:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son dakika!..
busemm
K?RACILIKTAN BIKTILAR, EV SAH?B? OLMAK ???N “M?TEAHH?TL??E” SOYUNDULAR!.. KOOPERAT?F KURUP EV SAH?B? OLMAYI HAYAL EDEN G?ZELLER K?M? 9/9/2006 21:12 mankenler_s.jpg P { margin: 0px; }
Podyumlar?n ?? kankisi Tu?ba Alt?ntop, Yeliz ?ney ve Se?kin Piriler bir ilke imza atmaya haz?rlan?yorlar...

Kirac? olmaktan s?k?lan ?? g?zel kirac?l?ktan kurtulmak isteyen magazin muhabirlerinin de yararlanabilece?i bir site kurmak i?in kooperatif kurmaya haz?rlan?yor!..

Grup ad?na konu?an Tuba, “?imdi de kirac?l?ktan b?kt???m?z i?in bir kooperatif kurarak yine manken ve magazin gazetecilerinin olaca?? bir site yapmak istiyoruz” dedi!..

mankenler.jpg
Ara
busemm
ÜNLÜLERDEN KANSERLE MÜCADELEYE ANLAMLI DESTEK!.. BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER KANSERLE MÜCADELE İÇİN TAKSİM’DE BİR ARAYA GELDİ!.. 9/9/2006 21:47 mavi_bisiklet.jpg P { margin: 0px; }
“Kanserde Erken Tanı İçin Yol Açık” adlı anlamlı kampanyaya ünlülerden destek geldi!..

Taksim Meydanı’nda start alan bisikletçilerle birlikte, pek çok ünlü isim de destek vermek üzere biraraya geldi. İstanbul Vali Yardımcısı Halil Tancan Arpak, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Doğan Uysal’ın da birer konuşma yaptığı törenin sunuculuğunu Doğa Rutkay yaparken; Rutkay Aziz, Ediz Hun, Yusuf Sezgin, İzzet Günay, Nur Sürer, Şerif Sezer gibi önemli oyuncular da kampanyaya destek verdi. Ünlü mankenlerden Yüksel Ak ve Tülin Şahin özel yapım Mavi Bisikletlerle poz verirken müzik dünyasının sevilen isimleri Ozan Orhon ile Bora Gencer de, özel yapım bisikletleri denediler. Sanatçılar Kanser hastalığında erken teşhisin önemine dem vurarak, topluma mesaj taşımak üzere destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdiler.

mavi_bisiklet1.jpg

mavi_bisiklet2.jpg

mavi_bisiklet3.jpg

mavi_bisiklet4.jpg

Ara
busemm
ELAZIĞ ÜNLÜLER COŞTU!.. ELAZIĞ FESTİVALİNİN SON GÜNÜNDE SAHNEYE ÇIKAN PETEK DİNÇÖZ REKOR SAYIDA SEYİRCİYE KONSER VERDİ!.. 10/9/2006 02:19 petek_yeni_kucuk.jpg P { margin: 0px; }
Elazığ Festivali’nin son gününde sahneye çıkan Petek Dinçöz hasta hasta gittiği Elazığ’da 80 bin kişinin kendisini izlemeye geldiğini görünce tüm hastalığını unutup sahneye çıktı!..

Gündüz de Elazığ’ın Harput kentinde şehir turu atan Petek Dinçöz bol bol türbe gezdi ve dualar etti!..
Ara
busemm
G?ZLER? DOLDU, BOYNUNU B?KT?, ZOR KONU?TU!.. PEK? AL??AN K?M?N ?SM?N? DUYUNCA B?YLE FENA OLDU DERS?N?Z? 10/9/2006 02:36 alisan2.jpg alisan_sezin.jpg P { margin: 0px; }
Ali?an’?n duygu dolu dakikalar?!..

Ali?an’? her ne kadar ne?eli g?rsek de ?ocu?un b?y?k bir a?k ac?s? var!..

