:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevda Yürekli ...
ÐŽeşaren
dostod8ts2.png

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır
Ara
TutkuM
Sevda Yüreklim
Aşk mahkumuna affın yoksa eğer
Aşkınla ölürüm sevda yüreklim
İçimdeki aşkına biçilmez değer
Aşkına yanarım sevda yüreklim

Uykusuz geçiyor, gecem yatakta
Sevgi tarlasında sensiz ayakta
Aşka giden yolda bu son durakta
Aşkını sorarım sevda yüreklim

Aşkından kalırım aşkın ağında
Sevdana düşerim gönül bağında
Zincire vursalar hüzün dağında
Aşkına koşarım sevda yüreklim

Bir kere olmadı tuttuğum dilek
Sevdana kırıldı dönmeyen bilek
En güzel aşkları verse de felek
Aşkını yaşarım sevda yüreklim

Umudum biter her güneş batınca
Şu ömrüm hoyratça geçip akınca
Uslanmaz kalbim aşk diye atınca
Aşkını sararım sevda yüreklim

sevda yüreklim,güzel yüreklim buda benden olsun devamı var...Smile
Ara
TutkuM
Ey dost yüreklim!
Yutkunuşlarım nabzımı yoklarken, seni sessizliğin kollarında bıraktım, yeni doğmuş bir bebek gibi.Kalp atışlarımı duymayasın, sevmeyesin sessizlikleri benim kadar diye.Bu bir fermandır yüreğimden , o soylu yüreğine.
Kirpiklerinin ıslağında yudumlamak istiyorum gözyaşlarını ve göğsüne yaslanıp gecelerce ağlamak.Saatleri saymak istiyorum seninle, kahverengi gözlerinin eşliğinde.Sıcacık çayımızı yudumlarken, sessiz yağmurları dinlemek istiyorum, gölgene yaslanıp.Merhametinde dirilip hergün yeniden, şefkatimi bağışlamak istiyorum hüzünlerine.Ve sıcacık busemi kondurmalıyım, buzları eriten gülüşüne.
Ey dost yüreklim!
Savunmasız vakitlerimde sen korumalısın beni, acziyetimi yasladığım rabbimden emanet onun Ya hafız ismi.
Vurgun yemiş gönüllerimize girmesin artık hırsızlar. Çalınmış sevdalarını satmasınlar bize yeniden, busefer mahkum değilim o bataklıklardan susamaya.Bu sefer ben seni yudumlamalıyım doyasıya.
Aşk;...
yudum yudum inerken boğazımdan, ben derinlerde sana doğmalıyım. Derinlerde seninle olmalı , seninle huzur bulmalıyım.Sessiz dakikalar armağan etmelisin bana, yanında belki bir gül, belki buseler olmalı ve kaybolmalı saatler ,deli gibi bizi aramalı.
Biz saklanmışız oysa, yılların ardına, o karanlık tünelin ucundaki benim korkma!
Uzat ellerini, bak, değişti saçlarımın örgüleri.Büyüyorum, bırak vehimlerini...
Yokluğun tuzağım olmadan , sesin firağım ve ıssız bakışlarını kaybetmeden gözbebeklerim,
bizi bize hasret bırakmadan gel.
Vakit vuslatı vurduğunda, ve sen o vakti çağırdığında dualarında, ben bu gece meleklerle,
düşlerinde olacağım.Bir ucu gökyüzünde, bir ucu yeryüzünde asılı, yemyeşil salıncağım olacak ve ben doyasıya çığırırken sevdamı, sen beni bulacaksın, engin ufukların seyrinde.
Ey dost yüreklim!
Değerini söylediğim dostlar hiç garipsemediler seni, bir gün gelirsen eğer o dostlara de ki;
ben seni incitmeden sevebilmek için onları sevmişim meğer, senin dostluğuna erebilmek için, hepsini tek tek denemişim.Ve sadece sana uzanabilsin diye bu masum ellerim,
tüm adı batsın aşkları feda etmişim!
güzel yüreklim....
senin için ben bir konu ekleyecektim daha çalışmalarım bitmediği için ekleyemedim kısmet olursa ekleyeceğim tabiki seniin gibi yüreği güzel olan,sevgisi sonsuz olan ve dostluğu eşsiz olan insanlardan birisin herşeyin en iyisini hakediyorsun güzel yüreklim seni seviyorum mutluluk seninle olsun...
konuyu açan firari fırtınaya da teşekkür ediyorum ....
Ara
Firari Fırtına
Yürekleriniz dert görmesin .....

