:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dunya tersine donuyormus yeni duydum
soyle
D?nya tersine d?nd?. Bu kez k?zlar bir erke?i taciz etti. 2 ??lg?n k?z, evine misafir olarak gittikleri arkada?lar?n?n a?abeyine tecav?ze yeltenip, v?cudunun her yerini ?s?rd?.

Uyurken ?zerine atlad?lar
D?nya tersine d?nd?. Antalya'da 2 gen? k?z, bir erke?i taciz etti. "Demek ki tacizin de tacizcinin de kad?n? erke?i olmazm??" dedirten olay ??yle geli?ti. Alanya'da oturan A.?., k?z arkada?lar? D.D. ve M.?.'yi evine davet etti. Misafirli?e gitmeden ?nce alkol alan 2 gen? k?z, eve sarho? olarak geldi. O s?rada, gen? k?z?n a?abeyi C.?. odas?nda uyuyordu. Sarho? k?zlar, aniden odaya dal?p uyuyan gencin ?zerine atlad?. ?ddiaya g?re, k?zlar tecav?ze yeltendikleri genci ?s?rd?. Bir anda neye u?rad???n? ?a??ran gen? adam, k?zlar?n elinden kurtulabilmek i?in uzun s?re m?cadele etti.

'?kisiyle ba?a ??kamad?m'
Evdeki ilgin? taciz devam ederken, yan odada uyuyan C.'nin karde?i g?r?lt?ye uyand?. Odaya ko?arak a?abeyini kurtarmaya ?al??an gen? k?z da tacizci arkada?lar? taraf?ndan d?v?ld?. Sonunda C.'nin imdad?na g?r?lt?y? duyan alt kattaki kom?usu Mustafa Sorgu? yeti?ti. Gen? adam ??lg?n k?zlar?n elinden kurtulurken, ya?ad??? ?oku uzun s?re ?zerinden atamad?. Olaydan sonra polise ?ikayette bulunan C.?.'n?n "Uyurken bana sald?rd?lar. Tecav?zden ka?mak isterken her yerimi ?s?rd?lar. V?cudum mosmor oldu. Uyku mahmurlu?uyla ikisiyle birden ba?a ??kamad?m" dedi?i ??renildi
Ara
w00w
'İkisiyle başa çıkamadım'

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin bence hoşuna gitmiştir onun Big GrinBig GrinBig Grin

şaka bi yana yakında bu kızlar erkekleri istemeye de gelir Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
soyle
gelir vallah baksana benim bildigim bizim erkekler yolda yuruyen kiza bile asilir bu nasil olmusta basa cikamadim demis valla cok garip bi milletiz kimi kizarkadasinin yaninda bile kiz laf atar kiz yuz vermez kiminide kizlar taciz eder kizlara yuz vermez allahim ya Big Grin Big Grin ne garip ulke su turkiye
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig Grin katılıorum sana Big Grin
Ara
YARGIÇ
zuhahhahahhahhahahaha bu iş harbi garip ibo iki kız sana tecavüz etse naparsın lemmmm
Ara
w00w
allah korusun... ben namuslu bi erkeğim... Big Grin
Ara
soyle
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah korusun... ben namuslu bi erke?im... Big Grin

zuhaha dusunsene adin mahallede tecavuze ugramisa cikio Big Grin Big Grin
Ara
p£r!k!z!
yuuuh diom kardeş ya.. senin yaş kaç iki kıza baş edemion Big Grin bencede yakında bizler sizleri istemeye gelceeeezzzz
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah korusun... ben namuslu bi erke?im... Big Grin

?BO BURADA B?LE TECAV?Z EDECEK YOK MU DER G?B?S?N NEREN NAMUSLU SEN?NBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
w00w
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:'?kisiyle ba?a ??kamad?m'

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin bence ho?una gitmi?tir onun Big GrinBig GrinBig Grin

?aka bi yana yak?nda bu k?zlar erkekleri istemeye de gelir Big GrinBig GrinBig Grin

p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b]yuuuh diom karde? ya.. senin ya? ka? iki k?za ba? edemion Big Grin bencede yak?nda bizler sizleri istemeye gelceeeezzzz

bende ayn? ?eyi demi?tim zaten Big GrinBig GrinBig Grin[/b]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dünya kayıtlarına geçmiş en ilginç ölüm soyle 7 997 04-14-2022, Saat: 05:49 PM
Son Yorum: wildfang
  Dünya Nüfusunun Enteresan Dağılımı soyle 3 495 04-05-2022, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Dünya 'nın En Derin Delikleri Hasretiim 3 1,061 06-14-2011, Saat: 12:56 PM
Son Yorum: YasSmin
  Yeni Zelandalı bir kadın, yakaladığını iddia ettiği iki hayaleti satışa çıkardı. acemhe 0 457 06-08-2010, Saat: 10:11 PM
Son Yorum: acemhe
  Dünya’ya yeni gelen bebek doğar doğmaz konuşmaya başladı CaNaT 15 1,098 11-25-2009, Saat: 12:05 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:14 PM