:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ci?erini S?kerim Senin ....
Firari Fırtına
Buraya bak ....

Bu sana son s?z?m olsun be vefas?z hayat .... Ya vaadetti?in gibi ol , yada git ba??mdan . Bana istemedi?im ?eyler yapt?rtma , pi?man olacak kul olacaks?n , sus ve defol git .

[SIZE=5]Ci?erini S?kerim Senin .........[/SIZE]

Sevg ...
€BeRimSin
Bu Birine Hitap mı..?
Firari Fırtına
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu Birine Hitap m?..?

Bir deneme diyelim ,

Yani hayattan s?k?lan birini d???n , ki bu biriler ?ok fazla .. En az?ndan sitemlerini b?yle dile getirebilirler dimi , bu bir ?rnekleme olsun sadece ..

Belli bir ki?iye hitap de?il ama olabilirde , neden olmas?n .. ( iyi akl?ma getirdin valla Smile )

Te?ekk?rler ...
€BeRimSin
Sevdim Bu Makaleyi Smile Tşk'ler...
Firari Fırtına
Teşekkürler ..... çok sağol ....

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Buraya bak ....

Bu sana son s?z?m olsun be vefas?z hayat .... Ya vaadetti?in gibi ol , yada git ba??mdan . Bana istemedi?im ?eyler yapt?rtma , pi?man olacak kul olacaks?n , sus ve defol git .

Sevg ...

ilgin? bir yakla??m...istemedi?imiz durumlara kar?? de?i?ik yakla??mlar sergileyebiliriz bu do?al tabiki....ve vaadler yerine gelmedi?inde bu ?ekilde ?fkelenebiliriz Confusedmiley7:

defol git !!! ne kadar incitici bir s?z......demek ki bu kadar yand? can?n?z....demek ki size bu s?z? s?ylettiler sonunda...

hayat bize beklediklerimizi ne zaman verdi ki be arkada??m Wink bize d??en galiba ald?klar?m?zla yetinmek............
CReATuRE
emeğine sağlık çok damar sözler olmuş...hayat karşısında güçlü olmak lazım tuttuğunu koparmak lazım yoksa hayat seni sürekler gidersin başıboş uçurumlara...
Firari Fırtına
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilgin? bir yakla??m...istemedi?imiz durumlara kar?? de?i?ik yakla??mlar sergileyebiliriz bu do?al tabiki....ve vaadler yerine gelmedi?inde bu ?ekilde ?fkelenebiliriz Confusedmiley7:

defol git !!! ne kadar incitici bir s?z......demek ki bu kadar yand? can?n?z....demek ki size bu s?z? s?ylettiler sonunda...

hayat bize beklediklerimizi ne zaman verdi ki be arkada??m Wink bize d??en galiba ald?klar?m?zla yetinmek............

Bigeis ,

Yorumun i?in ?ok t?k. ederim , yaln?z bu bende ya?anan bir olay de?ildir . Benimkisi sadece ya?anabilecek durumlar? tahminen ya?amak gibi yapmakd?r yada ?yle gibi davran??a b?r?nmekdir . Elbette defol kelimesi ac? ve bir ayr?l???n bitimdeki sonudur ..

Umar?manlad?n beni ..

Sevg ...
Firari Fırtına
theEFFECT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eme?ine sa?l?k ?ok damar s?zler olmu?...hayat kar??s?nda g??l? olmak laz?m tuttu?unu koparmak laz?m yoksa hayat seni s?rekler gidersin ba??bo? u?urumlara...

??te bu yorum yeter bana ..?ok te?ekk?r ederim ...

Sevg ...
Leader
Tam olarak anlayamad???m bir makalemsi yaz? olmu?. Burada hitap edilen nedir ?ncelikle onu soray?m. Ya?anm?? bir hayat m? yoksa hayat isminde bir ?ah?s m? ? E?er ya?an?lan hattan bahsediliyorsa hayat?n ci?eri nas?l s?k?l?r ki ? Bu ci?er s?kmeyi manevi olarak anlarsak hayata ne gibi bir k?t?l?k yapabiliriz ki ?. Zaten b?t?n bu ba??m?za gelen felaketler s?rf kendimizi mutlu etmek istedi?imizden de?ilmidir. Sadece mutlu olmak i?in ya?am?yormuyuz ? Bir ki?iyisi sevdi?imizde mutlu olan kim ? Bir ki?i bizi sevdi?inde mutlu olan kim ? Peki ya sevdi?imiz ki?iyi mutlu etmek i?in onlarca emek harcay?p, sonunda mutlu etti?imizde mutlu olan kim ?

Bence insanlar olarak ?ok benciliz. S?rf kendimiz i?in ya??yoruz.

Bu s?z? de?erlendirmeye gelince de?er verilmemi?lik g?r?yorum sanki. ?ok ?eli?kili bir s?z. Bu s?z? anlamak i?in ya?ayan? tan?mak gerek. Ama ?u bir ger?ek ki kimseyi istedi?in gibi yapam?yorsun. Ya onun gibi olacaks?n, yada gideceksin! ( Malesef ya?anm??l?k var bu kelimemde... )

F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Buraya bak ....

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Limanın Benim Son Nefesim ÇiLeK 11 1,636 05-08-2010, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Ey!!!SEVGİLİ kırdım Senin Kalemini SEHİTLER_OLMEZ 3 840 08-25-2009, Saat: 03:16 PM
Son Yorum: güzelgözlüm
  Senin Icin Aşkım MasumSerseri 6 1,199 06-17-2009, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: MasumSerseri
  ben senin neyinim anlayamadım sıla 9 1,345 12-21-2008, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Bu ' Can ' Senin .. нüzüηçiçÑ”ği 27 2,238 11-27-2008, Saat: 10:47 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:44 PM