:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SenDen BaşKa Bir NeDenim Yok..
Ebu-CeNDeL
[SIZE=4]ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat....kendimi avutmak için bulduğum herşey bir süre sonra anlamsız geliyor.... birşeyler biterken yanı başında neyle avuna bilir ki insan...

kendimce oyunlar buluyor,sıkılıyorum bir süre sonra,kitaplar hiçbirşey anlatmıyor yada kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka birşeye yaramıyor....

sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun.... biliyorum ki ne kadar ararsam arayayım yanına gelebiliceğim bir kapı bile bulamayacağım... kendine duvarlar örüyor ve bizi dışarıya bırakıyorsun...

olsun diyorum, ördüğün duvarları yeşile boyuyorum.... çiçekler ekiyorum dibine,büyümüyorlar...
yeşilim soluyor,sen susuyorsun... ben ölüyorum...

kendime yalanlar uyduruyorum,kendim bile inanmıyorum.... oyunlar buluyorum sıkılıyorum durmaksızın birşeyler bitiyor içimde...

sana sorduğum soruların hiçbir cevabı yok aslında duymayı beklediğim... sadece sesini özlediğimden...

ellerimin arasından kayıp gidiyorum kendim bile tutamıyorum kendimi.... ama olsun ben sana elimi uzatıyorum kurtar diye değil,sadece dokunmayı özlediğimden sana....

senden başka bir nedenim yok....
senden başka bir isteğim yok...
senden başka hiçbirşeyim yok...

SENİ SEVİYORUM...

duy diye değil....

sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum... ...

[/SIZE]
Ara
Qetesh
Alıntı:duy diye değil....

sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum... ...

Ne harika bir yazı ...

Yüreğin dert görmesin.Tşkler...
Ara
Ebu-CeNDeL
Teşekkür ederim kardeşim beğenmene sevindim..
Ara
ÐŽeşaren
Cok güzel, derin anlam tasiyan hos, harika bir yazi ..

ALLAH yüregine dert veripte, dermân aratmasin güzel arkadasim ..
Yüregine saglik ..

Sevgiyle Kal .. Tesekkürler ..
Ara
Ebu-CeNDeL
Amin güzel kalpli arkadaşım inşaAllah dermansız dertler vermesin cümlemize Rabbim..gözlerine sağlık..
Ara
Yorgun Yürek
ellerimin arasından kayıp gidiyorum kendim bile tutamıyorum kendimi.... ama olsun ben sana elimi uzatıyorum kurtar diye değil,sadece dokunmayı özlediğimden sana....

yüreğine sağlık arkadaşım çok güseldi
Ara
:: CiMCiMe ::

Güzeldi..teşekkürler..

Ara
quiet
zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir...suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..
quiET
Ara
quiet
hayatindan Tamamen Silemez Beni Kimse, Ya Kalbinde Varsa Yüreğinde Ya Da Bedeninde Mutlaka Bir Izim Kalir Geriye.. Quiet
Ara
Ebu-CeNDeL
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ellerimin arasından kayıp gidiyorum kendim bile tutamıyorum kendimi.... ama olsun ben sana elimi uzatıyorum kurtar diye değil,sadece dokunmayı özlediğimden sana....

yüreğine sağlık arkadaşım çok güseldi

Ben teşekkür ederim gözlerinize sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  senden bir tane daha yok bu dünyada TutkuM 11 1,391 02-18-2011, Saat: 02:16 PM
Son Yorum: RoZa
  Bir Başka...!!! (uzun bi aradan sonra) asi_ve_mai 8 837 11-25-2010, Saat: 10:04 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Seni Seviyorum..Senden Ötürü :) sıla 16 1,371 07-29-2010, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: sıla
  Nefrettt Ediyorum Senden :) # Pè®iM§ii # 7 771 03-14-2010, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Ey!!! Aşk Korkmuyorum Senden SEHİTLER_OLMEZ 2 727 08-24-2009, Saat: 05:25 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 06:10 AM