:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende gıdıyorum=(=(=(
Qetesh
Ne oluyor anlamadım...

Neden böyle ufacık bir nedenden dolayı küsüp gidiyorsunuzki. Deymez valla.
Ara
adyge55
arkadaşlar yalnış nalıyorsunuz addanın kimseye kırgınlığı küskünlüğü yok hem o temelli gitmiyor geçici olarak gidiyor tekrar aramıza dönecek yani
Ara
adda
hakketten yha ben kımseye kusmedımm yanııı nerden cıktı saol murat abı bnı savundugunn ıcın
Ara
~uqqaLa~
ee YARGIÇ'a katıLıyorum Sad

egr gerckten gitmek zorunda diiLSen burda yaŞadıgn bi oLay wea kişi yüznden gidiosaN bence de bu kdr seweni herhngi biri ugruna bırakma Sad

herkes gidio herkes aynı bari sen bunu yapma :S farkLı we dayanıkLı oLdugnu gösterir bu =)

ayrıca zornLu nedenLerse bşey diemiycem ama biL dygusuz da seni çok sewio adda =)
Ara
adda
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee YARGIÇ'a katıLıyorum Sad

egr gerckten gitmek zorunda diiLSen burda yaŞadıgn bi oLay wea kişi yüznden gidiosaN bence de bu kdr seweni herhngi biri ugruna bırakma Sad

herkes gidio herkes aynı bari sen bunu yapma :S farkLı we dayanıkLı oLdugnu gösterir bu =)

ayrıca zornLu nedenLerse bşey diemiycem ama biL dygusuz da seni çok sewio adda =)
saolun arkadaslar bu kadar sefıldımı bılmıyodumm
Ara
adyge55
arkadaşlar burda çıkan bi olay veya burdaki herhangi bir üye ile alakalı değil kardeşimiz hem temelli gitmiyoki sonra tekrar aramıza katılacak geçici olarak bir süre giremiyecek kimseyle bir tatsızlığı veya veya duygusuzla alakalı bir problemi yok lütfen konuyu yalnış anlamayalım
Ara
adda
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili addam insan bu kadar seveni varken gitmek ister mi?
Yaşanan ne olursa olsun bu kadar insanı böyle şirin bir simadan mahrum bırakmanı istememSmileSen ben bu konuyu yanlışlıkla açmışım dersen bende silerim herkeste unutur..
Kimsede sensiz kalmamış olur...
saoll dusuncelerın ıcınnn ben senı tanımıyorum ama sen cok ıısınn
Ara
~uqqaLa~
ha taam o zaman Big Grin

pki özLetme kendini bAri Wink
Ara
adda
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar burda çıkan bi olay veya burdaki herhangi bir üye ile alakalı değil kardeşimiz hem temelli gitmiyoki sonra tekrar aramıza katılacak geçici olarak bir süre giremiyecek kimseyle bir tatsızlığı veya veya duygusuzla alakalı bir problemi yok lütfen konuyu yalnış anlamayalım
evet murat abım dogru ddıyoooo bn kımseye kusmedım bu sıteyı ve uyelerı cok sefıyorumm
Ara
adda
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha taam o zaman Big Grin

pki özLetme kendini bAri Wink
olur ozletmem ama kozletırımm:o
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bende itiraf ediyorum !!! (¯`•._ αѕιρяєη 38 1,671 02-27-2008, Saat: 10:34 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Bende haykırıyorum artık CaNaT 12 966 10-20-2007, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: TutkuM