:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?ZeL S?ZLeR
Liseli_k?z
  • Bir g?l olmak isterdim, dal?mdan koptu?um an yaln?z senin i?in kopay?m ve yaln?z senin avu?lar?nda solay?m diye bir tanem...

• Seni ne kadar sevdi?imi ??renmek istersen yere d??en ya?mur damlalar?n? tutmaya ?al??, tutabildiklerin senin sevgin tutamad?klar?nsa benim sana olan sevgimdir...

• A?lay???mm terk edip gidi?ine de?il. Ben, sensizken, senden diye sensizli?ini de sevmi?tim. Sen, seninle, seni de sensizli?ini de al?p gittin...

• Aram?zdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzlu?a giden t?m yollara ad?n? yazd?m. Hangi yoldan ge?ersen ge? seni sevdi?imi okuyacaks?n...

• ?nsanlar hep birilerinin pe?inden ko?arlar, ama d?n?p de kendi pe?lerinden ko?anlara hi? bakmazlar...

• Sonbahara inat a?a? hala ye?ermekte, geceye inat g?n hala a?armakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. ?nat bu ya, mah?ere kadar "seni sevece?im"...
  • Yana??na d??en kar tanesi eriyip dudaklar?na indi?inde ve o bir damla serinli?i biriyle payla?mak istedi?inde y?z?n? r?zgara d?n, orday?m!
Ara
agirdelikanli
çok güzel olmuş ellerine sağlıkk
Ara
Liseli_k?z
ag?rdelikanl? nickli kimsen birdaha msjlar?ma cvp yazma seninle muhattap olunmuyomu? bunu anlad?mmmConfusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley6: kimsede insanl???ma laf edemez
Ara
agirdelikanli
Önce ınsan ol sonra bana hesap sor çocukluquna vereyım dıcem ama cocukluk yasınıda qecmıssın olqunlasamamıssın sadece benden sana tek bı tavsıye sakın ama sakın hıc kımseyı dalqaya alma ki aldın benı kalp kırmak kolay ama telafisi zor...Sen ınsan oldunda lafmı ettım önce bı yapdıqına bak sonrada aynaya bak ben ınsanmıyım dıye kendını bı ıncele

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 856 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  G?zel S?zler.. tatlı_cadı 2 757 04-12-2022, Saat: 05:21 AM
  ?zl? S?zler EYVALLAH 7 1,138 04-07-2022, Saat: 05:47 PM
  ayd?nlatan s?zler yasemin1 5 688 04-06-2022, Saat: 11:23 AM
  cooK GUSEL s?zler NuRii 11 1,492 04-05-2022, Saat: 08:37 PM