:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanalda Aşk¿ Olabilirmi Gerçekten?
SECO_UA22
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kaç tane onlar solermısın bıze Smile

örneklerin sayısı çok az ama olabilir mi diye soruluyor eh olduğuna göre oluyormuş demekki Big Grin
Ara
Destina_vbulletin3_import4576
Lütfen Aşk'ı bu kadar ucuz ve basit bi kılıf içine sokmayalım!
Ara
gulumse
sanalda aşk olabileciğine inanmıyorum sadece zaman geçirmekten fazlası olmuyo bence olanlar var tabi ama bu gerçekten azınlıgı kapsıyo geçici mutluluklar insanı daha fazla üzüyo ve ben böyle seylere gerek olmadıgıını düşünüyorum
Ara
blue_belial
Tskler yorumlar ıcın
asuuu
sana katılıyorum artık o kadar ucuz ve basıt bı hale geldıkı ask.yakında yolda yuruduklerı yerde sana asıgım dıyecekler.gercekten pes edılecek bı duruma getırdıler cok guzel acıklamıssın azına saglıkkk
Ara
iLLeth.!
eee bnde katılıım bari abijim yaf simdi sap gibi ortada kalmıakBig GrinBig GrinBig Grin

doğru abijim emeğine sağlık....
Ara
blue_belial
Smile Tskler yorumlar ıcın ve ılgı ıcın
Ins ayagı kayanlardan olmayız, cunkı bu aralar cok sakat vı devreden gecıyorum ben Big Grin
Pes etmek yok
nurişş
GÜNÜMÜZDE SENİ SEVİYORUM , AŞIÄžIM SÖZLERİ ÖNEMSİZ KELİMEYMİŞ GİBİ KULLANILIYOR .SANAL DA AŞK ARAYAN , İLGİ BEKLEYEN KİŞİ GENELDE GERÇEK HAYATTA ÖZEL HAYATI YOKTUR AŞKI ORDA ARIYORDUR ORADA BULUP DAHA ÇOK ACI ÇEKECEÄžİNE HİÇ ARAMA YALNIZ YAŞA DAHA İİ NE VAR SANKİ BUNLARI KENDİNE DENİLMEDİÄžİNDE İNCİLERİNİZ KIRILMAZ YA DUYGUSAL DAVRANMAKTA BİR YERE KADAR NETİCEDE KENDİMİZ ÜZÜLMEYECEK MİYİZ?????
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:55 PM