:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: L?bnan'a Asker G?ndermek Do?ru mu ?
Evet Kesinlikle Do?ru...
40.00%
4 40.00%
Hay?r Yanl??. G?nderilmemeliydi...
60.00%
6 60.00%
Yorum Yok...
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEZKERE Meclisten Ge?ti ! Sizce DO?RU mu? [ANKET]
Pessimist
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana az ?ok kat?l?yorum karde?...

sa?ol karde?im asl?nda mesele sadece ?imdiyi kurtarmak ya da halletmek de?il ileride olacaklar?da anlamak ama arkada? sadece ilgin? ?eyler g?rmek istiyor galiba her neyse herkesin fikri kendine
tuti
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sa?ol karde?im asl?nda mesele sadece ?imdiyi kurtarmak ya da halletmek de?il ileride olacaklar?da anlamak ama arkada? sadece ilgin? ?eyler g?rmek istiyor galiba her neyse herkesin fikri kendine

Arkada??m sana geri d?nece?im f?rsat bulunca...Wink
Ara
tuti
Bu arada benim fikrimide okudun mu?
Madem tartışmak istiyorsun önce okuyarak başlayabilirsin...
Ara
Pessimist
tamam ne zaman tartışmak istersen ben burdayımBig Grin
Pessimist
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1

PKK'yla bizim Mehmet?iklerimizin L?bnana gitmesi aras?nda bir ba?lant? kuramad?m...
G?z da?? ?yle yurtd???na asker g?ndermekle olmaz...
Kore'ye g?ndermi?tik de zaman?n da noldu?
Kime g?z da?? verebildik??

Kore'ye gittik ?nceden bizi istemeyen NATO kendi teklif etti ve T?rkiye ?ye oldu oraya onlar planlanmadan rastgele yap?lan ?eyler mi san?yorsun sen biz o ittifaka kat?lmak i?in Kore'de bir s?r? askerimizi ?ehit verdik bir?eyleri kazanmak o kadar kolay olmuyor
PKK ile ba?lant?s?n?n oldu?unu bende d???nm?yorum

tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2

Dinlerini ve hakimiyetini kan?tlamak gibi...

Bu c?mlenin ?st?nde durmam?z laz?m...

?yi de Amerike ve ?srail'in dinleri bir de?il...
Kim kime hakimiyet sa?layacak o zaman...
Yahudilik mi ?n plana ??kacak?...
Olay dedi?in gibi ter?rle m?cadele aya??na bir tak?m kendi ??karlar?na rant sa?lama sava??d?r...
Tabiki de L?bnan da ter?r var Hizbullah var...
Ama Hizbullah'? vurmak ad? alt?nda olan masum halka da oluyor...
Hastaneler bombalan?yor...?ocuklar ?l?yor...
B?yle yaparak nas?l Ter?r? yok etmeyi planl?yorlar i?te buras? bir muamma...

Peki bizim Mehmet?iklerimiz ne yapacak orda?

Ge?en g?n K?z?lay da bir eylem vard? ve bende tesad?f oradan ge?erken sloganlara kulak misafiri oldum ve yapt?klar? anons ??yleydi ;

"Diyorlar ki; bizim Mehmet?iklerimiz oraya ?lmek, ?ld?rmek i?in g?nderilmiyor diyorlar.
O zaman niye g?nderiliyorlar.
??gal kuvvetlerinin ?ama??rlar?n? y?kamak, patateslerini soymak i?in mi g?nderiliyorlar?"

Keza bug?n gazetelerde ki haberlere g?z atal?m.
Afganistanda NATO kuvvetleriyle ?at??malar var.
900 tane Mehmet?ik var orda ve s?cak sava?a girmiyorlar.
Nato T?rk askerlerinin s?cak sava?a girmesini ve daha fazla asker g?ndermesini istiyor?

Peki bu sava?lar bizim sava??m?z m??
Bu sava?larla ter?r yok edilebilir mi?
En az?ndan senin b?yle bir inanc?n m? var ger?ekten?
Orada ter?r ortadan m? kalkacak...
Biz kendi ?lkemizdeki ter?rle her ge?en g?n daha fazla ?ehit vermeye ba?lam??ken
L?bnana,Afganistana....Asker g?ndermek :confused: nekadar mant?kl???

Bir kere Amerikan parlementosunda Yahudiler baya etkili bu y?zden ABD ?srail'e bu kadar arka ??k?yor bir de ??karlar? tabi
Evet sava? bizim sava??m?z de?il Afganistan ve bizim kat?ld???m?z di?er sava?larda bizim sava??m?z de?ildi ama uluslararas? toplumun i?inde yer almak gerekir
Son olarak ?lkemizde ter?r varken ba?ka ?lkeye asker g?ndermek sa?ma diyenlerede s?yleki bizim ordumuz sadece 5-10 bin ki?iden olu?muyor yani k???k bir ordumuz yok asker oraya da ba?ka yerede gitse gene buray?da koruyabilir

Halen eskisi gibi d???n?yorsan genede sayg? duyar?m
w00w
güzel yorumlar... yorumlarınız için teşekkürler...
Ara
Pessimist
önemli değil de yorum yapacak biraz daha insan olsaydı daha iyi olurdu
YARGIÇ
Son olarak ?lkemizde ter?r varken ba?ka ?lkeye asker g?ndermek sa?ma diyenlerede s?yleki bizim ordumuz sadece 5-10 bin ki?iden olu?muyor yani k???k bir ordumuz yok asker oraya da ba?ka yerede gitse gene buray?da koruyabilir

yazd?klar?ndan okudu?um kadar?yla yorumlar? yada yaz?lanlar? okumak gibi bir ?zelli?in yok.e?er okudum diyeceksen.yaz?lanlarda kimsenin ordunun 5 - 10 bin ki?iden olu?tu?u yada ?lkenin korunamayaca?? korkusunun kimsede olmad??? gayet a??k bir ?ekilde dile getirilmi?tir.yazd?klar?n? tamamen okudum ancak senin cevap verme ?abanda sertle?ti?ini g?r?yorum.yoruma cevap vermek yada yorum yapmaktan ?te kendi bildi?inin do?ru oldu?unu herkese kabullendirmek i?in elinden geleni yapan bir tavr?n var.yorum yapacak biraz daha insan olsayd? iyi olurdu bunuda ??zemedim insanlar?n yorumlar?n? okumadan onlar?n d???ncelerini ba?kalar?n?n etkile?imi olarak g?rmek i?in mi istedin bunu.banada soracaksan senin yorumun nedir diye arkada?larla biz konu ile tart??malar?m?z? yapt?k,orada benim yorumlar?m vard?r.?u ne zaman tart??mak istersen ben buraday?m k?sm? ?a??rtt? beni. bu meydan okuma nedendir onuda anlayamad?m....
Ara
w00w
yafu tamam Big Grin herkes yorum yazar saygı duymak gerekir Wink
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yafu tamam Big Grin herkes yorum yazar sayg? duymak gerekir Wink

benim sayg? k?sm?na diyecek laf?m yok karde?im bu konuda hemfikiriz zaten benimkisi ba?ka bir?ey okumadan yada i?indekilere bakmadan yorum yap?lmas? kimse kimsenin d???ncesini kabul etmek zorunda de?il ancak d???nce i?inde yorum yap?l?rkende dikkat edilmesi gereken ?eylerin oldu?u kanaatindeyim.okumak ve anlamak gibi....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,213 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 358 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 559 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 597 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 391 04-10-2022, Saat: 02:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 12:27 AM