:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son dakika!..
w00w
reklam abi bunlar reklam Big Grin
Ara
busemm
evet reklam icin sinir kupune dönusen nihat oldu sorularına dikkat et dıyen kim sinirli bakıslar kimden tabıkı nihat dogandan adamı reklam yapacaklarına insan olmayı ögretselerdi bunların hicbiri gelmezdi basına
Ara
busemm
PINAR ALTUĞ, GENÇ AŞKLARIYLA WASHINGTON TIMES’A HABER OLMASIYLA İLGİLİ KONUŞTU!... NELER Mİ SÖYLEDİ?... 7/9/2006 13:40 pinar_altug_yagmur_k.jpg P { margin: 0px; }

Pınar Altuğ, Washington Times'a haber olduğunu katıldığı programda öğrendi.

Programın sunucuları Hande Ataizi ve Cem Davran'dan öğrenen Altuğ, " Gerçekten mi? Kötü bir şey mi yazdılar acaba? Çok utandım diye tepki gösterdi.

Altuğ aynı gece sevgilisi Yağmur Atacan'la yne kameralara yakalandı. Gazetecilere kızan Altuğ " Lütfen kameralarınızın ışıklarını kapatın. Aksi halde yasal işlemleri başlatmak zorunda kalacağım" dedi.
Ara
w00w
aynen öle kardeşim katılıom sana...
Ara
busemm
?NL?LER?N .... SIRLARI... A?IK SA?IK KONU?AN, STR?PT?Z YAPAN, ...... OYUNCAKLAR KULLANAN, WEB KAMERADA ?OV YAPAN... HOLLYWOOD STARLARI MONOTONLA?AN .... HAYATLARINI CANLANDIRMAK ???N NE YAPIYOR? 7/9/2006 10:13 britneyciplak.jpg P { margin: 0px; }

??te ?a??rtan itiraflar!...

Eva Longoria: Son d?nemin en fla? isimlerinden Longoria'?n silah? Frans?zca. NBA'in ?nl? oyuncusu Tony Parker'la birlikte olan sanat??, Frans?zca'n?n arzuyu art?racak zenginlikte s?zlerine ?ok g?veniyor ve uygulamaktan da ?ekinmiyor. Latin g?zel hatta bu ama?la ?zel ders bile al?yor...

Katie Price: ?ngiliz y?ld?z?n favorisi striptiz. Price bu ama?la seksi k?yafetler deniyor ve "O k?yafetlerin i?inde insan kendini hemen daha farkl? hissediyor. Bunu da itiraf etmekten ?ekinmemeli ve bu duygular? sevgilinizle paylasmal?s?n?z" diyor.

Jessica Simpson: ?ark?c?n?n takti?i ise Price'tan ?ok farkl?, Simpson'a g?re her?eyin fazlas? zarar, arada bir .... yapmay? ve kendisini ?zletmeyi seviyor...

Britney Spears: 'Kom?unun sevimli k?z?' gibi g?r?nen Spears ..... hayatta ?ok farkl?. G?zel y?ld?z yatakta ?ok a??k se?ik konu?maktan, nas?l tahrik oldu?unu s?ylemekten haz al?yor. Spears, .... etken rol? oynamay? seviyor...

Teri Hatcher: ?nl? oyuncu, ... hayat?n? canland?rmak i?in arada s?rada da olsa erotik malzeme satan ma?azalar? ziyaret etti?ini itiraf etmekten ?ekinmiyor ve o t?r yerlerin ?u g?nlerde harika 'elektirikli oyuncaklar!' satt?klar?n? iddia ediyor.

Christina Aguilera: Sahnede ?ok seksi k?yafetler giyen sanat?? g?nl?k hayat?nda buna ihtiyac? olmad???n? ve ?zg?venin yeterince ?ekici oldu?unu iddia ediyor. Aguilera, "kendine inanan insan kendini daha iyi ifade eder geriye kalan ayr?nt?d?r" diyor.

Beyonce: Latin y?ld?z, son klibinde giydi?i .... siyah ?ama??rlar?n her kad?n?n gardrobunda yer almas? gerekti?ini belirtiyor ve .... k?yafetlerin vazge?ilmezi oldu?unu itiraf ediyor...

