:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O bunu okuyor o an ne sölemek ıstersınız .....
AsLı
Niyetim kendimi gözüne sokmaktı. İşte burdayım yansın canın dercesine..
Düzene yenilmediğimi göstermekti.Kendinle ilgili sorunlarının arasına kendimide katmak istedim. Ben burdayım ve bir sorunum hadi düşün beni ! O kadar yürekli misin ? Sanmıyorum.Bencil insanlar bir'in yanına bir eklemeye bayıldıkları kadar bir'i asla birine vermezler.Yanıldım,sende onlardan çıktın.İçimdeki bütün samimiyeti,içtenlik ve sana kadar olamayan bütün açık yürekliliğimle gerçekliğimi,dürüstlüğümü yerleyeksan edip hüsrana çevirdin. Bravo .. Alkış tutmalıyım sana,haktır. Şimdi bildiğin bana ait her ne haltım varsa soktuğum gözünden çekip alıyorum. Ve insanlıktan zerre kadar nasibini almamış sıfatsızları siliyorum hayatımdan. Sende sevinmelisin bence. Bir sorun varolmadan hayatından püff olup gitti.. Ne mutlu sana. Gidişatını beğeniyorum.İdol olabilitesi yüksek.Şimdi herşeyi,hayatındaki bütün sorunları sok gözüne sok da için huzurla dolsun.Kararmış bir kalbin göremediklerini gözlerin hiç göremeyeceği için problem olmaz korkma.Malum senin gibi cesaretsizler yeni yolları sevmezler. Gözüne soktuğun herşeyle birlikte o gözlerine ölüm gelsin a canım. Buda sana benden son bi kıyak. Eyvallah demeyi unutma,hatırım kalır.

Hacı Aslı
Ara
CaNaT
Bu nasıl bir yazıdır böyle Aslı cım SmileSmile
Ara
'Belinay'
Aslı demiş diceni ben birşey demekten vazgeçtim Big Grin
Ara
AsLı
Susma sustukca... falan fıstık gibilerinden malav okumak isterdim sana esir'cim ama senin açından düşündümde önce konuşacağın kişinin insan olup olmadığını kafasında bir kas'lık durum olmadığını ölçüp tartman söyleyeceklerini anlatabilmen açısından daha uygun olur diye düşündüm. Kısacası seni anlayabilecek insana konuş, benim yaptığım gibi sürüngen hayvanlar silsilesini kaale alıpta boşa konuşmuş olma. Ben diyeceğimi dedim ama anlayan varsa tabi (:
Ara
'Belinay'
evet herkesin anlaması oldukça güç dediklerini ama ben anladım =)

Kesinlkle haklısın..Anlamadıktan sonra...Konusmanın bi anlamı yok..
Ara
AsLı
Sana kasıtlı bişey söylemedim canım.. O'nlara kasıtlı söyledim..(:
Anlamasaydın cevap alamazdın (:
Ara
PCKoPaT
Sıkıldım .. :SS

Ya kacma söyle söyleyeceklerini yda sonsuza dek sus =/
Âh be.
Ara
Qetesh
Gül yüzün dönme benden.. Tongue
Ara
.siyah inci.
ölürüm geçmem senden
kapına kul olayım selamı kesme benden Big GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Sen nerden biliyon kız o şarkıyı Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  düşünün ki o bunu okuyacak.... okeanos 689 17,768 11-04-2022, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: SunSet
  Hayat Bana Bunu Bunu Ögreti.. BiRiciGim 83 4,946 11-04-2015, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Beyaz
  Buğulu Cama Ne Yazmak İstersiniz :) by€mo 422 10,226 10-20-2015, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: acemhe
  ŞAUn KApı ÇALSa kiMiN GeLMEsiNi iSTErsiNİz?? dj_FoRzA 147 6,026 10-19-2015, Saat: 10:51 AM
Son Yorum: acemhe
  Düsünün O Bu Yaziyi Okuyor...Ona Ne Demek Isterdiniz? GCLRNFNS 16 1,310 07-09-2008, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:33 PM