:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanalda Aşk¿ Olabilirmi Gerçekten?
blue_belial
Bi çoğumuz sanalda birilerini bulup Aşık oluyoruz, belkide olduğumuzu sanıyoruz.
sonunu hiç düşünmeden, çürük bi temel üzerine kuruyoruz bunu ve bu Aşk'tan çok şeyler bekleyerek kimi zaman olmaz hayallere dalıp büyük beklentiler içersinde yaşıyoruz bunu ve sonu hep çoğunlukla aynı oluyo.

Yani 100%95'i için sonuç hep kötü bitiyo, bu böyledir ve her zamanda böyle olacaktır kuşkusuz!
Her ne kadar kulaklarımızı tıkamak istesek buna.

Birini görmek çok şey demektir, hasretin ve özlemin bitmesi. çekilen onca şeyden sonra, yanında olup beraber birşeyler yapmak bize büyük derecede moral verir ve buna değdi deriz.

Ama Sanalda durum bundan çok farklı.
Her an yada istediğimiz zaman göremiyoruz karşı tarafı, Çünki kimi zaman o Almanyada, kimi zaman dünyanın bi ucunda, başka bir şehirde veya bizden çok uzaklarda oluyo. yakınımızda olanlarla bile Sivil hayatımızdakiler kadar görüşemeyiz.

Yani sonumuzun bize acı vererek biteciğini biliyoruz ve bunu işimize gelmediği için, o anki durumumuzu bozmamak için görmezden geliyoruz.

Ama gerçekler acıdır! ve Sonunda bir gün o gerçekle karşılaştığımızda bu bize daha da dayanılmaz acılar veriyor ve "Keşke"lerimize bir Keşke daha ekleniveriyor.

İçinizden bazıları "Aşk bu kardeşim, mâni olamayızki ona, nereye isterse gider konar" diyecek.
Evet tabi öyle ama, bizde elimizden geldiğince temkinli olsak fenânmı? bazan karşımızdakinin yüzünü bile görmeden ondan hoşlandığımızı, hatta sevdiğimizi söylüyoruz? buna ne kadar inanıyoruz? doğrumu gerçekten?
yoksa yalnışmı?
O kadar yalnışımdan sonra şimdi düşünüyorumda! Ben nasıl sevebilmişim diye hiç elini tutmadan, gözüne bakmadan, yanında olup onunla aynı havayı solumadan, konuşamadan ve daha bi çok şeyi yapamadan. ve bunları yapamadığım için araya bisürü sebep giripte yollarımızı ayırıyo karşımızdakiyle.

Sonra aklıma (kendim için söylüyorum) şu kelimenin neden varolduğu geliyor, "Aptal evet evet diyorum, bu kelime benim için yaratıldı demekki!

Not : Ve bisürü olay görüyorum, her hafta herkes bi başka birine aşkını ilân ediyo, buna bende dahilim! çünki son 8 aydır bu Forumda 4 kişiye aşık olduğumu sandım! :S
Yine kendimede taş atarak söylüyorum! Lütfen Aşk'ı bu kadar ucuz ve basit bi kılıf içine sokmayalım!

İnşallah bir gün bunu Gerçekten yaşayabileceğimiz birileri çıkar karşımıza...
deyip beklemekten başkada bi şey gelmiyo elimden.
PCKoPaT
Ainen aßiCim yhaw:tolga: tamamen katıLyorum SanaCool Big Grin
Âh be.
Ara
blue_belial
Alıntı:Ainen aßiCim yhaw:tolga: tamamen katıLyorum SanaCool Big Grin

Eyw Psiko gözümsün
CaNaT
doğru söze ne denir ki emeğine yüreğine sağlık
Ara
ѕqρα кJмя
Real'e dönüştüremezsen,olmuyor..
Ara
SECO_UA22
ben Mert'e katılıyorum Smile internette tanışarak buluşanlar bence gerçekten aşık olabilirler ki örnekler var Big Grin
Ara
blue_belial
Alıntı:doğru söze ne denir ki emeğine yüreğine sağlık

Tskler canat
blue_belial
Alıntı:Real'e dönüştüremezsen,olmuyor..

Belki. ama bu azınlık bi elin 5 parmağını geçemeyecek kadar küçük. ve bu binlerce kişi o azınlığa girmek için çok küçük...
blue_belial
Kaç tane onlar solermısın bıze Smile
CaNaT
ya istisnalar kaideyi bozmaz tabiki benim çocukluk arkadaşım sanalda tanıştığı birisi ile şu an
nişanlı ve seneye düğün yapıp evlenecekler ama bu durum kaideyi bozmuyor malesef
buda biraz şansa bağlı he denk gelir reelde de aynı şekilde devam eder sonuna kadar gidilir
belki ama bu gerçeken şansa kalmış birşey
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:04 AM