:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: L?bnan'a Asker G?ndermek Do?ru mu ?
Evet Kesinlikle Do?ru...
40.00%
4 40.00%
Hay?r Yanl??. G?nderilmemeliydi...
60.00%
6 60.00%
Yorum Yok...
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEZKERE Meclisten Ge?ti ! Sizce DO?RU mu? [ANKET]
|-|akan
ya kusura bakmayın 2 sayfadaki yazıyı görmemişim.. woow sonuna kadar haklısın.. 1.ci konu o kadar gözdağı konusuna katılmadım sadece...
Ara
w00w
|-|akan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya kusura bakmay?n 2 sayfadaki yaz?y? g?rmemi?im.. woow sonuna kadar hakl?s?n.. 1.ci konu o kadar g?zda?? konusuna kat?lmad?m sadece...

eyw. saol karde? ama ben hakl?l???m? savunmuyorum sadece fikrimi s?yl?yorum. g?zda?? derken de T?rkiye'nin varl???n?, olaylara sessiz kalamayaca??n? g?stermek manas?nda demi?tim...
Ara
YARGIÇ
[quote=|-|akan]yarg?? demi? ki :"pkk ?rakta yerle?ti operasyon yapamad?k
l?bnanda bize bula?mayan hizbullaha m? m?dahele edece?iz
ya adamlar tekrar bize sald?r?rsa burada bir bela daha olmaz m?"

ayn? zihniyetler ayn? protestolar ile kar?? ??kt? ?raka girmemize.. hatan?n neresinden d?nersek kar... adamalr kendi bayrakalr?n? kullanmaya ba?lad? kuzey ?rak ta.. kerk?k musulu al?p devlet kurarlarsa i?te o zaman seyret sen pkk y?...

PKK YA M?DAHELE ETMEMEN?N BU Z?HN?YETTEN OLDU?U F?KR?N? KABUL EDEMEYECE??M.PKK YA M?DAHELE ETMEME SEBEB? BA?IMIZA BELA OLACAK D?YE DE??L ADAMLAR ZATEN BA?IMIZDA BELA.B?Z ORAYA G?RMEM?Z ?STENMED??? ???N G?RMED?K YANLI?IM VARSA D?ZELT?RM?S?N YOKSA BURADA BA?IMIZA BELA OLACAKLAR D?YE B?R KONU YOKTU.

ayr?ca oraya gidecek askerlerimiz ne i?in gidiyor deniliyor? elin italyan?,
[b]macar?,ispanyolu, neden gidiyor ?!? hi? uluslar aras? hukuk uluslar aras? ili?kiler incelediniz mi ? baz? devletleri b?y?k devlet yapan s?z hakimiyetidir.. bzim de orada s?z hakimiyetimiz olmal? ki bu ya?c?l?k yok efendim bize hizb. ?at??mas?n diye de?ildir.. bu, orada ?len bebeleri, kad?nlar? korumak i?indir...[/b]

BURADA SORDU?UM SORULARA GER?EKTEN G?ZEL YANITLAR VERM??S?N BEN AYRICA ?UNU SORMU?TUM BU SORUNLAR MASA BA?INDA ??Z?LEM?YOR MU?MADEM BARI? ???N G?D?YORUZ ORAYA TAMAM G?DEL?M AMA BU G?DEN NEDEN EL? S?LAHLI ASKERLER?M?Z OLSUN ONUN YER?NE EL? KALEM TUTAN ?NSANLAR OLSUN ONLARDA MASA BA?INDA HALLETS?N BU MESELEY? HUKUK KURALLARINI ?NCELEMED?M AMA BEN?M HUKUKTAN ANLADI?IMDA BU ?EKL?D?R D?YE D???N?YORUM.SORUN BU ?EK?LDE B?TMEZ M?.ORADAK? MASUM HALKI KORUMAK ELBETTE G?ZEL B?R OLAY AMA KORURKEN ?EH?T OLACAK ASKERLER?M?Z PEK? ONLARIN MASUM A?LELER? NE OLACAK?