Hayat?m?n ilk a?k? dedi?i Sezin Erbil’den bahsedildi?inde gen? t?rk?c?n?n surat? d???yor, sesi d???mleniyor adeta!.. Ali?an, “Benim en ciddi ili?kimde ama bitti gitti. ?ok iyi ?eyler d???nm??t?m, evlenmeyi planl?yordum ama olmad?” diyerek de Sezin Erbil’i unutamad???n?n sinyalini veriyor!..
Ara
busemm
SİNİRLENİYOR PROTESTO İÇİN SOYUNUYOR, KEYİFLENİYOR SOYUNUYOR, DERGİ İÇİN SOYUNUYOR, NORMAL HAYATTA BİLE HEP CESUR KIYAFETLER GİYİYOR! KİM BU HER ANI SOYUNMAK OLAN ÜNLÜ? İŞTE ÇOK ÖZEL RESİMLERİ! 10/9/2006 04:10 pamela_soru.jpg P { margin: 0px; }
Pamela Anderson ünlü olduktan sonra hayatının her döneminde giyinik halinden çok soyunuk haliyle gündeme gelen bir ünlü oldu!..

Bikinili sahil güvenlik dizisiyle tanındı!..

170px-Pamela_Anders

Erotik filmleriyle şöhretini pekiştirdi!..

200px-Barb_Wire.jpg

Dergilere verdiği pozlarla tavan yaptı!..

Pamela%20Anderson.jpg

Hayvanları kürkü için öldürenleri protesto etmek için soyundu!..

pam062906_02.jpg

Çıplak ayakla Amerika sokaklarında dolaştı!..

pamela_ciplak_ayak.jpg

Bu yaz tatilinde üstsüz güneşlenirken yakalandı!..

pamela_ustsuz.jpg

Verdiği frikikler hep manşet oldu!..pamela_frikik.jpg

Yani Pam’ın hayatının her döneminde çıplaklık ön plandaydı!..

Pamela-Anderson-topless-6.jpg

Ara
busemm
CANDAN ER?ET?N AY?E ARMAN’LA YAPTI?I R?PORTAJDA ?T?RAF ETT?: “?OCUK SAH?B? OLMAK ?ST?YORUM...” 10/9/2006 10:00 candan_ayse.jpg P { margin: 0px; }

Candan Er?etin anne olmak istiyor!..

GAYET C?DD?Y?M ?OCUK ?ST?YORUM

Peki ?oluk ?ocu?a kar??mak...

- ?stiyorum asl?nda.

E ne zaman? Yap?n art?k...

- Bakal?m...

Tabii sizin i?in zordur, de?il mi?

- Niye abi?

Koruman?z gereken bir Candan Er?etin var. Siz sadece kendinize ait de?ilsiniz ya, hayranlar?n?z, izleyecileriniz var...

- Hadi oradan! Ben sadece kendime aitim. Ben ?yle halka mal olmu? sanat??lardan de?ilim, kimsenin mal? olmaktan yana da de?ilim. "Sonuna kadar bu i?i g?t?r?r?m" diye bir s?z de vermedim. Ver bana k?z?n?, bak nas?l b?rak?r?m...

Olur mu ?yle ?ey, hayatta vermem, o benim en k?ymetli ?eyim... Peki hayat?n?zdaki adam ne diyor bu ?ocuk meselesine?

- Bir kad?n ?ocuk yapmak istedi?inde, bir adam?n d???ncesinin ?nemi var m?? Yok. Benim g?rd???m b?t?n mevcudiyetler b?yle...

Ya??n?z?

- 43.

Ama ?ocuk yapabilmenin de bir ya? s?n?r? var...

- Yok can?m. 54’?nde do?uranlar var. Tabii o saate kadar bekleyece?im demiyorum. Ama h?l? vaktim var.

Siz benimle dalga m? ge?iyorsunuz?

- Yok hay?r, niye dalga ge?eyim, gayet ciddiyim, ?ocuk istiyorum.
Ara
busemm
ALDATMA KAVGASI KARAKOLDA DA SÜRDÜ! ŞARKICI CEYLAN’IN ABLASI NALAN AKSOY, EŞİ SERVET AKSOY’U, ÖNCEKİ GECE ORTAKÖY’DE, SEVGİLİSİ ESKİ MANKEN PELİN DOĞAN İLE AYNI EVDE YAKALADI. ÇİFT, ARALARINDAKİ KAVGA SOKAĞA TAŞINCA KARAKOLLUK OLDU. 10/9/2006 10:12 nalan_aksoy.jpg P { margin: 0px; }
Kavga karakolda da sürdü.

