:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevginin Yalan Yüzü
Firari Fırtına
Sevginin Yalan Yüzü ...

Bir ağaç yapralarıyla mutludur , onları taşır ama gücenmez . Arada bir yapraklar ağaçdan düşer ama , o ağaç kırılmaz yapraklara .

Her bahtı kara günlerin yalan olan semahları vardır . Bir deyişe göre gün günü aratır derler . Giden mi geleni aratır , gelenmi gideni aratır sorulmaz bile . Sormayalım bizde . Bu günlerin o yalan olan hevesi , sanki bir kor gibi yüreklere düşmüş bekler kişiyi , kişi ne yapmalı ki ! Boyun eğsin kaderine . Kişi ki dökülen yapraklarına gücenir , onlara kırılır ve nelkide onları hayatından tümden çıkarır . Bu anlayış bu mantık bir yere kadar kişiyi mutlu edebilir , sonrasında kaçınılmaz olan son , hüsrandır .

Bir yalan yüzde , sevginin kendisinde vardır . Ahh ki ne yazık . Bunu belkide buraya çekinerek , sevgiye verdiğim değerden utanarak yazıyorum . Ahh ki ne yazık . Bu yalan olan sevginin adı ne bilmiyoruz , bu gece bir ad koyarız elbet . Geceler Uzun ...

Sevgiye türlü türlü isim koyduk zamanla . Kimi zaman en büyük aşk , kimi zaman en değerli aşk , kimi zaman en derin tuku , kimi zaman en değerli eşya , ve benzeri türden binlerce isim . Peki yalan olan yüzü ne ? Ve biz o yüze ne diyeceğiz . Ne diye hitap edeceğiz . Lütfen buraya dikkat ediniz ! Sevginin anlamını bilmeyen bir şahıs yaşayabilirmi ? Sevgiyi anlamayan , yaşamayan biri bu yaşamda nefes alabilirmi ? gibisinden sorulara takıldı yüreğim . Üzgünüm ama yaşarmış ve nefes alırmış o kişi . Bunu kabullenmek zor ama çare desen başka yok gönüllerde . Yalan olan yüz burda karşımızda işte , hemde sevginin yalan olan yüzü . Adını koyacağız elbet Geceler Uzun ...

İşte burda en büyük sorunda bu , gecelerin uzun olması . Ve gecelerde benim olmayışım . Sevginin yalan olan yüzünde bir gece var ise , o gece bana haram olsun . Sevginin yalan yüzünde bir yürek var ise , o yürek bana haram olsun . Sevginin yalan olan yüzünde bir değer var ise , yine o değer bana haram olsun . Üstelemem , hatta yorum bile yapmam diyebilirim demenin mutluluğu içerisindeyim . O geceler kahrolsun ve ben Sevginin yalan olan yüzünü yaşamak istemiyorum , ve ben Sevginin asılsız olan tarzına bürünmek istemiyorum . Ve ben ....ben .....

Ben Sadece Seni Seviyorum ..............

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

firarifrtnayh3.jpg
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Bir yalan yüzde , sevginin kendisinde vardır . Ahh ki ne yazık . Bunu belkide buraya çekinerek , sevgiye verdiğim değerden utanarak yazıyorum . Ahh ki ne yazık . Bu yalan olan sevginin adı ne bilmiyoruz , bu gece bir ad koyarız elbet . Geceler Uzun ...

yuregine saglik muhtesemdi Smile
Ara
AfrâsyâB
abi zaten bunalımdayım tamda bu yazı üstüne geldi çok güzel oldu saol ağlat iyice
Ara
joyfull
süper..süper..süper
Ara
Firari Fırtına
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir yalan yüzde , sevginin kendisinde vardır . Ahh ki ne yazık . Bunu belkide buraya çekinerek , sevgiye verdiğim değerden utanarak yazıyorum . Ahh ki ne yazık . Bu yalan olan sevginin adı ne bilmiyoruz , bu gece bir ad koyarız elbet . Geceler Uzun ...

yuregine saglik muhtesemdi Smile

Yüreğinizde hissedebildiyseniz beni , bu yeter . Muhteşem olan yazı değil , bunu anlamakdır .

Teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi zaten bunalımdayım tamda bu yazı üstüne geldi çok güzel oldu saol ağlat iyice

Sevgi içinse , bir siz değil . Hepimiz ağlıyalım ...

Teşekkürler ..

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
joyfull Adlı Kullanıcıdan Alıntı:süper..süper..süper

Teşekkürler ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Ne kadar kabullenmesi zor, tasvip etmedigimiz durum olsada...

Malesef herseyde oldugu gibi sevgide de yalan yuz oluyor..

Yalan olmayan sevgi dolu yuzlerle karsilasmaniz temennisi ile..

Yureginiz guzelliklerle dolsun..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Malesef gerçek bu ama ... Sevgiye yazık ettiler ....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Yine Bana Yalan Söyledi Firari Fırtına 23 1,616 04-10-2022, Saat: 02:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Yalan Yoku?u Firari Fırtına 6 796 04-05-2022, Saat: 07:34 AM
  sadakat yalan olmu?....... bilgeis 2 606 04-04-2022, Saat: 01:43 PM
  yalan........ bilgeis 1 445 04-01-2022, Saat: 05:19 PM
  Yalan s?yl?yorum inan... bilgeis 2 517 11-16-2006, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:34 AM