:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okyanus yürekli dostlarınız olsun
fiziko38
Su, kendine sirdas ariyordu. Önce buluta verdi sirrini, agir geldi su buluta. Saganak saganak döktü suyun tüm sirlarini.
Sonra göle gitti su. Ona anlatti derdini. Bu arada bulut suyun sirrini yagmur yapip, dolu yapip, kar yapip savurdugu icin, zaman zaman tasiyordu göl ve suyun sirri iyice aciga cikiyordu.
Sonra nehre verdi su sirrini. Nehir aldi suyun sirrini cekip gitti. Dereye verdi. Dere biraz daha yavas olsada nehirden, o da götürdü suyun sirrini bir baska bilinmeze. Caglayanlar, selaleler, akarsular… Hepsi kayboluyordu bir anda. Sonra bir gün takip etti su dereyi. Dere okyanusa ulasinca fark etti su, bütün sirlarinin akarsularla, caglayanlarla, irmaklarla… okyanusa tasindigini.
Karar verdi su. Sirrini okyanusa verecekti. Öylede yapti zaten. Tüm sirlarini okyanusa verdi. Artik suyun sirrini okyanustan baskasi bilmiyordu. Ne tasti okyanus, ne bir baskasina tasidi suyun sirrini, ne de kurudu…
Gecen karsilastik suyla. Bir bardaktaydi. Suskundu. Cok ugrastim konusturamadim. Ben tam giderken “Dur!” dedi su. Durdum! “Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakin konusma! Tasiyamazlar, kaldiramazlar senin yükünü, canini yakarlar, utandirirlar…” dedi.

Okyanus yürekli dostlar bulmaniz dilegiyle…

[url=http://eksenim.mynet.com/ep/BlogDetail.aspx?username=hayri1111&McId=2500013468#][/url]
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:
“Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakin konusma! Tasiyamazlar, kaldiramazlar senin yükünü, canini yakarlar, utandirirlar…”

Nede doğru ve güzel bir dostluk tarifi olmuş

Herkezin okyanus yürekli dostlar bulması dileğiyle ..

Teşekkürler ..
Ara
fiziko38
Dost matematiksel olmali;

Sevinci çarpmalı...

Üzüntüyü bölmeli...

Geçmişi çıkarmalı...

Yarını toplamalıi...

Kalbinin derinliklerindeki ihtiyacı hesaplamalı...

Ve her zaman bütün parçalardan daha büyük olmalı...

İşi bitince seni bir tarafa atmamalı...
Ara
Seyduna
çook hoşşş
Ara
fiziko38
mavi boncuk buda senin için olsun
Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.
Ara
ÐŽeşaren
Ne güzel bir dost seli oluşmuş burada ..

Daima dostça kalmamız dileğile ..
Ara
fiziko38
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
SmileSmile:SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
Dostcu
Fefkalade çok Beyendim....paylaşimin Için Sağol......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgeis - En Yürekli Dost a -- Firari Fırtına 10 930 04-10-2022, Saat: 12:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Dostluk Günü Kutlu Olsun.. ÇiLeK 2 719 04-07-2022, Saat: 04:20 PM
  DosTunuz Olsun eRCi 9 984 04-04-2022, Saat: 01:16 PM
  acemhe Ne Olursa Olsun Hep Gül deli yürek 8 864 02-04-2010, Saat: 06:15 PM
Son Yorum: deli yürek
  Okyanus Yürekli Dostlara Qetesh 3 891 05-09-2009, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: bidely

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:43 AM