:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvedaaaa Duygusuz
ѕαкℓı@мѕı@η
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kalmamı gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum...sırra kadem basmam gerek adımı unutmanız gerek düşünmen yeter tşk ederim ama böylesi daha iyi ve daha hayırlı

Madem senin için gercekten hayirli oldugunu düsünüyorsun ozaman yolun açik olsn Wink
Ara
_BarBie_
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konunun açılmasına dahi üzülüyorum.

Nedenini söyleyim: Bizimle bazı konuları paylaşmıyor, çözüm aramıyor, destek beklemiyorsunuz. Birisi ile tartışma yaşıyorsunuz, aşk yaıyorsunuz bunlar bitince iki kişiden birisi nedense gitme arzusuna düşüyor. Büyük bir ''NEDEN'' diye soru soruyorum size ?

Kız sen de biryere gitmiyorsun, otur oturduğun yerde !!! Kızıcam ama Smile

Bu ne bir aşk ne de bir tartışma kişisel bi mesele Smile tşk ederim Mesut herşey için dostluğun arkadaşlığın için ama gitmem gerek anla ltfn ve asllaaaa kızmaaSad
Ara
_BarBie_
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GayRı duramam ßuraLarda _BaRbİe_ gidioSa ßen de giderimSad :kizgin: Big Grin

Deme öyle ya herkes kalsın ben feda ederim kendimiSmilegiden ben olurum boşver cnm herşey için saol seni tanıdığıma çok sevindimm hepinizi çok seviyorumm...Wink
Ara
_BarBie_
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nereye gidiyosun ya daha çok eylenecez burda
gitme işte kal

Kalamam....Sad Sad Sad düşünmen yeter cnm saol
Ara
_BarBie_
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Madem senin için gercekten hayirli oldugunu düsünüyorsun ozaman yolun açik olsn Wink

Tşkler Pembe ilgin için sağ ol...Wink
Ara
MorciveT
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne bir aşk ne de bir tartışma kişisel bi mesele Smile tşk ederim Mesut herşey için dostluğun arkadaşlığın için ama gitmem gerek anla ltfn ve asllaaaa kızmaaSad

Kızdım bile ve senin benim gönlümü alman gerekli. Yoksa bir yere gidemezsin Smile Kul hakkı sayılr ve hakkımı helal etmem. Gönlümü alıncaya kadar burdasınWink
Ara
riukeen
Hoşçakalın
Ara
_BarBie_
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kızdım bile ve senin benim gönlümü alman gerekli. Yoksa bir yere gidemezsin Smile Kul hakkı sayılr ve hakkımı helal etmem. Gönlümü alıncaya kadar burdasınWink

Msn de alsam gönlünüSmile saygım sonsuz hakkına...Smile kalsamda yararım olmaz inan...
Ara
MaNeSiA
san gitme demeyeceğim ama gitme.......

feridun abi böle dio
Ara
Rüya Güzeli
Senin gitmenle kimse mutlu olmaz ama canım seninde kendince bir nedenin vardır. İnşaallah duygusuz dışında msnde konuşuruz. Her zaman en dogruyu yapman dilegimle...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz.com ( Yüzüklerin Efendisi Filminde ) eRCi 27 1,394 04-06-2022, Saat: 08:06 AM
Son Yorum: wildfang
  elveda duygusuz:( cilghin 16 650 12-18-2007, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:37 PM