Sevg ...
Ara
ÐŽeşaren
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ey dost yüreklim!
Yutkunuşlarım nabzımı yoklarken, seni sessizliğin kollarında bıraktım, yeni doğmuş bir bebek gibi.Kalp atışlarımı duymayasın, sevmeyesin sessizlikleri benim kadar diye.Bu bir fermandır yüreğimden , o soylu yüreğine.
Kirpiklerinin ıslağında yudumlamak istiyorum gözyaşlarını ve göğsüne yaslanıp gecelerce ağlamak.Saatleri saymak istiyorum seninle, kahverengi gözlerinin eşliğinde.Sıcacık çayımızı yudumlarken, sessiz yağmurları dinlemek istiyorum, gölgene yaslanıp.Merhametinde dirilip hergün yeniden, şefkatimi bağışlamak istiyorum hüzünlerine.Ve sıcacık busemi kondurmalıyım, buzları eriten gülüşüne.
Ey dost yüreklim!
Savunmasız vakitlerimde sen korumalısın beni, acziyetimi yasladığım rabbimden emanet onun Ya hafız ismi.
Vurgun yemiş gönüllerimize girmesin artık hırsızlar. Çalınmış sevdalarını satmasınlar bize yeniden, busefer mahkum değilim o bataklıklardan susamaya.Bu sefer ben seni yudumlamalıyım doyasıya.
Aşk;...
yudum yudum inerken boğazımdan, ben derinlerde sana doğmalıyım. Derinlerde seninle olmalı , seninle huzur bulmalıyım.Sessiz dakikalar armağan etmelisin bana, yanında belki bir gül, belki buseler olmalı ve kaybolmalı saatler ,deli gibi bizi aramalı.
Biz saklanmışız oysa, yılların ardına, o karanlık tünelin ucundaki benim korkma!
Uzat ellerini, bak, değişti saçlarımın örgüleri.Büyüyorum, bırak vehimlerini...
Yokluğun tuzağım olmadan , sesin firağım ve ıssız bakışlarını kaybetmeden gözbebeklerim,
bizi bize hasret bırakmadan gel.
Vakit vuslatı vurduğunda, ve sen o vakti çağırdığında dualarında, ben bu gece meleklerle,
düşlerinde olacağım.Bir ucu gökyüzünde, bir ucu yeryüzünde asılı, yemyeşil salıncağım olacak ve ben doyasıya çığırırken sevdamı, sen beni bulacaksın, engin ufukların seyrinde.
Ey dost yüreklim!
Değerini söylediğim dostlar hiç garipsemediler seni, bir gün gelirsen eğer o dostlara de ki;
ben seni incitmeden sevebilmek için onları sevmişim meğer, senin dostluğuna erebilmek için, hepsini tek tek denemişim.Ve sadece sana uzanabilsin diye bu masum ellerim,
tüm adı batsın aşkları feda etmişim!
güzel yüreklim....
senin için ben bir konu ekleyecektim daha çalışmalarım bitmediği için ekleyemedim kısmet olursa ekleyeceğim tabiki seniin gibi yüreği güzel olan,sevgisi sonsuz olan ve dostluğu eşsiz olan insanlardan birisin herşeyin en iyisini hakediyorsun güzel yüreklim seni seviyorum mutluluk seninle olsun...
konuyu açan firari fırtınaya da teşekkür ediyorum ....

