:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım Ediin :(
Sheqer_Bebiş
Arkadaşlarr sevdiğim kişi eskiden resmen bana tapıyordu yaz tatili araya girdi birbirimizden koptuk ve şimdi benle hiç ilgilenmioo başkalarıylada ilgilenmiyo ayrıca birisinide sevmiyo arkadaşlarından duyduğuma göre hala beni seviyormuşşş..
acaba niye benle ilgilenmiyo? ilgilenmesi için ne yapmalıyım? yardım edinConfusedmiley18:
Ara
lobelya
1. kardes olabilirsinz
2. kankisi sana aşık olmuş olabilir
3. eğer senle çıkmaya devam ederse ötü adamlar sana zarar verebilir... vs
bunlar olabilir Big Grin
şaka şaka (: bence zamana bırak çok üstüne gitme seviyosa sana döner (:
Ara
nurişş
onada kendinede zaman ver
Ara
blue_belial
Cocugun bı derdı sıkıntısı vardır. zamana bırak bence duzelır
Sheqer_Bebiş
Teşekkürler hepinize... Smile
Ara
Firari Fırtına
Aralarda bu gibi durumlar bazen olur ....

Yüreğinizi geniş tutun , Kötü düşünmeyin hemen ...

Sevg ...
Ara
lazmurat
ya sitedekiler bni bilr senle ilgilenmemesinin 2 sebebi olur

1 yasenden bikmiştir daha guzel biri bulmustur ...
2 sana cok ilgi gosterdi ve ssen soguk avrandin şimdi o sana ilgi gostermiyo blki anlar degerimi diye

yada yada bşka bikiz senden fazla ilgi gostermiştir oda demiştir benim degerimi bilmiyeni niye sevim salla der yeni ufuklara yelken açar kizmi yok beeeeBig Grin

not: aldirma degmezzzz
Ara
Sheqer_Bebiş
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sitedekiler bni bilr senle ilgilenmemesinin 2 sebebi olur

1 yasenden bikmiştir daha guzel biri bulmustur ...
2 sana cok ilgi gosterdi ve ssen soguk avrandin şimdi o sana ilgi gostermiyo blki anlar degerimi diye

yada yada bşka bikiz senden fazla ilgi gostermiştir oda demiştir benim degerimi bilmiyeni niye sevim salla der yeni ufuklara yelken açar kizmi yok beeeeBig Grin

not: aldirma degmezzzz
ßen her dakka peşindeyim hiç kimseyle ilgilenmio arkadaşları hala beni sevdiğini söylüoSad bazen sahile gidiyo tek başına oturuyo en samimi arkadaşıyla bile konuşmuyo SadSadSadSad:??:??:??:?? bir gariplik var ama anlıcam inş..
Ara
lazmurat
Sheqer_Bebiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßen her dakka peşindeyim hiç kimseyle ilgilenmio arkadaşları hala beni sevdiğini söylüoSad bazen sahile gidiyo tek başına oturuyo en samimi arkadaşıyla bile konuşmuyo SadSadSadSad:??:??:??:?? bir gariplik var ama anlıcam inş..

tek kelime :

tendine birak duzelir zamnnnnnn
Ara
güne$ibük
bazen insan yoruluo sewgisini göstermekten, çabalamaktan öle olabilir...
bende şuan öleim en sewdiğim çıksa karşıma geçip gidebilirim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 988 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,101 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 750 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,323 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,443 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 12:55 PM