:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaralı Kalbim ...
Firari Fırtına
Sanırım birşeyi yanlış yaptım hayatımda ,

Bir korku vardır her insanın yüreğinde , ve o korku insan ondan kaçtıkca onun peşinden gelir ve onu kovalar . Sen kaçarsın ama çare yok , bazen ona boyun epmek zorundasın . Dedim ya sanırım birşeyleri yanlış yaptım hayatımda , işte o yüzden kalbim yaralı .

Hiç bir günün ışığında yada hiç bir gecenin en derin noktasında , gerçek olan anlamıyla yüreğimi kimselere açamadım , açmadım , açamazdımda . Nedenleri basit , bu yürek çok şey görmüşdü artık onu yoramaz , artık ondan sevgi isteyemezdim . İstemedimde . Lakin her günün ışığı ve her gecenin en derin olan noktasında bir yürek vardıki , ona sessizliğin en içtenliğiyle seslendim . Sende kimsin ?

Evet yanlış duymadınız , Sende Kimsin ? diye usulce sokuldum yanına . O titrek yüreğiyle bu soruya bile cevap veemedi , o bilmiyordu , oda anlamamışdı bu saat de bu derin gecede bir yürek , şaşmışdı . Onu yormak olmazdı , olmadıda . Sanırım işte orda bir yanlışım oldu , ve şuan yaralı kalbim .

Peki ya o ....??

O rahatmıydı , o mutlumuydu .. Sanırım değildi .... İşte o yüzden kalbim yaralı .

Geceleri artık istemiyorum , sabahlarıda . Bu ağır olan yük artık beni ezmeye başladı , kaldıracak gücüm yok , derman desen tüm hakkımı kullandım . Bu yürek sessizce gider , hemde çok sessiz . Çünkü yaralı kalbim . Merhemi olmayan bir yara hemde ..

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
K€$K!NßI¢@K
Sevgiden mahrum kalan, yıkılmış eve benzer,
Terk edilen gönüller hüzünle yalnız gezer.

Sevgi yüklü umutlar tomurcuk güle benzer,
Rûhu okşayan sözler yaralı kalbi bezer.

Yârdan ayrılan yürek ocakta kora benzer,
Hakîki sevdâları yaralı kalpler sezer...

Emin olun ki bu yara her kalpte vardir..Oyle yada boyle ama mutlaka her kalp bu yarayi gordu ve gorecekte..

Asil olan o yaralara tuz basmak ve oldugu gibi kabul edip hayata ayni sekilde devam etmek..

Yine yurekleri tam ortasindan vuracak bir makale..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
........

Yaralı olan kalbin , yarasını kim neyler , hem o yara öyle birşeyki kişiler tarafından dile alnımaz , söylenemez , yazılamaz , çizilemez . Birazda olsa dokundurabildiysem bu duyguyu yüreklere , zaten yaralı olmayan yokdur . Ben ise bir başkayım bu gece , hem yürekden hem içimden yaralıyım . Buda bende olan bir dert ve dermanı asılsız olan bir sevgide , o sevgi bu dünyada değil .

Ya yaşa
Ya dene
Yada bulaşma
Bana .
Ben yaşadım
Ben denedim
Ben bulaştım
Sana

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Evet haklisiniz her derdin dermani yokturudur..Ozellikle anlatilmayan dertlerin...

Belirttiginize gore sizin ki zaten dunyalik degilmis..

Derdinize dostanece derman olamadim ama ic huzurunuz icin size surekli duaci olacagim..

Yine ve herseye ragmen mutlu hayat dilegimle...
Ara
Firari Fırtına
Olurya bir bağ kurulur cennetle dünya arasına , İşte o zaman bu yara kapanır . İşte o zaman u yaradan eser kalmaz , İşte o zaman mutluluk yüreğimde eksik olmaz .

O bağ tek dermanım , tek ilacım ve tek merhemim ...

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Insaallah o gun sizin icin yakin olur..

Huzurlu ve Mutlu kalin...
Ara
Firari Fırtına
Gecemi renklendirdiniz güzel yorumlarınızla .

Teşekkür ederim ....

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
O renk zaten sizde...

Ben tesekkur ederim..

Daha renkli geceleriniz olmasi temennisiyle..Hayirli geceleriniz olsun...
Ara
Firari Fırtına
Geceler bazen hayırlı , bazende efkar ı yüreklerde oluyor . Her dem de bu sevgi hep devam etmişdir . O geceler ve bu geceler ....

Sevg ...
Ara
TutkuM
kalbinizin hiç yara almaması dileğiyle güzel yürekli insanlar....
firari fırtına yine çok güzel yazmışsınız teşekkürler....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:50 PM