İDDİAYA göre eşi Servet Aksoy’u saat 23.30 sıralarında eski manken Pelin Doğan ile aynı evde yakalayan Nalan Aksoy, kocası tarafından dövüldü. Çevre sakinleri, sokağa taşan kavgadan rahatsız olup karakola şikayette bulundular. Olay yerine gelen polis, Nalan Aksoy, Servet Aksoy ve eski manken Pelin Doğan’ı ifadeleri için Arnavutköy Polis Merkezi’ne götürdü. Karakolda da kavga eden çift birbirinden şikayetçi oldu.

servetaksoy_pelin.jpg

Polis merkezinde eşi tarafından dövüldüğünü iddia eden Nalan Aksoy, "Bana büyük haksızlıklar yapılıyor. Servet eviyle ilgilenmiyor ve sevgilisiyle beraber yaşıyor. Ama bugüne kadar 2 yaşındaki çocuğumuz için tüm olanlara katlandım. Boşanmam için ölüm tehditleri almaya başladım" dedi.

Ara
busemm
T?RK?YE’N?N “?BERSEKS?EL” L?STES?NDE YER?N? ALAN CAN D?NDAR YAZDI: “B?R ?BERSEKS?EL?N ?SYANI!” 10/9/2006 10:44 can_dundar.jpg P { margin: 0px; }

??te D?ndar’?n yaz?s?...

A?a??da okuyaca??n?z yaz?y? ge?en ekimde yazm??t?m. "?berseks?el" tan?m? yeni icat edilmi?ti ve her yeni icat gibi bizi biraz germi?ti. Ben de lisan-? m?nasiple isyan etmi?tim.
Kim derdi ki kavram?n mucidi T?rkiye'ye el atacak, kendisine sunulan isimler aras?ndan T?rkiye'nin ?berseks?ellerini saptayacak ve yapt??? listede kendisini ele?tiren kulunuz da yer alacak.
Tabii yap?lan ?berseks?ellik tarifini okuyunca insan?n iltifat kabul edip "esta?furullah" diyesi geliyor. Ama bu trend i?lerine fazla da iltifat etmemek gerekiyor.
?berseks?elli?in raconu bu!

Ad?: Marian Salzman... 45 ya??nda... Bekar ve ?ocuksuz bir kad?n... D?nyan?n be?inci b?y?k reklam ajans?nda strateji ?efi...
Ama ona "trend gurusu" deniliyor.
D?nyay? etkisi alt?na alacak e?ilimleri ?nceden kokluyor ve ilan ediyor.
"Yak?n Gelece?in Ak?mlar?" adl? bir kitab? var.
Mesela 1970'lerde "nostalji r?zgar?"n?n gelmekte oldu?unu ?ng?r?p haber vermi?.
Sonra Bridget Jones tarz? yaln?z ve ba?ar?l? kad?nlar?n devrinin yakla?t???n? hissedip reklamc?lar? uyarm??:
"Yeni t?ketici hedefiniz bu kad?nlard?r. Dikkat!"
?imdilerde ise kad?nlar?n yorucu i? hayat?ndan, eve d?n?? haz?rl??? yapt?klar?n? duyuruyor.

Erke?in gelece?i
Salzman'a as?l ??hret sa?layan ?ng?r?s? "Metroseks?el erkekler" oldu.
Ge?en y?l yay?mlad??? "Erkeklerin Gelece?i" raporunda reklamc?lar?n yeni hedeflerinin modaya ve bak?m?na d??k?n erkekler olaca??n? yazd?.
Elbiselerini ?zel terzide diktiren, bo?luklara sa? ektiren, d?zenli olarak t?rnak t?rp?leten ve en iyi dostlar?n? kad?nlar aras?ndan se?en erkeklerin devri geliyordu.
Metrolar?n yeni erkek cinsi bu olacakt?.
Tabii hepimiz heyecanla kar??lad?k bu ?ng?r?y?... Demek "retroseks?el erkek" yani "ma?o" tamamen tarihe g?m?l?yordu.
Yeni Valentino'muz erkek erke?e barlar?ndan de?il, g?zellik salonlar?ndan ??kacakt?.
40 y?ll?k berberimizi de?i?tirdik; kuaf?rlere terfi ettik.
??ten g??ten vakit ay?r?p t?rnaklar?m?z? cilalat?p t?rp?lettik.
H?l? biraz b?y??? kalanlar son t?yleri de kaz?tt?. Sala? bir kotla g?n t?ketenler ?zel terzilere ?uvalla para ak?tt?.
Ve zar zor, ?ng?r?den yakla??k bir y?l sonra "metroseks?el" olduk.