Kate Beckinsale: Onun i?in ayr?l?k ?nemli de?il. ?nternet ke?fedildi ve onun sorunlar? ??z?ld?. Sevgilisi Len Weismann seyahatteyse a??yor web kameras?n?, Weismann'a ?ov yap?yor...
Ara
busemm
İHLAS HOLDİNG İMKB’YE AÇIKLAMA GÖNDERDİ: “TGRT'NİN SATIŞINDA SORUN YOK.” 7/9/2006 10:54 tgrt_ahmetertegun.jpg P { margin: 0px; }

İhlas Holding, TGRT’nin satışında bir sorun olmadığını açıkladı.

İhlas Holding’den İMKB’ye gönderilen açıklamada, bağlı ortaklığı İhlas Yayın Holding’in ana hissedarı olduğu Huzur Radyo TV A.Ş’deki (TGRT) hisselerinin satışıyla ilgili olarak RTÜK tarafından yapılan açıklamada, RTÜK mevzuatında ön izin diye bir kavramın olmadığı belirtilerek, hisse devirleri yapıldıktan sonra şirket ortaklık yapısının Üst Kurulca değerlendirileceğinin kaydedildiği belirtildi.
Ara
busemm
B?RLE?M?? M?LLETLER “?Y? N?YET EL??S?” MUAZZEZ ERSOY, ORTADO?U'DA YA?ANAN VAH?ETE SEY?RC? KALMADI... 7/9/2006 11:23 muazzez_ersoy_bm1.jpg P { margin: 0px; }
BM taraf?ndan "iyi niyet el?isi" olarak se?ilen Ersoy, s?cak ?at??ma b?lgelerine giderek ?ocuklar i?in s???nma evi a?mak i?in ara?t?rmalarda bulunacak.

Ersoy'un ilk dura?? ise Afganistan olacak. Daha sonra Filistin ve L?bnan'a gitmesi bekleniyor. Sanat??n?n giri?imine ise H?k?met'ten tam destek geldi. Devlet Bakan? Nimet ?ubuk?u, "Say?n Ersoy, sanat?? duyarl?l??? ile tarihi bir misyon ?stlenmi? durumda. Kendisi ?ocuklar? evlatl?k almak istiyordu. Ancak, ben bunun zor olaca??n?, evlatl?k yerine daha farkl? projelere imza atabilece?ini s?yledim. ?nce ?ocuk s???nma yuvas?n?n nereye yap?laca??na karar verece?iz" ?eklinde konu?tu. Muazzez Ersoy ise “Her ?ey ?ocuklar i?in” dedi
Ara
busemm
FLAŞ!... BİR DÖNEM BÖYLE SAMİMİ POZLAR VEREN HÜLYA AVŞAR VE HÜRRİYET YAZARI AHMET HAKAN ARASINDAKİ POLEMİK SÜRÜYOR!... PEKİ AVŞAR KIZI, HAKAN’A NASIL BİR AÇIKLAMA YOLLADI?... VE AHMET HAKAN’IN AVŞAR'A ÖZEL NOTU NE?... 7/9/2006 13:45 ahmet_hulya.jpg P { margin: 0px; }
İşte Ahmet Hakan’ın Hürriyet’teki yazısı:

Hülya’dan açıklama var: Magazinden hep kaçtım

DÜNKÜ "Aşiret Kızı Devrede" başlıklı yazım üzerine, Hülya Avşar’dan bir açıklama geldi.

Aramızdaki "kısmi" ve "yüzeysel" samimiyetle hiç de örtüşmeyen, hayli resmi ve mesafeli bir üslupla kaleme alınmış bir açıklama bu.

Ayrıca "Hülya Avşar boş vermişliği"ne hiç yakışmayan ağır bir saldırganlık da içeriyor.

Neyse... Kırılmışlığına falan vereyim.

Ama madem tek taraflı sallamak gibi bir karaktere sahip değilim, o halde açıklama hakkına saygı gösterip Hülya Avşar’dan gelen metni aynen yayınlayayım:

"23 yıldır sanat hayatındayım. Bugüne kadar hiçbir zaman reklam yapma ihtiyacı duymadım. Sağ olsun basın buna hiç müsaade etmedi. Aksine magazinden kaçacak yer aradım. Bunu en iyi bilenlerden biri sizsiniz. Ama artık sizin içiniz kurumuş. Sizin gibi bakış açısını değiştiremeyen, duygularını yitirmiş, elindeki kaleme güvenen ama kendini hiç geliştiremeyen kişiler yüzünden konuşma hakkına sahip, hayata sadece mesleki acıdan bakmayan kişilerin önü hiçbir zaman kesilemez. Yazınızın son derece ucuz olduğunu, kime ne zaman ne yazılması gerektiğini düşünmeden yazıldığını görüyorum.

