:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hersey?n b?r kac?s? var deg?lm? hayatta...
eRCi
Hersey?n b?r kac?s? var deg?lm? hayatta...
A?klardan, sevdalardan, insanlardan, yasamdan, d??lerden. Hep bir ka??? vard?r... Sende cok yapars?n ya bu ka????... D??lerini b?rak?rs?n bir yerlere ?imdi s?ras? de?il dersin... Sevdalar?n? a?klar?n? b?rak?rs?n beklemeye.. Senin daha ?nemli i?lerin vard?r ??nk?...

Bir sevdaya zaman ay?rmak gerekir ??nk?... Ve sen?n zaman?n degerlidir... Hi? bir sevda senin istedi?in gibi de?ildir ??nk?... Hep bir eksik, hep bir yanl?s vard?r seni sevenlerde, beklentilerin gibi de?ildir.
M?kemmelliyet?i ruhuna ters d??er bu sevdalar.. Eksikt?r ??nk? hep bir?eyler... Hi? bir ?ey demeden devam edersin yoluna, daha ?nemlidir senin beklentilerin...
Hersey?n zaman?nda yasamal? diye d???n?rs?n ama nedense senin zamanlar?n bir turlu gelmez, hep biryerlerde beklemeye al?nm?? a?klar?n vard?r ve ya?ama s?ras? bekleyen mutluluklar?n...
?yle g?zel gidi?in/ka??s?n var ki... Herseyi havada as?l? b?rak?rs?n giderken... Sanki birg?n d?necekmissin gibi, hep bir muallak b?rak?rs?n ard?nda.. Arada d?nersin geriye b?rakt?klar?na; bazen b?r kac gunluk gorusmelerle k?s?tl? kal?r bu donusler?n, bazende b?r kac ayl?k ili?kilerle.... Her ?ehirde seni bekler b?rakt?klar?n say?s?n? sen bile hat?rlamazs?n ve ho?una gider her daim beklenmek, ?zlenmek, sevilmek... Seninde vard?r sevdi?in ama t?pk? senin onlar?n olmad?g?n gibi oda senin de?ildir...
A?k bir ?emberdir. "Sevdim Sevilmedim Seveni Sevemedim" gibi ve bu ?ember i?inde d?ner durursun her seven gibi .. Nas?lsa her d?n???mde kap?m a??k dersin kendi kendine ve senin olmayana gitmek istersin belki bu sefer olur diye.. Olur ama t?pk? senin terk edi?lerin gibi oda seni terk eder yada aldat?r.. Ac?s?n? yasars?n g?zyaslar?n? tutamazs?n... S???nacak bir liman s?cak b?r kucak arars?n i?te o zaman seni sevenler gelir akl?na... ??nk? bilirsin d?nd???nde b?rakt?g?n o kalplerin kap?s? sana ac?k olacakt?r..
Taki bir g?n; bir g?n telefonlar tek tek olumsuz cevaplarla kapanana, seni bekleyenlerin art?k sen? beklemekten vazgect?g?n? g?r?nceye kadar... D?nya d?nmeye devam etmektedir. Belki unutulmam??s?nd?r ama sende art?k tozlu raflarda gidip gelmelerinle k?r?k bir a?k olarak yeri alm??s?nd?r..
Bir yaln?zl?k ba?lar i?inde... Ho? zaten hep yaln?z oldu?unu d???nm??s?nd?r hayatta ama bu yaln?zl?k ba?kad?r ve ac?t?r can?n?...
Y?llar ge?mi?tir Ve bu sefer gercekten de yaln?zs?nd?r.. Seni seven yoktur art?k yan?nda ve senin sevdi?in b?r baskas?n?n yan?ndad?r. Y?llarca beklettiklerin senden b?rer b?rer vazgecmi? ve seni yaln?zl???nla ba? ba?a b?rakm??t?r.. K?r bir bo?luk, dipsiz bir kuyu gibisindir art?k.. Yaln?zl???n ve Sen
Sen ki Ka???lar?n Ustas?
Sen ki Gidi?lerin Padi?ah?
Herseyden ve herkesten kact?n bugune kadar...
Hadi ?imdide Ka? ??indeki Yaln?zl?ktan....
agirdelikanli
Eywallah paylasımın ıcın...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hersey Sende Gizli Stinq 1 319 04-05-2022, Saat: 05:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Eskisi gibi olamasada hersey .. hayat devam ediyor .. eRCi 0 494 11-24-2011, Saat: 10:19 PM
Son Yorum: eRCi
  Artik Ben Vazgectim Yalnizligi Sectim Hersey Bitti Anlasana Dokunma Bana..Dokunma.. MaSaL 0 763 04-16-2011, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: MaSaL
  Herşey Gelir, Geçer.Kimi mutlu etmiş ki keder? MeLeksi 2 466 12-23-2010, Saat: 08:03 PM
Son Yorum: MasumSerseri
  ...ve ben hayatta en cok seni sevdim..... Hasretiim 0 412 12-04-2010, Saat: 01:10 AM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:15 PM