?ok ge?
Sonra ge?en hafta bir de ne g?relim:
Salzman yine bir rapor yazmam?? m??
Heyecanla okudu?umuz yeni rapor ba?ba?ka bir ?ng?r?y? duyuruyordu:
"Metroseks?ellik ?ld?, ya?as?n ?berseks?ellik!"
Haydaaaa!
Cilal? t?rnaklar?m?z? yiye yiye okumaya ba?lad?k:
"Metroseks?eller kendi g?r?n??leri ve ya?am bi?imlerine saplan?p kalm??t?. ?berseks?el erkek eski tarz ma?o heteroseks?elli?e geri d?n?yor. Kendine g?venli, erkeksi duru?unu koruyan, iyi ?arap ve kaliteli puro seven, siyaseten bilin?li, d?nyan?n gidi?at? ile ilgili, kaliteyi ?nemseyen ve s?rda? olarak erkekleri se?en erkekler geliyor."
Bakar m?s?n?z duruma!
Sen metroseks?el g?r?nece?im diye onca y?ll?k b?y?klar?n? kes, ma?olu?u, puroyu, k?fr? b?rak, cilt bak?m kursuna yaz?l, tak tak??t?r, s?r s?r??t?r, s?rda? kad?nlar bul, sonra han?mefendi fikir de?i?tirsin; "Onlar ?ld?, tersi geldi" desin, bir tutam b?y?k ve gerdirilmi? g?zalt? k?r???kl?klar?yla kal ortada...

Erkekli?in krizi
?are yok; "?berseks?ellik" ak?m?n? atlamamak i?in yeniden kas yapaca??z, b?y?k b?rakaca??z, eve iyi ?arap alaca??z, erkek dostlara geri d?n?p yine siyaset konu?aca??z.
Lakin biz bunlar? yapana kadar Salzman yeni bir "seks?ellik" yumurtlayacak ve tam moday? yakalad?m derken demode kalman?n ac?s?n? tadaca??z.
Salzman'? susturman?n bir yolunu mu arasak?
Yoksa trendleri bo?verip ba??m?z?n ?aresine mi baksak?
B?t?n bu sa?mal?klar?n tek bir nedeni var:

Erkek soyu krizde...
Evin ba?k??esindeki peder?ahi koltu?unu ?ift ki?ilik oturma grubuyla de?i?tiren babalar?m?zla sona eren bir imparatorlu?un enkaz? alt?nday?z.
Kad?n?n hayata kar??mas?yla ba?rol? kapt?ran erkek, deh?etengiz bir travma ya??yor.
Ataerkil ma?olu?u konu?turmaya kalk?nca ?antay? kafas?na yiyor.
Bunun ?zerine k?t?kl???n? yontmay? deniyor ama ??rp?nd?k?a bat?yor.
Olmuyor... Olam?yor.
Kad?n ?yle de?i?ti ki, art?k kap?da yol versin mi, sandalyesini tutsun mu, sigaras?n? yaks?n m?, hesab? ?desin mi bilemiyor.
As?rlarca gecikmi? bir ortakla?a hayata yeni ad?m atman?n acemili?iyle sendeliyor.
Tutunabilmek i?in her yolu deniyor:
Koku s?r?n?yor, g?bek eritiyor, sa? uzat?yor, argodan cay?yor...

Olmuyor... Olmuyor...
Bu sefer de hem ma?olukta direnen erkek arkada?lar?nca hem de ?al??ma hayat?n?n ?etinle?tirdi?i kad?nlarca "fazla yumu?am??" bulunuyor.
Evcilik oyununda keyfince giydirilen bir bebek gibi "Tamam b?y?k kals?n ama g?bek biraz incelsin; rak? kaba ka?ar, ?arap i?sin; sa? uzatmas?n tamamen kessin" diye ?ekilden ?ekle sokuluyor.
Erkeklik denilen ve as?rlard?r evlere, toplumlara h?kmeden o koca da?, reklamc?lar?n, modac?lar?n, g?zellik sekt?r?n?n, t?ketim end?strisinin elinde eritiliyor.