Canimsin ..Inan okurken o kadar bahtiyar oldugum ki, beni cok sevindirdin Sibelim ..Hersey icin icten sonsuz tesekkürlerimi beyan ederim ..

O güzel yüreginin tarifi imkansiz, mutluluklar seninle, hersey gönlünce olsun ..

Seni cok seviyorum (: Iyiki varsin, iyiki seni tanidim ..
Ara
ÐŽeşaren
On_blood_and_white_roses_by_vivapo.jpg

Gül yüreklim,
Hep baharlarında nefes aldım.
Hep güneşi gördüm ıslak kirpiklerinde.
Hep mutlulukları soludum sevginde..

Acılarını, gergef işler gibi
Yüreğimin solgun köşelerine motifledim.
Çünkü; umut fakiri acıların,
Yarınlarımın müjde kokan çicekleriydi.

Suyum, ekmeğim
Nefesim, azığım oldun hayat yolculuğunda.
Baktığım her yerde,
Çiceklere adanmış bir gülüştün sen.
Gözyaşlarımla aktığım nehir ,
Yokuşlarda soluduğum
Yürek kaleminin en güzel şiiri oldun sen..

Yağmur damlası olup
Bereket türküleriyle düşerken sen,
Yüreğini açan bir toprak olurum ben...
Gül yüreklim,
Ayazlar, gözlerimi üşütmeden
Her gözyaşınla öp solgun can evimi...

Bengisuyu olup,
Rüzgarla sessizce tomurcuğa inerken sen,
Ben, güneşte titreyen yaprak olurum.
Her düşüşünde dudaklarınla öp
Üşüyen nefesimi gül yüreklim.

Korkularımda sığındıgım limandın sen.
Mutluluk olup aktığım,
Şiir olup gözlerine ağladığım candın sen.....
Sağırlaşan akşamlarda,
Alev alev yandığım bir sevdaydın sen..

Lacivert okyanuslara uzanan umuttu gözlerin.
Yaralı yüreğimi dayadığım uçurumdun sen...
Türkülerde büyüttüğüm çocuğun,
Acılara serilmiş dilsiz umudun,
Mutluluğa adanmış sevgisiydin sen....

Ah gül yüreklim,
Bir sabah uyanırsan baharlara,
Acılarında ıslanmış dudaklarınla öp yüreğimi.
Bırak, acıların benim tek mirasim olsun.
O kangren olmuş sancılarını ser yüreğime.
Öyle bir ser ki ;
Güneşi, gölgelerde seven bir çınar gibi
Acılarında bile sevginle mutlu olayım....
Ara
Qetesh
Harikasınız valla ... Bu güzel yüreklere sonsuz tşkler...
Ara
TutkuM
orkide1.jpg

sevda yüreklim (güzel yüreklim sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ...sen benm duygusuzda ki ilk göz ağrımsın bende seni iyi ki tanımışım canım ...herşey gönlünce olsun canım benm Smile mutluluklar hep seninle olsun ...bende seni seviyorum ..
Ara
Firari Fırtına
Destekler için sonsuz teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
_BarBie_
Allah dostluğunuzu daim etsin..Ben bile duygulandımmSad:
Ne mutlu size...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgeis - En Yürekli Dost a -- Firari Fırtına 10 938 04-10-2022, Saat: 12:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Okyanus Yürekli Dostlara Qetesh 3 894 05-09-2009, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: bidely
  Sevda Yürekli (NUR) Abla Bu Şarkıyı Bende Sana Armağan Ediyorum: *Asİ-yÜrEk* 5 684 07-23-2008, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  okyanus yürekli dostlarınız olsun fiziko38 7 806 04-22-2008, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: Dostcu
  Çok sevdiğim Sevda Masalı Ve aynur Ablam İçin *Asİ-yÜrEk* 4 611 03-03-2008, Saat: 11:16 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:57 PM