:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ♥♥♥ Gülüm ♥♥♥
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
11kk8lc5.jpg

Sen yanımdayken konuşamadım sesim nefesim kesildii öyle bi masumlugun öyle güzelligin varki anlatılmamamm masumdumm bembeyaz masımdum sevgini hissettim ilk önce sonraa gözlerine baktım o gözlerde umut vardı insanı hayatta baglayan bi ışık vardı....

Sen yanımdayken hiç konuşmadım GÜLÜM konuşamadık dilim tutultulmuştu ben kimse ama hiç kimseyi senin gibi sevmedim GÜLÜMM..yüregimdeki yer hep açık herşey feda olsun sana sen iste yeter ki GÜLÜMM........

Gitme vaktin geldiginde içim acıdı,neden acıyodu ki ben çok sanşlıydım sana sarıldım senin o tatluı gülüşüne ortak oldum o masumlugunu o gözlerinii gördüm ben ben çok sanşlıydım bee gülüm hemde çookk sanşlıydım...

1174048117tatliaskmq%20%283%29.jpg

Hayat en çok istedigim şey olmuştuu artık ölsemde gam yemem ama sen giderken engel olamadım içimdeki acıay aklbimm bıçak sapalntı gözlerime engel olamadım sana el sallarken sen benim kalbimde herşeye laiksin sen herkezin gönlünde güzel melek güzel gülsün....
Ama benim yüregimde daha farklısın hep farklı olucaksın gülüm hep yerin ayrı olucak.......

Bigün kader bizi yeniden birleştirir bigün bitmeyen o yollar yine biter yine senin yanında en güzel mutluluları yaşarım sen sensin HERŞEYİM.....

Kimsenin anlıyamıcagı bi sevgi var bende sen iste gülüm bu can feda olsun sanaa....
Geldigin an bile rüyaydı tatlı rüyaydı bana o masumlugunu o gülüşünü o kalbini seviyorum ve tek dilegimm hep seninle olmak ....

Sana verebilecegim iki şey var sevgim ve canım sen iste GÜLÜM herşey feda olsun sanaa.....kurban olurum ben sana HERŞEYİM....

19.08.2007
ÇiLeK(HİLAL)

[YT]MceL95KLUGM&mode[/YT]

saolsın paylasımın için hilal Wink
SEN SAGOL ZAFER..
O YÜREGİNDEN MUTLULUK EKSİLMESİN CANIM....
çok güzeldi
gülün değerini iyi biliyorsun Wink

örünün gülleri hiç solmasın....
Sagol asi ve mai begenmen beni mutlu etti...
KİMSENİN GÜLÜ SOLMASINN.....
HERŞEYİN YÜREGİNCE OLMASI DİLEKLERİMLE......

DOSTÇA KALIN....
resimli_siir_3.jpg
Alıntı:Sen yanımdayken hiç konuşmadım GÜLÜM konuşamadık dilim tutultulmuştu ben kimse ama hiç kimseyi senin gibi sevmedim GÜLÜMM..yüregimdeki yer hep açık herşey feda olsun sana sen iste yeter ki GÜLÜMM........

Yüreğine sağlık.

Video, şiir, yazı bir harikaydı ... Of Off ...

Gülüm gönlüm açık yollarına, çiçeğine dağlarına, herşey feda olsun sana, sen istee gülüm...
Canım benim güzel yüreğine sağlık..

Hakikaten okumaya değer bir yazı..Sağol..
Qetesh ve cimcimme begendiginize sevindim bu güzel yorumlarınız için teşekürler.....

d0d702aaa2_00003dc9.gif

Ahhhh gülüm nerdesin nerde
Yüregim özleminle yanıyo yine
Sen bensiz başka bi şehirde bense sensiz karanlıkta
Seni aldı yine benden o koca şehir
Bigün yine getiricek bilirimm ama neden aldı neden
Hep yanımda olsaydın ben hep masumlugunu o güzel gülüşünü hep görseydim
herztrose.gif

Ahhh gülümm isyan etmiyorum seni özlemekte çok güzel çünkü
Öyle yürekten seviyorum ki nerde olursan ol içim senle dolu senle zaten
Sen o şehirde olmuş sen benim kalbimdesin beee GÜLÜM
Seni bu kalpten kim silebilirki!!!

Sen bana hayattaki en degerli hazinem sen sen varya sen tüm sözlerimi bitirensin diyemiyorum susuyorum sadece sen tüm cümlelerimi bitiriyosun masumlugunla,gülüşünle ve o tertemiz kalbinlee...
herztrose.gif

Ahhhh gülüm ben seni özlemeyi seviyorum ......

"Sen incilme gülüm senin o temiz yüregin incilmesin kırılmasın GÜLÜM yeterkki ben senden uzak olsamda inciltmesinler seni kırmasınlar gözlerinden yaş akıtmasınlarrççç

Ahhh güzel yürekli herşeyim "GÜL"

animrose01.gifkalpler.gif[SIZE=6]ÇiLeK kalpler.gif animrose01.gif[/SIZE]

Seni%20seviyorum%20birtanem.gif

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6