:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bakın buraya!
Leader
Alıntı:O Kadar Paylaşım'larım Boşuna Yapmışım yaa yapmıyorum paylaşım maylaşım Bundan SOnra!

Niçin Gitti Şu Nalet Olasacı Reklam'ı Koymak İçin O kadar Kişinin EMeklerimiz Gitti.

Alıntı:al ßenden De 4000'tane... ßöyle işin anlayışımı olur ya mesajlarıma yanmam konularıma yanarım bilgisayarımı Nerden ßaksan buraya kopyaladım yok artık konu monu:kizgin:

Alıntı:ßen Hiç ßir yerde ßöle sorunla Karşılaşmadım Mesaj Önemi Yok Ama Emeğe'de saygı yok....!

Alıntı:ZateN benim Bir Site var! YARGIÇ' bilir... Ama Burda Sarfettigim Paylaşımları ordan %10'u nu bile yapmadım... Buraya Girdikten sonra oraya Adım bile atmadım...

Niçin mi?;

Burda Olan Arkadaşlık DOstluk ßen Hiç ßir Yerde Görmedim Çok Hoşuma Gitti ßurda Oldugum Sürece Çok Mutluydum...

Not: ßurda'ki Arkadaşlar'dan Kendi Yerlerime 1 Kişiye ßile Davet Çıkarmadım ßenim yerime gel diye....

Saygılar...

Alıntı:valla gamze ne diyim diyecek bişi yok istersen küfür et bişi olmuyor olmucak'ta...

ßu ßiraz Dikkatsizlik'ten Kaynaklanaßilir Yedek ßaya Önceden alınmış Yine Şükür Edelimki Site Çalınmamış

Alıntı:boşa konuşuyoruz yalnız gerek yok...

1.Burada bizi destekleyici tek bir kelime var mı ? Bize olan kin ve nefretten başka birşey göremedim. Gören varsa göstersin.

2. Söz konusu veri kaybının reklamlar ile alakası yok. Çok kez kere bu foruma reklam koyuldu ve veri kaybı olmadı.

3. Bize küfür edince birşey değişmezmiş. Eğer değişseydi küfür mü edecektiniz ?

4. Bu forumu bugünlere getirene kadarki emeklerimizi neden görmezlikten geliyorsunuz ? Forumundaki tüm verileri kurtarabilmek için 6 saat aralıksız çalıştığımı, bundan hiçbir çıkar beklemeden emek sarfettiğimi hanginiz biliyor ?

5. Madem bizim forumlarımızı sevmiyorsunuz artık ve gelmek istemiyorsunuz, neden hala polemik yaratıcı mesajlar yazıp huzur bozuyorsunuz ? Forumu terketmek için illaki mesaj mı yazmak gerekiyor ? İllaki birilerinin asabını bozmanız mı gerekiyor ?

6. Sunucudaki veri kaybı yüzünden diğer ticari siteleirminde silindiğini, kaç bin ytl kaybettiğimi hanginiz biliyor ?

7. Saygısızlık yapmadığını idda ederek hala saygısızlığa devam ettiğinizin farkındamısınız ?

8. Hala soruma cevap vermemekte neden ısrar ediyorsunuz ? Yapmadığınız ve bizim yapmış gibi gösterdiğimiz nedir ?
EndLess
Dunden berı yazılan msjların hepsı anlamsız beyler dıkkat edın admını sucşlayarak hıc bı yere varamassınız.. Bu forumda sızın 2 msjınız sılındıyse kaybınız ıkı dır ama admının kaybı 10 dur bunu aklınızdan cıkarmayın .. ılk gunden berı hep aynı sey forumu ıyılestırmeye calısıyo muhalefet oluyosunuz... chat odası koydu muhalefet oldunuz... sevıye koydu muhalefete oldunuz... hep admını kötuledınız ... admın sızı takmıyomus.. takmasa forum duzelsın dıye ugrasmaz ...

Kımse takmadıgı kısıler ıcın cabalamaz...

Bıde su konu var hepınız cok sey bıldıgınızı sanıyosuznuz ama hıc bı ıse yaramıyo bıldıklerınız lafa gelınce bol kesedebn sallayın ıcraat yok... Belkı yanlıs anlasılcak.. bu forum bedava donmuyo hangınız yardım etmek ıstedı bende dahıl ama lafa gelınce hepınız forumun sahıbı kesılıyo....

İstemıyosanız forumda olmayı.. cıkıs yaparsınız bı daha gırmessınız... bende dahıl kımsenın huzurunu bozmayın dunden berı sızın polemıklerınız yuzune foruma gıresım gelmıyo.... nereye msj yazmaya kalksam.. polemı9k suclama yeter artık gıden donmez unutmayın eglenmek ıcın gelıyosanız... eglenmenıze bakın...

