:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senin İçin
Firari Fırtına
869wc3hewp6dx7.jpg

Senin İçin ...

Divane olan gönlüme söz geçermi , geceler firari fırtınalı sevdalar firari . Gelde seslenme yüreğe , gelde dur deme , gelde sus , gelde sessiz kal . Yakışırmı bu yüreğe . Senin için gülüm , senin için ...

Kimi zamana aldanan belirsiz sevdalar gibi olmasın ömrüm , ömür ki sana adadı kendini , ömürki sen için yaşadı besbelli . Özlemler yüreğimde , gitmeler bir acı . Acılar içinde yoğrulan ben , belkide ikincisi sen . Unutmaki ben gibi beni bu acılar yıkar . Senin için gülüm , senin için .

Son yazılarım olsun bu yürekden sana , sessiz ve sade bir gidişene yakışır hal alsın , Uzuzun uzadıya yaşamın bu kıyısında , son da olsa yüreğim çarpar işte , hor görme beni bari . Senin için gülüm , senin için . Yaşamın en derin olan yanı bizim için , hayatın en anlamlı olan o geceleri ikimiz için . Senin için gülüm , senin için .

Biliyormusun farkında olmadan sana alışmışım , sana aşık olmuşum . Dile gelmemiş ama yürekde bir başkaymış sen olan sen . Bunu anlayabilmek , yaşayabilmek işte karşında ben . Nefesimin son anı yine ben , hayatımın anlamı ise sadece ve sadece bir tek sen .

Zor olanda seni sevmek
Zor olanda sensiz kalmak
Gidişler mecburi biraz
Yürekler anlamsız
Ben anlamsız
Sen ise
Sen anlamlıydın ....

Kimin için ? Senin için gülüm , senin için ...

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
:: CiMCiMe ::
Biliyormusun farkında olmadan sana alışmışım , sana aşık olmuşum . Dile gelmemiş ama yürekde bir başkaymış sen olan sen . Bunu anlayabilmek , yaşayabilmek işte karşında ben . Nefesimin son anı yine ben , hayatımın anlamı ise sadece ve sadece bir tek sen .

Çok harika bir yazı..yüreğine sağlık..Sonsuz teşekkürler..
Ara
ÇiLeK
Şu hayatta ne zor deseler..
Seni sevmek zor derim ben...
Masumlugun,inatçılıgın ve hırçıgın ...
Seni sevmek zor
Ama güzel

Kimsenin seni benim kadar yürekten,içten sevebilecegine inanmıyorum belkide inanmak istemiyorum....
Yüregimden ne son sözlerim dökülür sen varken nede içimdeki sevgin azalır..
Seni sevmek zor ama önemli olan zor olanı başarmak degilmidir.
Ben seni seviyorum umudumu kaybetmiyorum biliyorum ki bigün ben zor olanı başarıcam ve sonsuza kadar seninle olucam...

__ÇİLEK__

Tşkler FİRARİ FIRTINA....
ÇOK GÜZEL YAZMIŞ O GÜZEL YÜREK....
YÜREKLERDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biliyormusun farkında olmadan sana alışmışım , sana aşık olmuşum . Dile gelmemiş ama yürekde bir başkaymış sen olan sen . Bunu anlayabilmek , yaşayabilmek işte karşında ben . Nefesimin son anı yine ben , hayatımın anlamı ise sadece ve sadece bir tek sen .

Çok harika bir yazı..yüreğine sağlık..Sonsuz teşekkürler..

Sonsuz yürek olsa gerek burda .. Ne varki sevdalar sonsuz ola ...

Teşekkürler ..

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Şu hayatta ne zor deseler..

Seni sevmek zor derim ben...
Masumlugun,inatçılıgın ve hırçıgın ...
Seni sevmek zor
Ama güzel

Kimsenin seni benim kadar yürekten,içten sevebilecegine inanmıyorum belkide inanmak istemiyorum....
Yüregimden ne son sözlerim dökülür sen varken nede içimdeki sevgin azalır..
Seni sevmek zor ama önemli olan zor olanı başarmak degilmidir.
Ben seni seviyorum umudumu kaybetmiyorum biliyorum ki bigün ben zor olanı başarıcam ve sonsuza kadar seninle olucam...

__ÇİLEK__

Tşkler FİRARİ FIRTINA....
ÇOK GÜZEL YAZMIŞ O GÜZEL YÜREK....

YÜREKLERDEN MUTLULUK EKSİLMESİNSmileSmile

Amin diyelim , cümlemiz için ....

Teşekkürler ..

Sevg ...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Son yazılarım olsun bu yürekden sana , sessiz ve sade bir gidişene yakışır hal alsın , Uzuzun uzadıya yaşamın bu kıyısında , son da olsa yüreğim çarpar işte , hor görme beni bari . Senin için gülüm , senin için . Yaşamın en derin olan yanı bizim için , hayatın en anlamlı olan o geceleri ikimiz için..

çok guzel olmus gerçekten yüregine saglik ..
Ara
ÐŽeşaren
Dile gelmemiş ama yürekde bir başkaymış sen olan sen . Bunu anlayabilmek , yaşayabilmek işte karşında ben . Nefesimin son anı yine ben , hayatımın anlamı ise sadece ve sadece bir tek sen .

Cok icten yazilmis, duygu kabartici güzel satirlar..
Herseyin gönlünce olmasi dilegile Firtina..

Tesekkürler ..
Sevgiyle Kal..
Ara
Firari Fırtına
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Son yazılarım olsun bu yürekden sana , sessiz ve sade bir gidişene yakışır hal alsın , Uzuzun uzadıya yaşamın bu kıyısında , son da olsa yüreğim çarpar işte , hor görme beni bari . Senin için gülüm , senin için . Yaşamın en derin olan yanı bizim için , hayatın en anlamlı olan o geceleri ikimiz için..

çok guzel olmus gerçekten yüregine saglik ..

Teşekkür ederim ... Yürekler sağolsun ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dile gelmemiş ama yürekde bir başkaymış sen olan sen . Bunu anlayabilmek , yaşayabilmek işte karşında ben . Nefesimin son anı yine ben , hayatımın anlamı ise sadece ve sadece bir tek sen .

Cok icten yazilmis, duygu kabartici güzel satirlar..
Herseyin gönlünce olmasi dilegile Firtina..

Tesekkürler ..
Sevgiyle Kal..

Herşey gönlümüzce olsun diyoruz , başka bişey diyemiyoruz ...

Teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
TutkuM
yüreğinize sağlık çok güzel yazılmış bir yazı....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ci?erini S?kerim Senin .... Firari Fırtına 16 1,515 04-04-2022, Saat: 07:03 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevgi Işiğini Yakmak Için Geliyorum... asi_ve_mai 12 1,846 05-30-2021, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  *KAL diyemediğim için GİT dedim* «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 0 541 08-22-2010, Saat: 10:10 AM
Son Yorum: «|ŜŧāŕśÃ—ĩň×My×ęy&#28
  Senin Limanın Benim Son Nefesim ÇiLeK 11 1,636 05-08-2010, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Ey!!!SEVGİLİ kırdım Senin Kalemini SEHİTLER_OLMEZ 3 840 08-25-2009, Saat: 03:16 PM
Son Yorum: güzelgözlüm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:02 AM