:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son dakika!... reha muhtar babas?n? gulsenle tan?st?rd?
busemm
SON DAK?KA!.. REHA MUHTAR’LA G?L?EN SORTIE’DE YEMEKTE!.. ?NL? ??FT?N MASASINDA ?K? S?RPR?Z KONUK DAHA VAR!.. K?M BUNLAR? 12/8/2006 22:13 reha_gulsen_deniz_k.jpg P { margin: 0px; }
Reha Muhtar’la G?l?en Sortie’deki Zen Restoran’da yemekteler!..

En son Reha Muhtar’?n ya? g?n? i?in Sortie’ye giden ?iftin masas?nda Reha Muhtar’?n anne ve babas? da var!..

Ara
busemm
SİBEL CAN: “HALA KAYMAK GİBİYİM” DEDİ!.. PEKİ SİBEL CAN NEDEN KENDİSİNİ “KAYMAĞA” BENZETTİ? 12/8/2006 23:22 sibelcan.jpg P { margin: 0px; }
Sibel Can bu akşam Açıkhava’daki konseri öncesi “selülitlendiği” haberlerine enteresan bir yorum yaptı!..

Sibel Can, “Selülitim yok! Hala kaymak gibiyim” derken yine olsa tanga giyerim der gibiydi!..
Ara
AskPereSt
Doqru oLan? haberin buras? Smile

rehagulsenteknekvv3.jpg

Reha Muhtar’la G?l?en d?n gece Sortie’deydi!..

Beraber s?rekli Sortie’ye gelen ?iftin yan?nda bu kez Reha Muhtar’?n anne ve babas? da vard? ve bu yemek “b?y?k a?k?n” resmiyete d?k?lece?inin ilk sinyallerini verdi!..

Reha Muhtar ailesi ve G?l?en’le Sortie Zen’de yemek yedikten sonra tekneyle “yal?s?na” ge?erken objektiflere yakaland?!.. ??te o g?r?nt?ler:

REHA BEY G?R?NT?LEND???N? G?RD???NDE END??EL?

rehagulsentekne1ae7.jpg

rehagulsentekne2fn0.jpg
MorciveT
Ben adamım die dolaşanlara bakın yaaa, bunlardan adam olsa ne çıkar...İnsanları kandırmaktan başka bişi yapmazlar...

Milletin özel hayatına karışıp laga luga yaparlar, ayıp yaptıgınız deyip insanı rezil ederler ama ne hikmet ise kendilerine dönüp de hiç bakmazlar...Gerçekçi insan, doğruyu soyleyen insan kalmamış yaf gıcık oluyorum ve sırf bu yüzden televizyon izlemiyorum...
Ara
peri kızı
sanaaa cokkkkkkkkkkkkkkkkk cokkkkkkkkkk katılıyorummm
Ara
tugba
ya allah alkına bizene ya reha muhtardan gülşenden ya bize faydası ne zararı ne türkiyede binlerce milyonlarca insan kendi ülkesinde tatil yapamıyor doğru düzgün bunun için de böyle aptalca şeylere ağzı açık bakıyor insanlar
Ara
busemm
bakın arkadaslar nasıl sevdınız benım haberlerimi ben sizlere demedim mi ben burayı adam ederim burda herkes beyenir ve yorum yazarlar dıye işte budur
Ara
tugba
busemm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak?n arkadaslar nas?l sevd?n?z ben?m haberlerimi ben sizlere demedim mi ben buray? adam ederim burda herkes beyenir ve yorum yazarlar d?ye i?te budur

iyi de cnm yorum yazanlar olumlu bi?ey yazmama??kii:o
Ara
busemm
olsun yazsınlar olumlu olumsuz farketmıyor sonucta bır yazı
Ara
buse38
bu ünlülere deli oluyommmm .. bu arada imzaandaki buse38 kaldırırsan sevinirim zaten herkes biliyor kimin kim oldugunu canım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  son dakika!.. busemm 61 8,569 09-10-2006, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: busemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:12 PM