Bunun tamamını yayınlayabilirseniz size olan düşüncelerimin bir kısmı değişebilir.

"HÜLYA AVŞAR"
Avşar’a özel not: Hülya Hanım! Bu açıklamayı "Hakkımdaki düşüncelerinizin bir kısmı değişebilir" falan diye yayınlamadım. Tek derdim "cevap hakkı"na azami saygı göstermektir. Yani zararı yok, zahmet edip hakkımdaki düşüncelerinizi değiştirmeye falan kalkmayın. Bırakın dağınık kalsın.
Ara
busemm
D?KKAT!... BAY KAHKAHA CEM YILMAZ’IN “HOKKABAZ” F?LM? S?NAMALARDAN ?NCE NEREDE YAYINLANACAK?... 7/9/2006 12:13 cem_hokkabaz.jpg P { margin: 0px; }
Cem Y?lmaz'?n senaryosunu yaz?p, ba?rol?nde oynad???, y?netmenli?i ise Ali Taner Baltac? ile birlikte yapt??? Hokkabaz'?n ?ekimleri bitti.

e-kolay.net, Cem Y?lmaz'?n merakla beklenen yeni filmi Hokkabaz'?n ilk g?r?nt?lerini sinema sayfalar?nda yay?nl?yor. 20 Ekim'de vizyona girecek olan ve s?r gibi saklanan filmin fragmanlar?, gelecek ay sinemaseverleri bekleyen e?lencenin ipu?lar?n? veriyor.

e-kolay.net anasayfas? ve Sinema sayfalar?, Cem Y?lmaz'?n yeni filmi Hokkabaz'? konuk ediyor. S?r gibi tutulan filmin tamam?n? merak eden sinemaseverler, 20 Ekim'e kadar sabretmek zorundalar fakat filmden ilk kareleri e-kolay.net'te g?rebiliyorlar

Dram-komedi tarz?ndaki film 20 Ekim'de g?sterime girecek. Filmde Cem Y?lmaz'?n yan? s?ra Mazhar Alanson, ?zlem Tekin, Tuna Orhan gibi ?nl? isimler rol ald?. Filmin m?ziklerini ise, usta m?zisyen Atilla ?zdemiro?lu haz?rlad?.
Ara
busemm
FLAŞ!... GÖZCÜ GAZETESİ’NİN YAZARI MEHMET ŞEHİRLİ KÖŞESİNDE YAZDI: “YENİ ARKA KAPAK GÜZELİ REHA!” 7/9/2006 12:26 reha_mehmet_jpg.jpg P { margin: 0px; }
Şehirli’nin ilginç yazısı için

Yeni Arka Kapak Güzeli Reha!...

Reha Muhtar, Sabah'tan kovulduktan sonra Vatan gazetesinde işe başladı...Ve, Vatan Gazetesi kendisini arka sayfa güzeli yapmış...

Yani Arka sayfada Reha Muhtar istediğini yazmaya başladı...

Ben gazetelerin bazılarının arka sayfa güzelleri diye koydukları resimlerin yerine Reha Muhtar'ı görüyorum...

Bilmiyorum ama ben onun yerine orada güzel bir bayanın resmini

görsem daha iyi olur diye düşünüyorum...Benim gibi düşünenlerin sayısının da çoğunlukta olduğunu hissediyorum...

Neyse bana sende Vatan Gazetesi okuma diyebilirsiniz ama benim işim gazete okumak olduğu için mecburen okuyorum...

Yoksa Reha Muhtar'ın yazısını okuyacağım diye Vatan Gazetesine

para vermem...

Oysa o gazetede yıllarca beraber çalıştığım birçok arkadaşım var...

[SIZE=4]Çünkü senin şu andaki sevgilinin yaptıklarını da yazarsam ortalık toz pembe olur... [/SIZE]

[SIZE=4]Sakın bunu bir tehdit olarak algılamasa... Sadece bir dost uyarısı!... [/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  son dakika!... reha muhtar babas?n? gulsenle tan?st?rd? busemm 14 1,460 06-04-2007, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: kötü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:07 AM