:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Dogurarak Zengin Oldu ..
ÐŽeşaren
Doğurarak zengin oldu 111350.jpgMesleği taşıyıcı annelik olan İngiliz kadın, sipariş üzerine tam 9 çocuk doğurdu.

Şu an ise üçüzlere hamile. Çocuk başına 20 bin dolar alan kadın, şimdiye kadar 320 bin YTL kazandı.

Çocukları olmayan aileler ve doğurmak istemeyen kadınlar için taşıyıcı annelik yapan Carole Horlock (40), son olarak bir Yunan çift için üçüz dünyaya getirecek. Bu doğumla dünyada taşıyıcı anne olarak en fazla doğum yapan kadın unvanını kazanacak. Kendisi de 2 çocuk sahibi olan kadın, "Bazıları yemek yemeyi sever, bazıları sigara içmeyi, benim hobim ise hamile kalmak. Ben hamile kalma bağımlısı bir insanım. Bu işten de çok para kazanıyorum" dedi.

Her doğum başına 20 bin dolar alan İngiliz kadın, bazen çocuk için gelen aileden yumurta aldığını bazen de kendi yumurtalarını kullandığını belirtti. Bu işi kariyeri olarak gören Horlock, "İyi para kazanıyorum. Şimdiye kadar 240 bin dolar para biriktirdim" ifadesini kullandı. Yetkililer ise bu işi ticaret haline dökmenin yasak olduğunu, ancak taşıyıcı annelerin yine de doğum başına 20 ila 40 bin dolar arasında kazandığını söyledi.
Ara
K€$K!NßI¢@K
Bir annenin annelik duygularida satiliga cikti ya...

Gercekten artik dunyanin civisi cikti...

Confusedmiley21:Confusedmiley21:Confusedmiley21:
Ara
ÐŽeşaren
Malesef öyle ..
Ara
CaNaT
gerçekten ilginç ya taşıyıcı annelik hee
paylaşım için tşklr
Ara
ÐŽeşaren
Rica ederim ..(;
Ara
aMyLee
sağoL payLaşımın için
ya ne insanLar şu dünyada
Ara
blue_belial
Bunun yasak olması lazım aslında, Yetımhaneler ve Yurtlar varken, bu kahrı cekecek yenı cocuklar dogurmanın anlamı yok. Allah ıslah etsın ne dıyım...
tanya
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunun yasak olması lazım aslında, Yetımhaneler ve Yurtlar varken, bu kahrı cekecek yenı cocuklar dogurmanın anlamı yok. Allah ıslah etsın ne dıyım...
katılıyorum teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  köpek balığına tecavüz eden adamın balıktan çocuğu oldu... soyle 21 2,213 04-12-2022, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Şüpheli diye uçaktan indirildi, zengin oldu soyle 1 452 04-08-2022, Saat: 04:38 AM
  mp cikanlara ne oldu soyle 1 339 04-06-2022, Saat: 08:57 PM
  Kamburdu şimdi manken oldu MaSaL 2 574 02-06-2011, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  13 yaşında evlendi 27sinde dede oldu :) MaSaL 0 506 02-06-2011, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:47 AM