:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvedaaaa Duygusuz
_BarBie_
Gitmeyi gerçekten istemezdim ama bundan sonra kalmamın iyi olmayacağını düşünüyorum çok güzel zamanlar geçirdim burda çok güzel arkadaşlıklar kurdum ama her güzel şeyin sonu vardır derler buraya kadarmış hepinize çok tşk ederim herşey içinn umarım herkes mutlu olur..artık _BaRbİe_yok Sad Kendinize ii bakın....ELVEDA DUYGUSUZ....!!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Aaa ama Neden ???
Ara
_BarBie_
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aaa ama Neden ???

Böyle olması gerekiyor nedenini boşver...kendine iyi bak..!Wink
Ara
AfrâsyâB
noldu yaaaaaaaa Sad
Ara
YARGIÇ
Aslında en güzeli kalman olurdu sana gitme desek ne değişir bilmem ama kalmanı isterdim...
Ara
_BarBie_
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında en güzeli kalman olurdu sana gitme desek ne değişir bilmem ama kalmanı isterdim...

Kalmamı gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum...sırra kadem basmam gerek adımı unutmanız gerek düşünmen yeter tşk ederim ama böylesi daha iyi ve daha hayırlı
Ara
MorciveT
Bu konunun açılmasına dahi üzülüyorum.

Nedenini söyleyim: Bizimle bazı konuları paylaşmıyor, çözüm aramıyor, destek beklemiyorsunuz. Birisi ile tartışma yaşıyorsunuz, aşk yaıyorsunuz bunlar bitince iki kişiden birisi nedense gitme arzusuna düşüyor. Büyük bir ''NEDEN'' diye soru soruyorum size ?

Kız sen de biryere gitmiyorsun, otur oturduğun yerde !!! Kızıcam ama Smile
Ara
HIÇKIRIK
nereye gidiyosun ya daha çok eylenecez burda
gitme işte kal
Ara
PCKoPaT
GayRı duramam ßuraLarda _BaRbİe_ gidioSa ßen de giderimSad :kizgin: Big Grin
Âh be.
Ara
YARGIÇ
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kalmamı gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum...sırra kadem basmam gerek adımı unutmanız gerek düşünmen yeter tşk ederim ama böylesi daha iyi ve daha hayırlı

Kalmanı gerektirecek bir durum senin için yoksa saygım sonsuz ama bizlerin adına karar verme insanları unutmak için birilerin kaybolması gerekmez hayatımızda nereye gidersek gidelim yüreğimizde yaşayanlar hep oralarda kalır gitselerde kalsalarda ben kal derim ama beni kıracaksan ona sözüm yok tabiki...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz.com ( Yüzüklerin Efendisi Filminde ) eRCi 27 1,394 04-06-2022, Saat: 08:06 AM
Son Yorum: wildfang
  elveda duygusuz:( cilghin 16 647 12-18-2007, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:35 AM