:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düşünün ki o bunu okuyacak....
okeanos
o (sevgiliniz arkadaşınız v.s) buraya yazdığını okuyacakmiş gibi düşünün.
Ara
acemhe
Benimle ne de güzel oynadın, tebrikler Smile Yılın oskara aday tek kişisisin umarım mutlu olursun
Ara
okeanos
git gellerinden çok sıkıldım, bi anlasan belki ....... belkilerde çok sana artık...
Ara
kı@ymı@k=)
okuyacak biliyom Big Grin

tosunum seni seviyom Big Grin hayatıma tekrardan hoşgeldinn vasıf değiştirsendee Big Grin varlığın yeter beSmile
Ara
riukeen
valla o kadar yapmacıksın ki senden korkulur allahıma bin şükür çok pis deşifre ederim adamı allah seni bin islah etsin bana uzak ona yakın ol Big Grin O' na Big Grin kim olduğunu söylemem Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla o kadar yapmacıksın ki senden korkulur allahıma bin şükür çok pis deşifre ederim adamı allah seni bin islah etsin bana uzak ona yakın ol Big Grin O' na Big Grin kim olduğunu söylemem Big Grin

hiçkimse de anlamadı kim olunu sanki Big GrinBig Grin
Ara
Patikli_Penguen
Aşkı seninle yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve seni tarif edilemez bir şekildr seviyorum hayatımın anlamı...

(O,şimdi asker) Smile
Ara
okeanos
eğer şuanda aklımdan geçen şey seninde aklından geçtiyse ve bu gece yarısı başladığın yolculuk balıkesir'e değilde istanbul'aysa yarın senin için berbat bi gün olucak demektir, umarım buna hazırsındır....
Ara
okeanos
gece gece dertmisin başıma sen yaa
Ara
nofearheart
okeanos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gece gece dertmisin başıma sen yaa

Okumus olabilir mi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O bunu okuyor o an ne sölemek ıstersınız ..... EndLess 479 12,596 05-31-2021, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Hayat Bana Bunu Bunu Ögreti.. BiRiciGim 83 4,870 11-04-2015, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: Beyaz
  Düsünün O Bu Yaziyi Okuyor...Ona Ne Demek Isterdiniz? GCLRNFNS 16 1,286 07-09-2008, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:08 PM