:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
offf cok pısmanımm
EndLess
...............
Ara
adda
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kararlimisin??????????
Hiç sanmiorum az once sevmiom hoslanioom dedin simdi yok yaf seviom dion ama olumune deil dion guzelim ztn olumune die bise yok herkez öle der ama ölen hiç görülmedi Wink
bsılarrı ole derr ı ama ben yanı acıklık getırıyım dedım bazılarıyanlıs anlamsın dıyee
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serser127 cnm ölmeni isteyen olmadi ben genel olarak konusuyrm burda Wink
HEp oyle denir ama ölen gorulmuyor onu demek istiorm al iste gozumuzun onunde ölen ölümüne seven biri vardi?? ama noldu sevdigi insan daha guzel birini gorunce hoooooooop hemen ilgi o guzel kiza cekildi simdi olumune sevilen kizda terki diyar Wink
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serser127 cnm ölmeni isteyen olmadi ben genel olarak konusuyrm burda Wink
HEp oyle denir ama ölen gorulmuyor onu demek istiorm al iste gozumuzun onunde ölen ölümüne seven biri vardi?? ama noldu sevdigi insan daha guzel birini gorunce hoooooooop hemen ilgi o guzel kiza cekildi simdi olumune sevilen kizda terki diyar Wink

pardon ama o bahsettıgın kısı kım :??
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
o kendini bilir ama üstüne alinmadin umarim Wink senle ilgisi yok ama forumdn biri Wink
Ara
EndLess
ustume alınır gıbı olmustum TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Offf :( Ñ•qρα кJмя 8 616 10-20-2007, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  offf offfffffffff offffffffff yhaneeeeeeeeeeeeeee SempatikKız 31 1,904 03-12-2007, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 09:37 PM