:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**Sen Olmak İstedim...Başaramadım**
MasaL_perisi
Bir mektup olmak istedim çoğu zaman. Gözlerin anlatamadığı her şeyi anlatmak istedim; gözyaşı olmak istedim; güçlülerin karşısında, güçsüzlerin yanında olmak istedim. Yıldız olmak istedim; ümitsizler için kaymayı. Mutluların ise gözlerinde ışıldamayı istedim. Kalp atışı olmak istedim; bilmediğim kişilerde, yeniden can olmak istedim. Siyah olmak istedim, gecenin siyahı; yıldızları istedim ömrüme, onlarla birlikte uyumak istedim, uyumak ve uyanmamak…
Hayat istedim sadece… Yalnızca sendin hayatım. Sen varken ben ne gözlerin anlatamadığı sözlerin yazılışını, ne gözlerden akan saf mutlulukları, ne yıldız ne de gece olmak istedim. Hiç birisini istemedim ömrüme; sen varken sadece seni solumak istedim, kalbinin kalbimin olmasını ve her atışında yalnız senin olmasını istedim. Gecedeki siyahı, gözlerinde buldum ve gözlerindeki gecede yıldızları… İlk defa senin kalp atışın olduğumda, seni herkesten, her şeyden çok sevdiğimi anladım, bir ömür seni sevmek istedim. Son nefesimde kalbimden gelen gözyaşının son durağının senin gözün olmasını istedim. Ve son aldığım nefeste sana son kez
‘SENİ SEVİYORUM’ demek istedim.
Ben bu kadar çok şey isterken aslında sadece seni istediğimi anladım. Ben sadece seni isterken sen gittin ve ben yine gece olmak istedim. Ömrümce yıldızlarla uyumak, siyah olmak, hüzün kokmak istedim… Ben, bunları istedim ve öldüm!
Gönlüme erişemeden ben, uyudum. UYUDUM VE UYANAMADIM!

~~Her kendine baktığında beni gör. Sen geceyi görme, İSTEMEM!~~

alıntı
Ara
bebiS
çok güseldi tşk...
Ara
crazy-girl50
çok güzelmiş paylaşım için saol Smile
Ara
Masal_yuzLu
perimtx1.gif
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler aşkım...Smile
Ara
eRCi
Gece laciverte akıyor..o avucuna yıldız koyduğun meleğin ağlıyor. artık yıldızımız yok bizim sende yoksun bende yokum. keşke kendimiz için yaşayabilseydik heran. onlar alsalardı dünyalarını başlarına çalsalardı keşke biz olabilseydik gitseydik sonrasında yok yok. bu kadarını istemeye hakkım yok ne sana kızıyorum ne de o ele avuca sığmayan bana.benim isyanım kendime bir an yaşıyorum sandım ve çok oldu avuçlarına bırakalı özgürlüğümü affet sevdim. sevdim sevdim sevdim işte. şimdi yenik düştüm boylu boyuna çaresiz kaldım beni tek bıraktın olmadı daha fazla dayanamadı bu yürek sen ve ben kavramlarına. biz oldum ben tek başıma şimdi keşke gel diyebilsem.yok yok hakkım yok bu kadarına.. sevgilim tapınağım tek düşüm ölümsüzlüğüm herşeyim. ne kadar dayanır bilmiyorum ufacık yüreğim sensizliğe ki yaşamak sensizlikte yaşıyorsam bilki bu batası uzak şehirde senin nefesini buluyor senin nefesini öpüyor senin nefesini içime çekiyor olmamdır.

Biliyorum artık yıldızımız yok bizim , hani içinde biz olan yıldızımız , meleğin ağlıyor meleğin üşüyor, meleğin utanıyor ki avuçlarından düşürürken yıldızımızı kimin düşünü gerçekleştirdi bilmiyorum ama ben artık kayan yıldızlarda dilek tutmuyorum...

Teşekkürler Melek
Yüreğine mutluluklar.....
MasaL_perisi
Ben teşekür ediyorum arkadaşım
Kayan yıldızlarda dilekler dilemekten vazgeçme...
Mutluluklar seninle olsun Erci
Ara
ROSE
3rv6.jpg

Teşekkür ederim perim Winkya ben halen gidemedim ya ama bu son gittim Smile
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rosem...Smile
Ara
ROSE
rica ederim perim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık Olmak... Pessimist 3 383 04-12-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 668 04-09-2022, Saat: 01:07 AM
  Senin Olmak Vard? ebayam 2 323 04-06-2022, Saat: 10:47 PM
  Ya?am ve ?l?m.. Sevmek ve sevildi?in halde yaln?z olmak.. eRCi 1 594 04-06-2022, Saat: 04:28 AM
  Aşık Olmak İçin 20 salise Yetiyormuş ! YasSmin 9 610 06-01-2011, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:33 AM