Ara
mhanyaxx
1. Burda sizi Desteklemek gibi bir olay yok öle desteklencek bişi yapmadınız çünkü desteklenmicek bir olay ...

2.Neden veri Kaybı Oldu? Yedekler Alınmadımı? Dün Reklam Koyarken Bir Anda DOndu... Not:Tabiki REklam Koycaksın çünkü o kadar para harcıyorsun böle bir forum yapmak için bir yerdende para kazanman lazım...

3.Ben hayatta küfür etmedim etmem'de... Bir anlık sinir Eddirin anca..

4.Tabi Emek Sarfedilecek yoksa niye bura var...

5.Ben Polemik yapmıyorum ilkkez senden duyuyorum ben sana sadece şikatimi belirledim..

6.Burayı böle yapıp ilerde sende para kazanacagını sende biliyorsun yoksa sen niye buraya para veresin... (az çok bende biliyorum benimde kendimin yeri vardı halende var ne kadar para harcadıgını tahmin edebiliyorum...

7.Ben saygısızlıkmı yaptım acaba farkında deyilim... he görüşümü sölemek saygısızlık sa özür dilerim bidaha yapmam...

8.sorunuza cevap verdim neden anlamak istemiyorsun...

9.BUda benden Burda Birbirimize Laf yetiştirerek bir yere varamayız Diğer arkadaşlarda yanlış anlamasın...

tşkler...
Ara
mhanyaxx
Herkez'ten Özür Dilerim Huzurunuzu BOzdugum için...

Özellikle KartaL senden...

sevgiler.
Ara
xsearchgirl
yasıncım sonuna kdr sana haq werıorum dedıklerındede cok gusel demıssın brawo sana Wink kartal bıs cok bılıorus demedık bıs sıkayetcı oldugumus seylerı soluorus we kımse bunu kısıtlayamas !!!!
Ara
AfrâsyâB
ya arkadaşlar giden mesajlarınız olsun ya size bişey olmasın 2. sınıf olsan nolcak 6. sınıf olsan nolcak
Ara
Qetesh
Yahu burda ön planda olması gereken şey paylaşım değilki, dostluk ve arkadaşlık. Forumun adı üstünde Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi.Bunu bu kadar büyütecek ne var anlamıyorum. Eleştirilecek ama gerçekten eleştirilecek bi durum varsa bizde eleştirelim. Forum üstünde ne kadar büyük emekler var farkındasınız zaten. Bir kalemde silip atmayın. Yöneticilerdende ricam bu arkadaşları yanlış anlamasınlar. Kolay değil o kadar konu açtılar ve emekleri boşa gitti. Hiç birinin art niyetli olduğunu sanmıyorum. Hepside çok iyi insanlar...

Aranızada girmiş gibi oluyorum ama kimse beni yanlış anlamasın. Burada söz konusu olan bütün duygusuz ailesidir...

Saygılar...
Ara
ѕqρα кJмя
yaa hLâ uzatıyoLar!

Beğenmiyosan,ESC cek KAYBOL!
Ara
MaNeSiA
haydaaaaaaa
iki gün geri alındı diemi bu kdr tantana:'(
Ara
CReATuRE
Arkadaşlar belki mesajlarınız gitti diye bu kadar üzüldünüz mesajlarınızı yazana kadar bende dahil herkes biliyor ne kadar emek ve çaba sarfettiğinizi...Ama bu forum bugünlere kolay gelmedi...ben yaklaşık 1 yıldır bu forumdayım ve şüpesizki bu sanal ortamda bu kadar seviyeli bir forum daha olması söz konusu bile değildir...Bugünlerde birlik ve beraberlik içinde olalım birbirimize sahip çıkalım ve aile olduğumzu hatırlayarak bu günleride geride bırakalım...

Sizlerden ricam bu konuda biraz daha duyarlı ve sağduyulu olmanızdır...Unutmayın ki bu duygusuz.com ailesi kolay kolay bu hale gelmedi ve eğer ki kale içerden yıkılırsa düşmanlar bayram eder...Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır...

SAYGILARIMLA...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  leader buraya MaNeSiA 4 678 08-09-2009, Saat: 11:05 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Leader Buraya melankolik41 5 711 06-12-2009, Saat: 03:46 PM
Son Yorum: Leader
  Lütfen Bir Dakika Bakın: *Asİ-yÜrEk* 7 548 10-07-2008, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  bakıN LütfeN =/ PesmisT GirL 8 476 04-08-2008, Saat: 10:02 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  2 sn bakın bi lütfen ( çözüldü ) djseninim 25 983 10-30-2007, Saat: 06:54 PM