:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥♥♥ Gülüm ♥♥♥
ÇiLeK
26.gif

Işıl ışıll gözler göründü ilk önce umut dolu gözler göründü o gözler sevgi doludu sevgiyle doluydu onun yüregi öyle yürekdi ki ben o yüregine aldı zaten o kimse kıramazdı ki!

"Herşeyim gözlerindeki umut sevgi yüregindeki sıcagımı yüregime dokundu gül kokulu melegim herşeyim sen kalplere taht kurmuşsun herkezin sen gül kokulu meleksin kokun geldi sonra sonraa masumlugun ...

Seni uzaktan izliyorum o masumluguna bakıyorum vee kalbim kalbim işte o senin herşeyin diyo o an işte o gül kokulu melegim kimseyi görmiyo gözler senin masumlugunu güzelligi kalbini görüyo sadece... gül kokulu melegim benimm GÜLÜMM......

(ÇİLEK)

22.gif

"GÜL KOKULU MELEGİM GÜLÜM"
Ara
ÇiLeK
31.gif

"Tüm şarkılar yine seni söylüyo tüm notalarr yine senin için çalıyo her şarkı dinleyişimde senden bahsediyo şarkılar gül diyo gülüm diyolarr.....

Gittin sen bana gitmek için gelmiştin ama yüregime kalbini gidinn elbet gidicektin biliydoyodum ama öyle alışmıştım evin her odasında o gül kokuna öyle alışmışım ki gidicegini düşünmemeştim ama sen gitmek için gelmiştin ama yüregime kocaman bi sevgiyi bırakıp gittinn....

Evin her odasında senin kokun vardı heryer gül kokuyodu her oda senin hayalin senin gülüşün masumlugunlugun vardıı ama sen yoktun sen gitmiştin ama sevgin hayalin kokun bende kalmıştıı...

Gül kokulu melek gelmişti gelmişti ama gitmişti yeniden gül kokulu melek bu kentte bu evde sevgisi yüregini ve kokusu gittii....

070.gif
"ROSE"
Ara
ÇiLeK
055.gif

DEGERİNİ BİLMEK GEREKİR SEVGİNİN;VE O SEVİGİYİ YÜREGE BIRAKANIN KIYMETİNİ BİLMEKTİR.....
SEVGİ SADECE YANYANAYKEN YAŞANMAZ AYRI YERDELER ARAYA YOLLARIN OLDUGU YAŞANIR ASIL SEVGİ O SEVGİKİ YÜREKLERDE BÜYÜR BU SEVGİYİ ÖYLE HERKEZ YAŞAMAZ VE KİMSENİN KARŞINA ÇIKMAZ ...

Benim hayatıma "gül kokulu bi melek" geldi benden uzak bi şehirde aramzda yollar var ama ne yarar ki !!! benim kalbim onunla onun kalbi benimle oldukdan sonra neye yarar yolların olması o sevgiyi hissettinden sonra zatenn anlatılmıyo ki sevgi...

Kalbideki sevgi kalpdeki deger anlatılmıyo ki iştee "benim hayatımdaki mucize gül kokulu melegim oldu"

Sakın gitme gül kokulu melegim hep yüregimde o sıcaklıgın olsun bu yürek seni çoookk seviyo gül kokulu melegim herşeyim mucizemmmm güzel yürekli melegim sakın gitmee

053.gif
ROSE
Ara
ÇiLeK
047.gif

G[SIZE=3]eldin yüregim en güzel yerine[/SIZE]
Ü[SIZE=3]züntülerimi aldın benden[/SIZE]
L[SIZE=3]azımmış bana bu sevgi meger[/SIZE]

K[SIZE=3]aderim,mucizem geldin sen[/SIZE]
O[SIZE=3]kadar uzakken böyle sevgi olmaz sanırdım[/SIZE]
K[SIZE=3]orkardım [/SIZE]
U[SIZE=3]mut oldun bana hayatımı umutla doldurdun[/SIZE]
L[SIZE=3]azımmış bana böyle içten bi sevgi[/SIZE]
U[SIZE=3]nuttum sen gelince sahte yüzleri[/SIZE]

M[SIZE=3]asumlugun unutturdu bana sahte yüzleri[/SIZE]
E[SIZE=3]llerinle kalbime dokundunn[/SIZE]
L[SIZE=3]azımmış gül kokulu melek[/SIZE]
E[SIZE=3]llerin sihirli bi dokunuşla sevgiyle doldurdu yüregimi[/SIZE]
G[SIZE=3]üzel yüregin dokundu yüregime[/SIZE]
İ[SIZE=3]nci gibi bembeyaz tertemiz masum sevgi dolu[/SIZE]
M[SIZE=3]elegimm[/SIZE]

"İYİKİ VARSIN MUCİZEM MASUM TERTEMİZ KALPLİ GÜL KOKULU MELEGİM BU YÜREKTE ÖZELSİN VE TEKSİNN Bİ SEN DAHA YOK"
"İYİ VARRSIN"

"GÜL KOKULU MELEGİM"

