:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanalda Aşk¿ Olabilirmi Gerçekten?
CaNaT
ya istisnalar kaideyi bozmaz tabiki benim çocukluk arkadaşım sanalda tanıştığı birisi ile şu an
nişanlı ve seneye düğün yapıp evlenecekler ama bu durum kaideyi bozmuyor malesef
buda biraz şansa bağlı he denk gelir reelde de aynı şekilde devam eder sonuna kadar gidilir
belki ama bu gerçekten şansa kalmış birşey
Ara
blue_belial
Evet. dıyorum ya canar ıste, 100%95 ve 100%5 lık bı grup var
hepımız o 100%5 lık gruba gıremıyoz malesef Wink
Eyw. benı anladıgın ıcın
rapunzel
benim bir tanıdığım tanışıp evlendi bile.ama bende inanmıyorum.çünkü sadece sanalda kişinin bir kısmını görüyorsun burada (yani göstermek istediği).bana yalan geliyor.gözüne bakmadığım birine aşık olamam.şu var konuşmalarımızla sözleri beni cezbedebilir ama kişiyi görmeden aşık olmam.çok doğru söylüyorsun ve bence çok güzel bir konu açmışsın.sözlerinin hepsine tamamen katılıyorum.teşekkürler...
Ara
blue_belial
Alıntı:benim bir tanıdığım tanışıp evlendi bile.ama bende inanmıyorum.çünkü sadece sanalda kişinin bir kısmını görüyorsun burada (yani göstermek istediği).bana yalan geliyor.gözüne bakmadığım birine aşık olamam.şu var konuşmalarımızla sözleri beni cezbedebilir ama kişiyi görmeden aşık olmam.çok doğru söylüyorsun ve bence çok güzel bir konu açmışsın.sözlerinin hepsine tamamen katılıyorum.teşekkürler...

Saolasın anladıgın ıcın, evet, yanında olup onunla aynı havayı solumadan yasadıgımız yada yasadıgımızı sandıgımız sey bi hevesten baska sey olamaz.
ѕαкℓı@мѕı@η
BenCedee size katiliyorum ama tabi buda benim görüsüm ask illa dokunmak öpmek ayni ortamda bulunmak degildir ask zaman geldiginde beklemektir Bekleyebilmektir
Sanaldan aska ben inanirim tabi olur insan nerde nezaman asik olucagini bilemez ama tabii ki yalanlar oluyor anlayamiyorsun ne soyledigini tereddut ediyorsun dogrumu yalanmi diye ama bunlarda karsindakine asik olmana engel deil ....
Ara
blue_belial
Alıntı:BenCedee size katiliyorum ama tabi buda benim görüsüm ask illa dokunmak öpmek ayni ortamda bulunmak degildir ask zaman geldiginde beklemektir Bekleyebilmektir
Sanaldan aska ben inanirim tabi olur insan nerde nezaman asik olucagini bilemez ama tabii ki yalanlar oluyor anlayamiyorsun ne soyledigini tereddut ediyorsun dogrumu yalanmi diye ama bunlarda karsindakine asik olmana engel deil ....

Tamam ıyı guzel dıyosunda, bunlar var tamam bısey demıyoruzda. yanı neyıne asık olabılırsınkı karsındakının? kendını sana ne kadar tanıtabılıyo? tanıdıgın gıbı bırısımı? bunları bılemezsın. sadece ıyı taraflarını gorursun.
ha bunlara ragmen severım dıyosan, benım anlatmak ıstedıgımde bu zaten
malesefkı bu ılıskılerın sonu hep husrân oluyo. yanı ıkı tarafta acı cekıyo.
ama Real de olsa bu ılıskı, her ne kadar yıpransa bıle yenıden duzeltılebılıyo, burda oyle bı sansımız yok ne yazıkkı.
senınde dusundugun gıbı olabılır ama, cogunlukla boyle olmuyo ıste...
senın sevıyorum dedıgın kısı 4 gun sora baskasına canım cıcım cektıfgı zaman ınsan dahada yıpranıyo! hatta buraya o kadar kapılıyozkı, Real dekınden bıle daha kotu etkılenıyoz...
ne kadar ınanmak ıstemesekde bu bole malesef...

Saolasın yorum ıcın
ѕαкℓı@мѕı@η
Ben birsey demiyorum sizede katiliyorum tabi ama
Real deyip duruyorsun Real ne ya? Realdede gozunun içine baka baka sana yalan söylüyor resmen. Hem Realdede iki uc gun sonra baska bir kizla karsina cikabiliyo ama tabi Realinde su ozelligi var en azindan bi gun olmasa basa birgun illaki yakalarsin ama sanalda bu olmuyo
Benimde demek istedigim Ask zaten kacmak deildir iki uc kisiyle yasadiginda ask deildir Bu realdede olur sanaldada
Ara
blue_belial
Tamam pes. nası dıyosan oyle olsun.
ѕαкℓı@мѕı@η
:d:d:d:d :d
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Vay be nasi pes ettirdim ama tebrik etmem lazim kendimi Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:37 AM