:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende gıdıyorum=(=(=(
adda
bende gıdıyorum zor olcak ama cok alısmıtım sızlere hemen hemen dıcek kadar bıle her gun gırıyodum sıteye cok ıyı ınsanlar dostlar tanıdım bu sıtedee temellı gıtmıyorum ama gıdıyorum ıste cok uzun bı sure olmıcamm arada bı gırcem ama sızlerı duygusuz u cok sevıyorumm nasıl alıscam bılmıyorumSadSadSad
ama gıtmek zorundayım temellı olmasada arada bı gelcem benı hepınız tanımıyosunuzdur ama olsun tanıyanlar benı bılır ben hepınızı cok sevıyorum tekrar tekrar soluyorum bu sıtede cok ıyı durust guvenılır ınsanlar varrSad
bazen yaptıgın fedakarlıklar buyukte olsa bıseye deger!!!
SadSadSadSadSad
Ara
ask_sehidi
sen nie gidiyon Sad Sad Sad
Ara
AsLı
haydee..bu ne yau böle :S
ne oluyo anlamıyorm ki..
neyse adda kimseyi kararlarından dolayı yargılayamayız ama ilginç dogrusu...
ugrarsan seviniriz Smile
Ara
adda
saol jnmm ama gıdıyorum ıste tanju gıtmem gerek gıbı bıseyyy
Ara
ask_sehidi
hadi ben deymez biri için dert etmeye kalktım ama deymezmıs senın ndnın ne Sad
Ara
adda
adım duyguuuu
Ara
ask_sehidi
adın deil bea nie gidiyon okul mu yoksa
Ara
adda
yok yanı tek bısey degıl okulunda etkısı varr ama tek neden o degıll
Ara
adyge55
evet canım kardeşim benim demek ayrılık vakti geldi ha seni çok özleyecez ve ayrıca unutmayacaz biliyorumki sende duygusuz ailesini unutmayacaksın zorda olsa arada uğramaya çalış tamammı kendine çok çok ii bak her zaman mutlu ol unutma üzülmek yok şuan için zor ama yinede üzülme sonuçta temelli gitmiyorsun arada uğrayacaksın ama ilerleyen zamanlarda tekrar eskisi gibi aramıza döneceksin şimdilik hoşçakal dostçakal bizleri unutmazsın ama yinede bizleri unutma ben şahsıma seni unutmayacam sanırım burdaki bir çok kişide seni unutmayacaktır

galiba ben çok konuştum bırakayımda başkalarıda konuşsun demi Smile
Ara
adda
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet canım kardeşim benim demek ayrılık vakti geldi ha seni çok özleyecez ve ayrıca unutmayacaz biliyorumki sende duygusuz ailesini unutmayacaksın zorda olsa arada uğramaya çalış tamammı kendine çok çok ii bak her zaman mutlu ol unutma üzülmek yok şuan için zor ama yinede üzülme sonuçta temelli gitmiyorsun arada uğrayacaksın ama ilerleyen zamanlarda tekrar eskisi gibi aramıza döneceksin şimdilik hoşçakal dostçakal bizleri unutmazsın ama yinede bizleri unutma ben şahsıma seni unutmayacam sanırım burdaki bir çok kişide seni unutmayacaktır

galiba ben çok konuştum bırakayımda başkalarıda konuşsun demi Smile
benı tanıyosun zatenn bısı dımem konus tabı abımsın sen bnmm konuscann
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bende itiraf ediyorum !!! (¯`•._ αѕιρяєη 38 1,671 02-27-2008, Saat: 10:34 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Bende haykırıyorum artık CaNaT 12 966 10-20-2007, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 12:44 AM