:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaralı Kalbim ...
tatlı@_cadı@_vbulletin3_import7443
Hiç bir günün ışığında yada hiç bir gecenin en derin noktasında , gerçek olan anlamıyla yüreğimi kimselere açamadım , açmadım , açamazdımda . Nedenleri basit , bu yürek çok şey görmüşdü artık onu yoramaz , artık ondan sevgi isteyemezdim . İstemedimde .

Evet yanlış duymadınız , Sende Kimsin ? diye usulce sokuldum yanına . O titrek yüreğiyle bu soruya bile cevap veemedi , o bilmiyordu , oda anlamamışdı bu saat de bu derin gecede bir yürek , şaşmışdı . Onu yormak olmazdı , olmadıda . Sanırım işte orda bir yanlışım oldu , ve şuan yaralı kalbim .

[b]Peki ya o ....??

O rahatmıydı , o mutlumuydu .. Sanırım değildi .... İşte o yüzden kalbim yaralı .

Geceleri artık istemiyorum , sabahlarıda . Bu ağır olan yük artık beni ezmeye başladı , kaldıracak gücüm yok , derman desen tüm hakkımı kullandım . Bu yürek sessizce gider , hemde çok sessiz . Çünkü yaralı kalbim . Merhemi olmayan bir yara hemde ..
[/b]

kisaca beni anlatmisin eline sağlik
Ara
Firari Fırtına
Ben yürekde olanları yazıyorum .... Ha siz ha ben ne farkeder ...

Sevg ...
Ara
çok sey bnm yasadimi kimse bilmior
Ara
Firari Fırtına
Yaşadıklarınıza elbette saygım vardır . İyi kötü yaşanmışlıklar her yürekde var . Anlatın size hitaben de bir yürek yazısı yazayım . İsterimki anlaşılır olmakdır ..

Sevg ...
Ara
Itiraf Bölümüne Yazdim Hersei
Ara
Firari Fırtına
Okudum ......SadSad
Ara
tsk ederim
Ara
Firari Fırtına