:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sana dair !!!
(¯`•._ αѕιρяєη
SaNa DaîR
Canim yaniyor.. ya$asammiiiiiiiiii oLsemmi karar vermek zor..
Ve gittin ..Sen gittin ..1 zifiri karanLik.. 1 zindan yanLizLigi ..cok agir 1 bo$Luk biraktin geride..gittin ve dönmeyeceksin 1 daha..hakLisin gidi$inde ..bu SEVGI yi bitirmekte hakLisin ..tek söz söyLeyemedim ..bakakaLdim yazdikLarina.. vede nefret et diye bise dedim ..kar$inda agLamadim .. eridim.. tükendim ..bittim .. ama dedim .. sonsuzLukta 1 insan nasiL oLur ? sesi soLugu nasiL duyuLur ?
eLveda AskimMm.. eLveda SevgiLimMm.. Sen kendini hic böyLe gereksiz.. böyLe degersiz ..böyLe yapayaLniz hissettinmi ? ayriLik öLüm kadar aci ve soguk ..gozLerim cenennem ate$iiiii.. dudakLarim mühürLenmiiii$ ... yuregiiim yaniiii .. yokLugunun bedeLi cok agir sevgiLimMm ..
SevincLerim ..hayaLLerim.. umutLarim.. renkLi dünyam eLveda.. eLveda ya$amak.. Ya$amin anLami! eLvedaaa. Kimse farkinda degiL yokLugunun. Sensiz ne haLLerde oLduumu kimse biLmiyor.biLse biLe anLamiyor yitip giden bir ASKIN kederini.. Düne kadar ya$adigim .. en büyük en yüce mutLuLuk bir anda kaydi ve yok oLdu... toz duman oLdu .. toz duman oLdum..
birgun geLeceksin diye bekLeyecegim BiRTaNeM ..ke$ke yanLizLigim kadar yanimda oLsaydin.. ke$ke onunLa payLatikLarimi seninLe payLa$abiLseydim... ke$ke adin yaLnizLik oLsaydida ke$ke heppp yaLniz kaLsaydim ..ömür dedigin nedirki be güLüm ? can dedigin kac kuru$Luk ? 1 canimi gözLerine 1 canimi sözLerine 1 canimi yuregine vermi$em .. 1 canimda HasRetine gitmesin ..
ke$ke hic tanimasaydim ..ke$ke hic geLmeseydin .. geLipte bu yuregi zuhur etmeseydin ..ya gitmeseydin .. yada goturseydin bendeki Seni .. icimdeki Seni !!! .. akLim pe$inden sürükLenmi$ gidiiii .. caresizLigime ver be güLüm ..bana güLme.. acima .. üzüLme benim icin ..Sensizim beLki .. cok agir yükü ta$iyorum beLki ama seni ta$imak biLe güzeL be güLgüzeLim .. beLki birgün seni görür umuduyLa doLduracak vede ya$ayacagim güLüm.. Sen degiLmiydin umutLarini kaybetmeyen ? her zaman mutLu oLmasini biL dien ? dü$ünceLerin duyguLarini bastiracak kadar acimasiiizz ! eLLerinde eLLerimi tutamayacak kadar uzaksa benim sucum ne be güLüm ?.. Sen beni kaLbine kiLitLemedin beLki ama ben Seni kiLitLiyorum .. ve ömür boyu ya$atacagim ama bunu Sen biLmeyeceksin !!! ..
Kendine iyi bak ASIGIM .. Kendine iyi bak BiRTaNeM . Kendine iyi bak KIRCiCeGiM .. Kendine iyi bak HasRetim.. Kendine iyi bak SeVDiGiM..Kendine iyi bak NuR'um..Kendine iyi bak NefRetiM ..Kendine iyi bak BiRTaNeM ..Kendine iyi bak GuLGuzeLi.. Kendiine iyi bak GuLGuZeLiM!.. Kendine iyi bak beni dü$ünmee ..
Senin icin ne kadar onemi var biLmiyorum ama bunLari yazarkan gözümden damLaLar akiii kLavyenin üzerine ..agLamaktan hic utanmadim .. Seni sevmektense hiiiic ..duyguLariiim aciLariiim beni bogdugu zaman hep agLadiiim.. gene yine agLiyorum ..icimden söküp atamadigimsin YâRRRRRRRRR sen varsin hayaLLerimdeeee onun icin agLiyoruum..ne zaman guLecek bu hayata bana ALLAH kahsetsiiin! ..
Sen bensiz nasiLsin ? biLmiyorum .. rahatmisin mutLumusun ? Beni bu kadar cabuk unuturmusun ? nasiL birden mazi oLursun ? ..kiminLesin kimLerLesin biLmiyorum amma ..Ben burada terk ettigin yerdeyim.. Seni Ya$arim !!!!
eLveda Askim .. eLveda Birtanem .. eLveda sevgiLim .. eLveda sana ..
SaNa DaîR
Ara
AfrâsyâB
abla elceğizlerine sağlık bu ne behhhhh tükettin beni
Ara
xsearchgirl
çooookkk gusel elıne saglıkkk
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
begenmenize sevindim ablasinin yakisikli kardesi tukenme sen Smile

okuyan gozlerine saglik gamzem
Ara
NuRii
emeğinee sağlıkk cokk gsell olms
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
tesekur ederim Smile
Ara
tatlı@_cadı@_vbulletin3_import7443
eline sağlik
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
okuyan gozlerine saglik tatli cadim Smile
Ara
Firari Fırtına
Aşkın Mektupları ...

Yani yüreğin , yani sevginin .....En değerlisi bu olsa gerek ...

Sevg ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
hepiniz saolun Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GitGide aL???yorum sana... in_love_girl 5 754 04-07-2022, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek Beyaz 2 739 11-19-2015, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bu Yürek Sana Emanet Birtanem.. Orhan-38 0 806 08-09-2012, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: Orhan-38
  sana ''yar'' diyorum ''yaram'' kanıyor büyülü_j0juk 1 1,390 04-09-2012, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Sana Son Mektubumdur .. # Pè®iM§ii # 2 913 03-11-2010, Saat: 10:35 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:51 AM