[b]bir arkada??m?z atat?rk den bahsetmi?... ulu ?nderimiz yurt ta sulh cihanda sulh demi?tir.. bizde cihanda sulh i?in gidiyoruz ve iyi de ediyoruz... laftan anlamayana da k?tek laz?m...

Y?NE AYNI SORU BU SORUN MASA BA?INDA EL? KALEM TUTANLARLA YAPILMAZ MI KARDE??

bugun petrol i?in eidlen kavgalar 100 y?l sonra bor i?in ba?layacakt?r.. yada 200 y?l sonra... o zaman da bakar?z sa?a sola birisi bize yard?m etse diye ki allah?m in?allah o g?nlere d???rmez bizi...

EVET BU KONUDA HERKES S?YL?YOR BUNU O G?NLER? G?REMEY?Z HERHALDE NEYSE ?OCUKLARIMIZA HAYIRLISI OLSUN NE D?YEL?M....
[/b]
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emin ol bunlar masada ?ok konu?uldu. halktan gizli... amerika gene vaatleriyle kand?rd? herkesi emin ol. s?zde bar??? sa?l?yacakt?. Irakta da ter?r? engelleyeceklerdi s?zde... Orda bir katliam var ?NSANLIK ve M?SL?MANLIK nam?na el atmam?z gerekir diyorum.

PEK? B?Z IRA?A N?YE G?RMED?K KARDE??M O ZAMAN
Ara
w00w
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PEK? B?Z IRA?A N?YE G?RMED?K KARDE??M O ZAMAN

amerika ve yanda?lar? istemedi... ??nk? ordaki petrole daha fazla ortak istemiyorlard?.
Ara
PunisheR
işte sorun bu..şimdi oraya gitmeyi de onlar istio..yine çıkar söz konusu..geçelim bu birileri dur desin muhabbetlerini..birileri pkkya dur desin önce,sonra herşeye dur demeye gücümüz de olacak zamanımız da
Ara
w00w
işte kimse pkk ya dur demio. bizde diyemios doru dürüst. el atmak şart.
Ara
PunisheR
işte onu diyoruz ibo..lübnana bakacağına pkkya baksın diyoruz..pkkya bakmadan lübnana asker yollamak saçmalıktan başka bişi deil..pkkya baksın ondan sonra imkan varsa varsın lübnana da gitsin..ama kendi isteğimizle..amerikanın,AB'nin güdümlemesiyle değil..onların çıkarına deil,kendi çıkarımıza ve oradaki yardıma muhtaç insanların çıkarına uygun olarak gidelim gideceksek
Ara
w00w
saolun yorumlarınız için mcx. Big Grin güzel yorumlar çıkıo devamı gelir inş...
Ara
YARGIÇ
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:i?te onu diyoruz ibo..l?bnana bakaca??na pkkya baks?n diyoruz..pkkya bakmadan l?bnana asker yollamak ?k?zl?kten ba?ka bi?i deil..pkkya baks?n ondan sonra imkan varsa vars?n l?bnana da gitsin..ama kendi iste?imizle..amerikan?n,AB'nin g?d?mlemesiyle de?il..onlar?n ??kar?na deil,kendi ??kar?m?za ve oradaki yard?ma muhta? insanlar?n ??kar?na uygun olarak gidelim gideceksek

punisher karde?im ?ncelikle senden ricam bu yorumda ge?en bir ?eyi ??karmand?r bu ?ekilde yazman hem sana yak??maz hem tart??man?n g?zelli?ine g?lge d???r?r hemde hakaret i?eri?i ta??d??? i?in forumun etik yap?s?na ayk?r? di?er d???ncelerin konusunda sana hak vermiyo de?ilim ama gidilmesi taraftar?da de?ilim bu a??klamalar beni tatmin etmedi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,147 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 349 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 529 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Evet..Sİzce ÖpüLecek eN ii Yer?NeresiDir :)) experiance 9 574 04-10-2022, Saat: 02:44 PM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 371 04-10-2022, Saat: 02:42 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 07:41 PM