:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"biz Hayatla Hayatta Bizle Oynuyo"
ÇiLeK
bolhinhasveupr6.jpg

Nefes alamıyorum artık bu dünyada,etrafı her dönüp baktıgımda sahte,yalan olmuş insanlar görüyorum...herkezin bi senaryo var onu oynuyo....

İnsanlar sadece birbirlerinin çıkarları için seviyo sayıyo ona yardım ediyo ve daha sonra aldıgını aldıktan sonra elindeki senaryoya devam ediyo....

Sahte insanların sahte mutlulukları yalandan doslukları arasında büyüyoruz işte bizde onlar gibi oluyoruz....

Her gün biraz daha nefes almaktan zorlanıyorum...
04_detke_65341.jpg

Keşke hep böyle masum kalabilseydin....
Halbuki dünyaya geldigimizde ne kadar masumduk,keşke dünyaya geldigimizdeki o masumlugumuzla kala bilseydik her geçen gün yeni bi senaryoyla hem kendimiz hemde bu dünyayı kirletiyoruz..masumlugumuz kayboluya yerine yalan dünyada sahte bi oyuncu oluyoruz...

traenenlp6pf0.gif

Sadece aglıyorum neden neden kirleniyoruz neden masum olarak kalamıyoruz ki senaryoyu oynuyoruz...
gülüyoruz karşımızdakini sevdiigmi söylüyoruz ama aslında ne gülüyoruz nede seviyoruz bu hayatla oyun oynuyoruz kısacası....

Hayatın bize sunduklarının yanında bizde bi senaryo yazıyoruz bi hayatla hayat bizle oynuyo günden güne biraz daha kirleniyo sahte oluyoruz..
Nefes alamıyorum bu dünyada artık tükelniyorum her yeni oyunda insanların sahte gülümsemelerinde ...

Keşke masum kalabilseydin kirlenmeseydin belki o zaman bu dünya biraz daha gerçek olurdu o zaman biraz daha çekilir olurdu yaşamak....

"Biz hayatla hayatta bizimle oynuyo"

__ ÇİLEK__
Ara
TutkuM
teşekkürler canım....
Ara
Elfida
Ne gariptir ki.. Haklisin..! Garip çünkü bu sekilde olmamasi gerekir hiçbirseyin.. ama galiba biz treni kaçirali bi kaç asir oldu nerdeyse..

Yinede hayat oyun degil bence.. hayatla oyun oynamiyorum.. çektigim SIKINTILARA..haksizliklara.. ve tüm herseye hayat bu deyip geçiyorum...

Gerçekten öle düsünüyorum.. acisiyla, tatlisiyla herseyiyle hayat bu iste..
Malesef ki böyle bi dünyada yasiyoruz.. ama hersey kendi elimizde.. yeter ki hayati bi oyun olarak görmekten vazgeçelim ve herseye ragmen baglanalim hayata..
Kendimle çelisik bi yorum oldu ama, herneyse..!

Tskler Çilek, yüregine saglik Wink
Ara
:: CiMCiMe ::
Yüreğin dert görmesin...
Ara
Qetesh
Alıntı:masumlugumuz kayboluyor yerine yalan dünyada sahte bi oyuncu oluyoruz...

Tşkler......
Ara
ÇiLeK
BEN TŞK EDERİM AYRI AYRI HEPİNİZİ YÜREKLERİNİZDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmile
Ara
Gelincik :)
Hayat bizimle oyun oynuyo bizde o hayatın içinde oyuncak oluyoruz işte....
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Zaten hepimizin derdi bu hayat ne varsa oynamasa bizlede bizide uğraştırıp yormasa (:

Teşekkürler çileğim gönlünce olsun herşey seni seviyorum (:
Ara
beautiful_matrax
tesekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hersey?n b?r kac?s? var deg?lm? hayatta... eRCi 2 381 04-04-2022, Saat: 08:17 AM
Son Yorum: wildfang
  ...ve ben hayatta en cok seni sevdim..... Hasretiim 0 412 12-04-2010, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Mutluluk hayatta ki küçük sürprizlerdir... MaSaL 4 524 03-02-2010, Saat: 12:26 AM
Son Yorum: MaSaL
  Sevdiğin kadar yaşarsın bu hayatta. acemhe 0 336 10-05-2009, Saat: 07:57 PM
Son Yorum: acemhe
  'Ben Hayatta Yasamaktan Kacarken Tutuldum Sevgili .. ÐŽeşaren 4 315 12-23-2007, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:30 PM