:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Sev Beni
Firari Fırtına
Sen Sev Beni ....

Şimdi yanılmalar vede hatalar gibi bakmayalım olaya olurmu , çünkü yanılmalar senin yüreğinde , olması gereken yanılma ise gözlerde . O olması gerekende malesef yok sende , iyikide yok yani , olsaydı ne yapardım bilmiyorum . Bu halime şükür yinede .

Şimdi gelelim bendeki sevgiye , biliyorsun ki tartışılmaz olanda en yüce olan yüreğimle sevdim seni . Allahdan bir zamanlar sende bunu itiraf ettin , sendeki sevgiye hayranım dedim . Ehh işte bazen bu ve buna benzer itiraflar ilerde koz olarakda kullanılabiliyor . İnkara ne hacet !!! Ben seni gerçekden sevdim , öyle sevdimki bazen dozunu bile kaçırdım diyebiliriz . Neden biliyormusun yahuu aynı anda iki cevapsız çağrı oluyor telefonumda , biri annem biri sen . Düşünsene annemi sallıyorum sırf senin sesini duyayım diye . İşte ne anlarsan anla , kısa ve öz olan budur . Özümde budur , sözümde budur .

Uzatmıyayım aşkımcıkcık

Ben artık vazgeçtim seni sevmekden , banene yaa ... Artık işine geliyorsa Sen Sev Beni . Hep benmi sevip özleyeceğim seni . Yazık banada bende insanım . Unutmaki babanda annen için bu sevgi yolunda yürüdü , babanda insan ....

Benden bu kadar yani , naz edecem birazda , hakkım olanı . Hep bayan naz etmez ya , hangi kitap yazmış bunu . Gönlümü aldın ne ala , alamadın git bela .

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
AsLı
Ben artık vazgeçtim seni sevmekden , banene yaa ... Artık işine geliyorsa Sen Sev Beni . Hep benmi sevip özleyeceğim seni . Yazık banada bende insanım .
Cok içten bi yazı ...Firari yüregine saglık..
Birazda sen naz et bakalım ne olacak Smile
Ara
_BarBie_
Güzeldii tşkler...Smile
Ara
vatan_sever
eline diline saglık sagol krdeş
Ara
Firari Fırtına
Yürekleriniz dert görmesin ...

Sevg ...
Ara
TutkuM
hımm ...ben bunu okumamışım genelde okurum yazılarınız ...ilginç dicem ama o kadar da değil tabe..inaşllah istediğiniz gibi sevilirsiniz...
Ara
Firari Fırtına
İnşallah , beklemedeyim sanki SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unut Beni SevgiLim... in_love_girl 2 922 04-07-2022, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,045 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  Haykırışım Tüm İnsanlara , Beni Duyanlara .. # Pè®iM§ii # 7 813 03-07-2010, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: Qetesh
  bir Kez beni Dinle !! PeRim$si !! 3 706 02-18-2010, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: emre-altan
  Kolay Değildir Öyle Sevmek Beni..! 'Belinay' 6 921 11-20-2009, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: 'Belinay'

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:53 AM