:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevmek ve a??k olmak sizce ayn? m????
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TE?EKK?R EDER?M CANIMMM

R?CA EDER?M CANIM NE DEMEK
Ara
sensizlik_ölüm
insan her?eyi herkesi sever..sevmek kalpten gelen en g?zel ve en saf duygudur..
a?k ise daha ba?ka..a?k tutkudur..a?k onsuz olamamakt?r..a?k ba??ml?l?kt?r..
ya ne bileyim annemi teyzemi vs.. cok seviyorum..sevmektir bu..
ama erkek arkada??m olursa ona duydugum ?ey sevmekten ?te a?k olur..fark bu bence..
Ara
..TuuCe..
sewmek aLıskanLıktr bi bakıma..askın dewamında geLir bnce..
meseLa ewLiLikLerde böLedr..önce askLa basLar ama bu sürekLİ oLduu için dewamnda sewgi geLir..
ne biLiim tam anLatamadım ama birbirinden farkLI oLdukLarı kesin..!
Ara
>As!_M€L€q<
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sewmek aL?skanL?ktr bi bak?ma..ask?n dewam?nda geLir bnce..
meseLa ewLiLikLerde b?Ledr..?nce askLa basLar ama bu s?rekL? oLduu i?in dewamnda sewgi geLir..
ne biLiim tam anLatamad?m ama birbirinden farkLI oLdukLar? kesin..!
yorumun i?in saol can?m
>As!_M€L€q<
sensizlik_?l?m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insan her?eyi herkesi sever..sevmek kalpten gelen en g?zel ve en saf duygudur..
a?k ise daha ba?ka..a?k tutkudur..a?k onsuz olamamakt?r..a?k ba??ml?l?kt?r..
ya ne bileyim annemi teyzemi vs.. cok seviyorum..sevmektir bu..
ama erkek arkada??m olursa ona duydugum ?ey sevmekten ?te a?k olur..fark bu bence..
saol yorumun,i?in
can?m
eLiFiMM
d???nceme kat?lan olurmu olmazm? bilemem aama.. bence sevgide sayg? var ve sevgi daha samimi ama a?k sadece sevgiliye duyyulan bi?e.bende hayat?n?z? birle?tirdi?iniz insana a??k olmay? diilde sevmeyi deneyin ben ?le yap?roum..
Ara
>As!_M€L€q<
eLiFiMM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:d???nceme kat?lan olurmu olmazm? bilemem aama.. bence sevgide sayg? var ve sevgi daha samimi ama a?k sadece sevgiliye duyyulan bi?e.bende hayat?n?z? birle?tirdi?iniz insana a??k olmay? diilde sevmeyi deneyin ben ?le yap?roum..
SAOL CANM YORUMLARIN ???NNNN
w00w
aşk ve sevmek... ne kadar zıt 2 kavram Big Grin

aslında zıt deil ama zıt gibi işte. aşk 1 kişiye karşı hissedilen bi duygudur. sevmek çok kişiye karşıdır. ama aşkını sevmek de apayrı bi terimdir bence...
Ara
>As!_M€L€q<
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a?k ve sevmek... ne kadar z?t 2 kavram Big Grin

asl?nda z?t deil ama z?t gibi i?te. a?k 1 ki?iye kar?? hissedilen bi duygudur. sevmek ?ok ki?iye kar??d?r. ama a?k?n? sevmek de apayr? bi terimdir bence...
h?????????????????m g?sel saol
w00w
sende saol...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 720 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  **Sen Olmak İstedim...Başaramadım** MasaL_perisi 10 385 04-12-2022, Saat: 09:15 PM
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 401 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  A?k nedir ? Y?zlerce ki?iden a?k nedir in cevab? sizde yazabilirsiniz sizce a?k nedir peri kızı 5 562 04-12-2022, Saat: 07:45 AM
  Aşık Olmak... Pessimist 3 385 04-12-2022, Saat: 12:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:42 PM