:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msn'de sizi engelleyenleri gösterir (Resimli anlatım ve çok basit)
blue_belial
Sadece engelleyenlerıde gosterıyo sıte
Elfida
Bende kullaniyorum ve memnunum simdiye kadar bi sorun yasamadim..

Tskler Faruk Wink
Ara
asigenc83
hiç problem değil kardeşim özür dilemesini de bilirim ben.Deneyip sonucunu buraya bildiricem.Dediğim gibi maksadım seni rencide etmek değil kızmana görek yok.Diyelim ki engelleyeni gösteriyo, peki şifreni olur olmadık yerlere girmen sence doğru mu.Asıl soru - sorun bu ???
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
offff sen nasil bir insansin bi anlasam sana haksizsin demedik bise demedik neyse paylasimin icin saol sadece uyariydi bizimkisi Wink
Ara
blue_belial
Ben ole her sıteye atlayan bırı deglım zten.
burayı ıkı yıldır kullanıyorum ve 50 den fazla kullanan kısı tanıyorum.
yanı konu baslıgında da soledıgım gıbı Guvenlı.
guvenlıden kasıt, bazı dostlarımız ve arkadaslarımız sayesınde bu emın bılgıye ulastık.
yanı tereddut edılecek bısey yok.

bırısı sıze engellemısse. msnınızı kapatmanız yeterlı.
sıteye gırın, sıfrenızı maıl adresınızı yazın (msn kapalı olsun)
goruntu cıksın
Rastgele
EndLess
faruk abının verdıgı lınkte sorun yok yanı rahat olabılırsınzı ama cokta doru gösterdıgını söyleyemem

2 dakıka konustugum adamları benı sılmıs olarak gösterdı SadSadSad:

sagol faruk abı
Ara
blue_belial
Eyw serserı,
senı sılmıs gosterenlerın sebebı, onların kullandıkları msn lerın farklı olmaları.
sende acıksa ve gorunuyosa sorun yok demektır zaten.
son bı aydır bendede sılmısler gıbı gorunuyo ama, bu sadece onların kullandıkları msn lerın farklı yahut eklentılı msn olmaları yuzunden.
yanı msn e ılave bazı programlar eklıyolar. ondan oluyo
asigenc83
1 User(s) have Deleted/Not Added you

test sonucunu aynen yazıyorum.İngiliscen varsa anlarsın ne demek istedğini.Başka bi adresden engelledim ve test ettim.Dikkatini çekerim sadece engelledim silmedim ve o adres çıkmadı.Sadece beni silen birisinin adresi çıkdı.İngilizcesi olmayan arkadaşlara türkçesinide çevireyim.

1 User(s) have Deleted/Not Added you - Bir kullanıcı sizi silmiş yada eklememiş ...

saygılar ...
Ara
blue_belial
arkadasım, once msn lerı kapat ondan sonra sorgula
msn ler acıkken sorgulama
asigenc83
oyle yapdım zaten
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) KoRSaN 2 620 04-13-2022, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn Space'de Muzik Dinletme (görüntülü anlatım) kendim yaptım;) yaraliyureq 4 746 04-11-2022, Saat: 09:01 AM
  MsN Space için saatler üstelik .swf (Herşeyiyle Anlatım) >As!_M€L€q< 15 1,134 04-10-2022, Saat: 04:42 PM
  ''A Msn'' Sizi Silenleri Online G?r?n... Son Noktam 7 1,075 04-05-2022, Saat: 08:22 AM
  kar??m?zdakinin bulundu?u yeri ??renme resimli scarface 3 474 04-02-2022, Saat: 12:35 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 09:31 AM