:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım edin bana
Emrah4oo
öğrendim ki sevdiğim kızın askerden bir sevgilisi varmış. ne yapmalıyım bana yardım edin. Kızdan vazmı geçeyim?

düşüncelerinize + yardımlarınıza ihtiyacım var...
Ara
CaNaT
kızın sevdiği varsa madem neden devam ediyorsun çekil aradan sevsinler madem öyle birbirlerini
iki arada bir derede kalıp aklını kurcalayacağına böyle bir durumu bitir gitsin
yoksa kendi kendine sorun yaparsın güvensizlik olur aranızda kendi kedini yersin bu düşüncelerle

bu benim düşüncem tabii
Ara
Emrah4oo
ya kızı çağırsam hemen bırakacak gelicek benimle başlıyacak. çıktıklarındanda tam emin değilim. sadece arkadaşım dedi. konuşurken duydum aşkım veya aşkın dedi telefonda. sorduğumda askerden arkadaşım dedi.
Ara
CaNaT
aşkım kelimsini kullanıyorsa bu biraz saçma değilmi sen normal arkadaşlarına böyle hitap edermisin ?
o zaman konuş anlatsın madem öğren ne olup bittiğini ona görede kararını ver
emin ol herşeyden önce bu soru işareti olarak kafanda kalmasın bence mutlaka bi açıklığa kavuştur..
Ara
SheKeR_06
bence direk ayrıl dicem ama bana gore demesi kolay tabi sewiosun galiba ayrılmakta istemiosun kızla konus duygularndan emin ol ona gore hareket et bence
Ara
hüzünumuttur
yerinde olsam ilk başta birbirlerini seviyolarmı ondan emin olurdum eyerki birbirlerini seviyorlarsa karşılıklı.vaz geç
Ara
_AL0n3_
unutmak zor olsada en azndan bnu yapmaya çalş.hem zaman herşeyn ilacıdır untsn ...
Ara
iLLeth.!
bayaa zaman gecmiş ustunden ama yinede fikrimi solim teröris ol cocuu vur...dBig GrinBig GrinBig GrinD
Ara
can yoldaşım
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bayaa zaman gecmiş ustunden ama yinede fikrimi solim teröris ol cocuu vur...dBig GrinBig GrinBig GrinD
pislikBig Grin yangına körükle gitmesene:hayir::hayir:
Ara
can yoldaşım
SheKeR_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence direk ayrıl dicem ama bana gore demesi kolay tabi sewiosun galiba ayrılmakta istemiosun kızla konus duygularndan emin ol ona gore hareket et bence
AYNEN EN MANTIKLISI BU HERŞEY OLACAÄžINA VARIR ZAMANA BIRAK
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 951 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,053 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 776 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 711 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  peki bana kim çare bulacak romantiq_exelance 21 1,690 04-12-2022, Saat: 07:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 11:59 AM