:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda İnternet Elveda Duygusuz
GCLRNFNS
janım kardeşim benim sen gerçekten benim tanıdıgım en akıllı
kişilerden birisin ben eminimki derslerindede aynı akılı gözterirsin
o yüsden süphem yok ama inan bana senin gibi neşeli sıcak ve samimi
bi kardeşi kaybetmek son derece üzgünüm ama olan olmuş artık ne sölesek boş ademim
gitmeden son bi buluşma gerçekleştircegiz umarım sende aramısda olursun ve
seninle tanışmak bizlere nasip olur kendine çok iyi bak kardeşim allah yolunu ve zihnini açık etsin herzaman aklımızdasın ve aklımda olucaksın seco seni seviyorum kardeşimm eyvallahh......
Ara
rapunzel
kendine iyi bak seco:'(
umarım başarılı olursun.seni özleyeceğim:'(
Ara
chatlaq
gitmene üzüldüm inşallah babanı ikna edersin.başarılarr kendine ii bak...SadSadSad
Ara
KoLera
üsüLdüümm konu$tuqum en samimi insnLardan birisiydinn Sad
kendine cok cici bak Allaha emanet oL :'(
in$aLLah hemencikkk qeri dönersin Sad
Ara
korkusuz
yaa bende uzuldum gitmene yaa keşke internetein kesilmeseydı gule gule kardsınm
Ara
adda
seco gıdınonmuuu beaaa:'(
Ara
SECO_UA22
ZORDA OLSA Babamı ikna ettim ve lanet olası internet sahurdan sonra geldi Big Grin
Yaaa yorumların hepsini okudum ve gerçekten duygulandım yaw :S Bu siteden kopmak mümkün değil Smile Herkese sonsuz teşekkürler Smile Ama Eylül'ün sonunda kesin internet gidiyor :S Olsun ben şu zamanın keyfini çıkarayım ilerisini sonra düşünürüz Big Grin Ve tekrar sizlerle olmak beni çook mutlu etti Smile Son olarak burdan Ankara'ya sevgiler Big Grin abim olmasa zor gelirdi internet Big Grin
Şimdi daha bir sürü şey yazardım ama saat 6:05 Big Grin uyku düzenim gitti Big GrinNeyse bu gereksiz konu için herkesden özür diliyorum :S

VEEE tekrar merhaba Duygusuz ve internet Smile
Ara
SECO_UA22
Son olarak şunu ekliyeyim buraya yorum yazan herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum temiz düşüncelerinizden ve benim ile ilgili görüşlerinizden dolayıda çoook teşekkür ediyorum SAÄžOLUN VAROLUN
Ara
güne$ibük
seco kardeşim yolun açık olsun.bende burayla yeni tanışmış ve üye olmuştum ama aynı baba bendede var ve benimde yarın dersanem başlıyor.seni hiç tanıyamamış olsamda kader arkadaşıyız Smile kendine iyi bak.derslere deeeeeeee (baban nasılsa dicektir şimdiden alış Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  duygusuz com daki tüm duygulu arkadaşlara selamlar mustafa197937 7 292 04-12-2022, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: wildfang
  selamın aleykum duygusuz mmılletının ınsanları esrarkeş 11 541 04-11-2022, Saat: 08:28 AM
  Merhaba Duygusuz.Com courage 11 576 04-11-2022, Saat: 04:57 AM
  Selam Ben Yeni Duygusuz :) Lili 17 515 04-06-2022, Saat: 08:23 PM
  slm millet art?k bende duygusuz.com ?yesiim... nes_90 24 1,333 04-04-2022, Saat: 06:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:13 AM