Reklamdaki sinsi kad?n
Bundan rahats?z m?y?z?
Yoo... Bu bozgun nas?lsa olacakt?.
Zor olan, bundan sonras?n? toparlamak...
Kocas?n?, Bo?az manzaras?n? kapatan koltu?a yak??t?ramay?p kap? ?n?ne koymay? akl?ndan ge?iren kad?n?n sinsice g?l?msedi?i reklam size ne s?yl?yor?
?ift ki?ilik oturma grubunu bile ?ok arayaca??z galiba...
Ara
busemm
FLAŞ!... ARZU YANARDAĞ, BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU REKLAMCI ALİ SERTER’İN UYUŞTURUCU BAĞIMLISI OLDUĞUNU İDDİA ETTİ!... ALİ SERTER DE “ARZU RUH HASTASI, İFTİRA ATIYOR” DEDİ!... 10/9/2006 10:55 arzu_ali.jpg P { margin: 0px; }

SHOW TV’de yayınlanan Hande Ataizi’yle Cem Davran’ın sunduğu ‘Bunu Yayında Söyle’ programının konuklarından biri de Arzu Yanardağ’dı. Bir dönem dolandırıcılıktan aranan reklamcı Ali Serter’le 4.5 aylık hamileyken evlenen ve bebeğinin doğumundan 3 ay sonra boşanma kararı alan Yanardağ, programda ilginç açıklamalar yaptı. Eşinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu iddia eden oyuncu, bu nedenle ayrıldığını söyledi.

Yanardağ şöyle konuştu: “Basına eşimle ayrılmamın nedeninin sevgisizlik olduğunu söylemiştim ama aslında uyuşturucu kullanmasıydı. O kadar mücadele ettim ki ama maalesef kurtarılacak gibi değil. Tamamen saplanmış bu bataklığa. Evliliğimiz boyunca 10 kilo aldı, geçenlerde gördüm 20 kilo birden vermişti. Çok üzüldüm zaten bebeğimiz Alara Maya’yı da görmeye gelmiyor. Üç haftadır ne aradı ne de sordu. Bazen mesaj atıyor ‘Beni kurtar’ diye yalvarıyor, dayanamıyorum. Ama onun uzmanlar tarafından kurtarılması lazım. Boşanmak istiyorum boşanamıyorum. Beni bırakmıyor, ne yapacağımı bilmiyorum...”

Ali Serter: Arzu ruh hastası, iftira atıyor
Yanardağ’ın iddialarına Serter sert çıktı: “Arzu ne yaptığını bilmiyor, yaralı bir hayvan gibi etrafa saldırıyor. Benim uyuşturucu kullandığımı nasıl ispatlamayı düşünüyor acaba? Kesinlikle kullanmıyorum, bu kadar rahat iftira atıyor olması beni hayretler içinde bıraktı. Kızının babasıyım ve sürekli yüzyüze bakacağımız bir durumumuz var. Yazıklar olsun. Bu iftiranın cezasını çekecek. Dava açacağım. Bir haftadır iş için şehir dışındaydım. O nedenle kızımı görmeye gidemedim. O benim evladım, benim annem babam 1 yaşında ayrıldı. Çocuğumun böyle durumların içinde büyümesini istemediğim için evlilikte elimden geleni yaptım. Ama Arzu normal değil ruh hastası. Baksanıza ne kadar kolay yalan söyleyebiliyor. Ayrılmayı isteyen ben oldum ’tekrar deneyelim’ diye mesajlar attı. Bir daha böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyledim o da sanırım benden böyle intikam alıyor. Yazık...”
Ara
busemm
?NL? Y?NETMEN FERZAN ?ZPETEK, CEM YILMAZ’IN “HOKKABAZ” F?LM?N?N MONTAJSIZ HAL?N? ?ZLEM??!... ?ZEPETEK’?N, F?LMLE ?LG?L? YORUMU B?R TIK ?TEDE!... 10/9/2006 11:22 cem_hokkabaz.jpg P { margin: 0px; }
Y?netmen Ferzan ?zpetek, Cem Y?lmaz'?n senaryosunu yaz?p, ba?rol?nde oynad??? Hokkabaz adl? filmi seyretti.

Filmi ilk seyreden ki?i olan ?zpetek, "Tam bitmemi? ve montajlanmam?? halini izledim. Ba?tan sona ?ok keyifli enfes bir filmdi. Cem m?kemmel bir sinema filmi yapm??. Onu ?ok farkl? bulacaks?n?z"dedi.

Filmde Y?lmaz'?n yan? s?ra Mazhar Alanson, ?zlem Tekin ve Tuna Orhan oynuyor.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  son dakika!... reha muhtar babas?n? gulsenle tan?st?rd? busemm 14 1,471 06-04-2007, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: kötü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 02:37 AM