ROSE

20.gif
Ara
TutkuM
emeğine sağlık hilalim...
Ara
ROSE
Canım benim sen çok güzel bi kalbe sahipsin ben bunu senin gözlerinde gördüm öyle masum ki anlatılmaz ki görmek lazım tıpkı benim gelip gördüğüm gibi ..
senin yerin en başından beri bende zaten çok farklı biliosun kendi kardeşim gibi kendi canımdan bi parça gibi sanki biz seninle çok öncelerden tanışıyorduk öyle yakınsın bana ..
insan sever ama sana yakınlığım çok başka anlatılmaz ki..seni seviyorum bunu biliyorsun kalbimde senin hep ve her zaman bi yerin olacak..
bana diyorsun gül kokulu melek diye ama biliyormusun sende bi meleksin hemde çok şeker bi melek oyyyyy çok güzel gülen bi meleğim var benim sensin o Smile
sen bu güzel kalbini hep koruyacaksın biliyorum bende hep senin yanında olacağım ..
seni çok sevennn ablan rose Smile

bu güzel sözlerin için çok teşekkür ederim ÇİLEÄžİM hepsi öyle içten yazılmışki ben senin kalbini biliyorum canım benim Smile
Ara
ÇiLeK
Biliyorum rosem biliyorumm sende biliyosunn gül kokulu melegim herşeyimm .........
Bu sözler için tşk etme çünkü hiç bişey senin masumlugun yanında abların BİTANESİ sen benimm ablamsın herşeyim gül kokulu melegimm......
Ben sana tşk ederim iyiki benimlesin ve inşllah hep bneimle olucak o kalbinde bana yer var tşkler sonsuz kere tşkler sana.....ROSEMM.......
Ara
ÇiLeK
f87b38d134.jpg

Elimde gül var yinee yine yine o gülü kokluyorum yine özlüyorum işte her an özlem saatti vuruyor yüregime her dakika biraz daha anlamlı olu gül kokulu melegi düşünce...

Özlem her an biraz daha büyüyyo biraz hasret kalıyo yürek gülüne ama o yürek bu özlemede dayanır gülünün kalbinde olduktan sonraa...

Çaresiz çırpınışlar varr yüreklerde çaresiz sevgiler ama yüregimde çareli bi çırpınış ve sevgi var .....

Eger bigün sana seni seviyorum dersem sakın inanma ben seni sevmekten hiç vazgeçemem ki sonunda tüm kapılar kapılıda olsa senden vazgeçemmem ki yüregim senin sevgin doluyken senin özlemin varken bi başkası lazım degil banaa.....

Sen varsın ya gül kokulu melegimm bana sen yetersin senin masum kalbin varya sevgi o dolu kalbin herkeze ve herşeye bedell bee GÜLÜMM..

7f21afeef1.jpg
Ara
ÇiLeK
s305rf17.gif

Bi yürekte çok sevgi çok olurmuş zaten herkeze birbirini sever ama bazıalrı yürekte özeldirr yürekte özel olnalar hep kalırlar onun kimsenin yerini kimse degiştiremezz .....

Hayatta çogu insan bi çıkar ugruna seviyo artık birbirini yada seviyomuş görünüyo artık senin kimin sevdigine inanması o kadar zor ki!!inanımıyosun o seni gerçekten seviyomu diyosun bazenn..bende bu soru çok sordum kendimee zaman zaman....

Ama yüregimde özel olan öyle biri varki iştee ben gerçekten seviliyorum ve seviyorum diyebiliyorumm ama bu sevgiden kimsenin anlamıyacagınıda biliyorum umrumdada degil zaten ister anlasınlar ister anlamasınlar benim yüregimdeki özel bi melek sevgi dolu bi melekk gül kokan melekk...

Bi gülüşüyle etrafınıda gülümseden bi melek o gözlerine baktıgımda sevgi dolu yüregini onun ve o yürekteki yerimi gördüm ben ve ben o melegi çook sevdim o melek hep özel yerde kimsenin dokunamıcagı görümicegi biyere sakladım onu onu güzel yerde GÜL KOKULU MELEK.....

"ANLAMLI GÖZLERİNDEKİ MASUMM ,SEVGİ DOLU GÜL KOKULU MELEKSİN SEN"
s305rf7.gif
Ara
ÇiLeK

Gönlümün umudusun,günler boyu geceler boyu senle olsamda içimdeki özlem yine var olur yine özlerim seni gönlümün umudu ugursun sen.......

Hem ölümde hem yaşadıgım sürece seni seviyorum sen sevsende sevmesendee seviyorum....

Her an her dakika sen varsın kalbimde eger bigün son nefesimi vericek olursam ogünde kalbimde sen olucaksın hep o masumlugun sevgi dolu yüreginlee ...

Bana son arzumun ne oldugunu sorsalar seni dilerim seni son bi kez görmeyi dilerim son nefesimi vermeden bi kere o güzel gülen görmen isterim ve sonraa son nefesim yüregimde senin sevginle giderim...

Ben seni hep özledimm hepde özlicem ama son nefesimi verirken o gülen yüzünü son kez görebiliyim.....

Sen sevsende sevmesende ben seni seviyorum güzel gülüşlü ....
MELEGİMM....

0ef15a700e.gif

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Emek İster be Gülüm ... Firari Fırtına 3 621 04-09-2022, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum , Gülüm ... ZeNiTH 28 2,934 05-12-2011, Saat: 03:07 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Olmadı Gülüm ... Firari Fırtına 10 1,000 08-06-2008, Saat: 03:26 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Giden Benim Gülüm ... Firari Fırtına 8 1,077 12-23-2007, Saat: 05:03 AM