:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mp cikanlara ne oldu
soyle
KOCAYI BO?ADI

YE??M AKYOL: 2003'te 2 trilyon ??kt?. Kavga etmeye ba?lad??? 8 y?ll?k e?iyle bo?and?. Kocas? "Para ??k?nca beni bo?ad?" diye su?lad?.

KORKU EVE KAPATTI

SAL?H BAHT?YAR: 1985 ve 1997'de iki b?y?k ikramiye kazand?. Bahtiyar'?n huzuru ka?t?, "Mafya beni bulacak" diye bunal?ma girip, eve kapand?.

MEMURLU?U G?TT?

AYHAN YAL?INKAYA: 1995'te zengin oldu. Memurlu?u b?rakt?. ??yerleri elinden gidince "Memurlu?a geri d?nmek istiyorum" dedi.

MEZARI A?ILDI

SAL?H G?M???AY: Salih Dede. 1989'da 5 milyar kazand?. 1 y?l sonra ?ld?. Tek ba??nayd?, y?zlerce akrabas? ??kt?. DNA testi i?in mezar? a??ld?.

O?LU BI?AKLADI

NECM? YILDIRIM: 2004'te 10 trilyonun d?rtte birini kazand?. ?kramiye y?z?nden kavga ??karan o?lu, b??akla Y?ld?r?m'? bo?az?ndan yaralad?.
PARA ???N KAZANDILAR, P??MAN OLDULAR

Hepimizi hayallerini s?sler, Milli Piyango'nun y?lba?? ?ekili?inde b?y?k ikramiyeyi tutturup, yeni y?la zengin olarak girmek... Her ?ekili? ?ncesi, b?y?k ikramiyeyle ka? l?ks araba, bo?azda ka? ev al?nabilece?ine dair haberler yap?l?r... ?ekili?ten sonra da gazeteler, televizyonlar bir tela? yeni y?l?n talihlilerini aramaya koyulur.

Amortiyle yetinmek zorunda kalanlarsa g?pta eder, "Ah ben olacakt?m ki onun yerinde" diyerek. Ancak san?lan?n aksine ikramiyeyi tutturanlar?n hayatlar? her zaman ?ok da g?ll?k g?listanl?k olmuyor. Kimisi b?y?k hayal k?r?kl?klar? ya?ad?, kimisi eski k?t kanaat ge?indi?i g?nleri bile ?zler hale geldi. Para y?z?nden ailesi da??lan da oldu, o?lu taraf?ndan b??aklanan da... Hatta "Ke?ke ??kmasayd? bu para" diyenler bile ??kt?.

Kaynak:Sabah / Haber7
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  köpek balığına tecavüz eden adamın balıktan çocuğu oldu... soyle 21 2,194 04-12-2022, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: wildfang
  Şüpheli diye uçaktan indirildi, zengin oldu soyle 1 446 04-08-2022, Saat: 04:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Kamburdu şimdi manken oldu MaSaL 2 568 02-06-2011, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  13 yaşında evlendi 27sinde dede oldu :) MaSaL 0 501 02-06-2011, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: MaSaL
  125 yaşında öldü 187 çocuk ve torunlar bıraktı MaSaL 0 449 02-06-2011, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:18 AM