:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Elveda İnternet Elveda Duygusuz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Babam interneti kesti. Şu an cafeden yazıyorum. Artık nete giremeyeceğimden dolayı herkese burdan bir veda konuşması yapmak istedim. Big Grin
Tabi neti geri getirme çabalarım hala sürüyor ama sonuç getireceğini pek sanmıyorum. Big Grin
Herkes kendine iyi baksın. Abilerim, ablalarım, kardeşlerim Allaha emanetsiniz. Herkesin yolu açık olsun. Ve yeni öğretim yılında Allah herkese zihin açıklığı versin. Burada iyi arkadaşlıklar edindim ve yazın evdeki neşe kaynağımdı burası. Ama babam okul açılıyor diye neti kapattı. Bu arada da babama burdan sevgiler. Big Grin
Neyse kısacası herkese sevgiler saygılar Big Grin GÜLE GÜLE ELDVEDABig Grin

Sürenin bitmesine az kaldı. Big Grin Daha uzun şeyler yazmak isterdim ama olsun. Big Grin

Güle güle Aeo.Kib.sevg.sayg.
Secooo pecete.gif

Derbi maçından sora gel Big GrinBig GrinD

kawga edek :yikildim:

Benim gitmicek gLba ama giremem pek,anca annemLer ewde yokken xP

snada Allah zihin açkLıı wersin Big Grin

Bütün sınawLardn 5 aL inşallaaaah Big Grin:d

sende kendine dikat et,Allah'e emanet ol Wink

Görüşürüz

he bide unutma bizi itele.gif
ooo seco gidio musun bea :S yazık olmuş ya. nes sanada bb aeo. ii calışta geri gelsin olum netSmile gorusuk inş.Smile
gardasım seni oslucem merak etme nan bizde olmucaz en azından bn sende kendine ii davran bi daha ki yaz beklioz Allah (c.c.) meanet ol hayırlı ramazanlar snada basarılar..:!:!:!:!:!
AaAaAa :'( pek ßi SamimietimiS yoktu AmaBig GrinBig Grin ooSun Gene de AqLıCam :'(

dikkat €t kendine... Sad
daha yeni tanışmıştık karpuz fln kescektik nere gidion hemen Big Grin

nese inş senin için hyrLı oLur,k.i.b aLLaha emanet ol Wink
elveda cnm kib allah emanet ol!!!
:'(:'(:'(:'( seco canım kardeşim üzüldüm ya gitmene çok alışmıştık sana ama önemli olan tabi geleceğin derslerinde başarılar canım ALLAH(C.C)zihin açıklığı versin canım ALLAH'a emanet ol canım seni seviyoruz tatillerde gel amaSmileSmile
uff çok üsüLdüm ya hoşcakaL ii bak kendine nedimm umaımm dersLerinde başarıLı oLursunn ..Jubmo%20Emoticon%20(16).gifJubmo%20Emoticon%20(60).gifhoşçakaLL.... :'(
[COLOR="Black"]üzüldüm bea...

yolun açık olsun, bidahaki yaza görüşmek üzereTongue...

adi tanjunun yanına gelecek felan olursan yanıma uğraTongue...
[/COLOR]
Sayfalar: 1 2