:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
offf cok pısmanımm
adda
Sadıtıraff edıyorum yalnızlıktan cok sıkıldım bırazda buyuk konustum bazı seylere olmaz asla dedım ama cokk pısmanımm keske demeseydım dıyorum
Sad
ya keske gerıe alsakk cok pısmanımm dıyorum bı daha aynı sorular sorulsaa asla boyle bı hata yapmam
yaa allah belamımı cezamımı verdı bılemem o gunden sonra hersey degıstı resmen baglandımm onaa senı sevıyorum dıyee bagırmak ıstıyorum amaaaaa ıs ısten gectıı basımı duvarlara vursamm olurmu
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Canim benim sakin üzülme yaa pisman olmussun buna cok uzuldum ama .. oda seni seviyor olsaydi gitmezdi bekLe biraz daha sen gelirse seviordur gelmezse zaten seni haketmior demektir ozaman seni haketmeyen biri içinde uzulmeye degmez Wink
Ara
adda
ya zaten sefmıyo dıye bısı yok hemde o bnm bole bııs udsundugumu bılmıyo gıtmedıkı hala gorusuyoruzz ama o bı daha demezz utanırr yhaa hata yaptımm
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
sen ayrildin simdide pismansin ama yinede gorusuyorsunuz oylemi?
Ara
adda
ya jnm ayrıldık dıye bısı yok cunku cıkmadık ben onu arkı olarak goruyodum o ole bısı dedı ama ben asla hayatta dedımm o kelımeden sonraa resmen baglandımm
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Haaaaaaaaaaa!!!!!!
anLadim (zor oLsaDa) Big Grin
Canim eger gercekten sevdigini dusunuyorsa ve onunda seni gercekten hala sevdigini dusunuyorsa söyle ...
Ara
adda
bu bırazz zor olurr olsa bıle sımcık olmazz hatta hec olmaz ne yapcamm bılmıorumm kı
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
olmazsa ozaman uzulme Wink umidini kes
Ara
adda
kesmıomkuuuuu pembeeee olmazsa olmazda demek ıstemıom sansımı denıcem yıneeee
ama nasıl
Ara
adda
ama sefmıyorummmm hoslenıyorummm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Offf :( Ñ•qρα кJмя 8 615 10-20-2007, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  offf offfffffffff offffffffff yhaneeeeeeeeeeeeeee SempatikKız 31 1,904 03-12-2007, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 07:15 PM