:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevmek ve a??k olmak sizce ayn? m????
gizemlim
paylaşım için saol.
Ara
>As!_M€L€q<
CeYceYY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy ?ok g?sel anlatm??s?n duygular?n? karde? ama anlatt?klar?na g?re a?kta sewgide iyi ?eyler diil Big Grin
yog be g?zelim a?k harika bir?ey hayat? o ??retio sana kendimden biliyorum... ya be?endi?inede inan ?ook sevindim...
>As!_M€L€q<
gizemlim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:payla??m i?in saol.
sende saol begend?ine sevindim can?m
GEN? KAPTAN
Merhaba Ben Gen? Kaptan Gem?me Tayfalar Ariyorum Den?ze A?iliyoruz Basvurular Sahsen Yapilacak B?rde Yaniniza 1 Adet Corap 1 Adet Hirka ??l?k Almayi Unutmayin Sakin Den?z B?raz Soguk Olur Had?y?n Yelkenler Fora Fora D?men? 90 Derece Kuzeye Karay?p Adalarina Kaptaniniz Gen? Kaptan
Ara
YARGIÇ
GENÇ KAPTAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba Ben GenÇ Kaptan Gemİme Tayfalar Ariyorum Denİze AÇiliyoruz Basvurular Sahsen Yapilacak Bİrde Yaniniza 1 Adet Corap 1 Adet Hirka İÇlİk Almayi Unutmayin Sakin Denİz Bİraz Soguk Olur Hadİyİn Yelkenler Fora Fora DÜmenİ 90 Derece Kuzeye Karayİp Adalarina Kaptaniniz GenÇ Kaptan

1-senin gençliğinin yada kaptanlığının yada aradığın tayfaların bu konu ile ilgisi nedir?

2-gereksiz yere bütün konularda neden yer işgal ediyor bu anlamış değilim.sen her konuya bu şekilde gereksiz yere giriş yaptığına göre senin gemiyi neresinden kullanacağın ve kullanacağın gemininde ne kadar gideceği tartışılır.

3-insanların emeğine saygın olsun önce sen bizlerin yorum yaptığı,okuduğu,açtığı,konulara böyle lakayıkça nasıl girebiliyorsun ve bu hakkı sana kim veriyor acaba.hayal dünyanın yerine gerçeklere dön az biraz büyümeye çalış ve verilen emeklere saygılı ol......
Ara
eXseLanS
4- her konu başlığına denize açıLaLım deme
Ara
CariSmaBoY
tammam arkadaşlar konu kapanmıştır...Tartışmayalım..
p£r!k!z!
a?k ve sevgi ikiside olduk?a birbirinden farkl?d?r!
a??k oldu?un birini her an yan?nda istersin!
sevdi?ine g?ven duyars?n .. ve nerde olursa olsun kalbin hep onunlad?r.. a?kta da ?ledir ama a?kata asla senden uzakta olsun istemessin!
a?k kelimeleri birbirne katar susar s?leyemessin. a?k?n g?z? k?rd?r sana her?eyyi yapt?r?r a?k?n u?runa d?nyalar? yak d?nyalar? sat?n al deseler al?rs?n. satars?n yakars?n..
a?k bamba?ka diyarlara al?p g??t?r?r seni en derin en kuytu bucak k??elere yerlere.. a?k?n g?z?ne bakt???nda i?in bir ho? olur dal?p gidersin kendine gelemessin bile !
sevmekse ona bakmak dokunmakt?r.. ona kalbini teeslim etmektir..ba?l? olmakt?r..
ama ikiside o kadar g?zelddir ki ....
zaten a?k varsa sevmek vard?r bunlar iki yegene dost gibidirler.. biri giderse ?b?r?de oray? terki diyar eyler!
herkesin a?k vede sevgi ile kalmas? dile?i ile ...
sayg?lar?m ve sevgilerimle p?r!k!z!
Ara
>As!_M€L€q<
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a?k ve sevgi ikiside olduk?a birbirinden farkl?d?r!
a??k oldu?un birini her an yan?nda istersin!
sevdi?ine g?ven duyars?n .. ve nerde olursa olsun kalbin hep onunlad?r.. a?kta da ?ledir ama a?kata asla senden uzakta olsun istemessin!
a?k kelimeleri birbirne katar susar s?leyemessin. a?k?n g?z? k?rd?r sana her?eyyi yapt?r?r a?k?n u?runa d?nyalar? yak d?nyalar? sat?n al deseler al?rs?n. satars?n yakars?n..
a?k bamba?ka diyarlara al?p g??t?r?r seni en derin en kuytu bucak k??elere yerlere.. a?k?n g?z?ne bakt???nda i?in bir ho? olur dal?p gidersin kendine gelemessin bile !
sevmekse ona bakmak dokunmakt?r.. ona kalbini teeslim etmektir..ba?l? olmakt?r..
ama ikiside o kadar g?zelddir ki ....
zaten a?k varsa sevmek vard?r bunlar iki yegene dost gibidirler.. biri giderse ?b?r?de oray? terki diyar eyler!
herkesin a?k vede sevgi ile kalmas? dile?i ile ...
sayg?lar?m ve sevgilerimle p?r!k!z!
YORUMUN
???N SAOL
CANIM
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1-senin gen?li?inin yada kaptanl???n?n yada arad???n tayfalar?n bu konu ile ilgisi nedir?

2-gereksiz yere b?t?n konularda neden yer i?gal ediyor bu anlam?? de?ilim.sen her konuya bu ?ekilde gereksiz yere giri? yapt???na g?re senin gemiyi neresinden kullanaca??n ve kullanaca??n gemininde ne kadar gidece?i tart???l?r.

3-insanlar?n eme?ine sayg?n olsun ?nce sen bizlerin yorum yapt???,okudu?u,a?t???,konulara b?yle lakay?k?a nas?l girebiliyorsun ve bu hakk? sana kim veriyor acaba.hayal d?nyan?n yerine ger?eklere d?n az biraz b?y?meye ?al?? ve verilen emeklere sayg?l? ol......
TE?EKK?R EDER?M CANIMMM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 719 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  **Sen Olmak İstedim...Başaramadım** MasaL_perisi 10 385 04-12-2022, Saat: 09:15 PM
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 399 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  A?k nedir ? Y?zlerce ki?iden a?k nedir in cevab? sizde yazabilirsiniz sizce a?k nedir peri kızı 5 561 04-12-2022, Saat: 07:45 AM
  Aşık Olmak... Pessimist 3 384 04-12-2022, Saat: 12:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:46 PM