:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Msn'de sizi engelleyenleri gösterir (Resimli anlatım ve çok basit)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

blue_belial

http://www.blockstatus.com/msn/delete-checker

1 Linke Tıklayın

2 "MSN ID" bölümüne kendi mail adresinizi

3 "Password" bölümünede mail şifrenizi yazın. Alttaki "Submit" seçeneğine tıklayın

4 Sizi engelleyenlerin mail adresi görünecektir ekranda

url%5D]

Önemli Not : Site Tamamen Güvenlidir! 1 Yıldır kullanıyorum ve bi çok tanıdığımda bu yöntemle maillerine bakıyor ve kesinlikle şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkmadı. İçiniz rahat olsun...
engeLLeyen kendi kaybeder Big Grin

çokta TIN meseLesi Tongue

blue_belial

Ya orası oylede, o bızı sıldımmı bızde onu lıstemızden tamamen sılebılıyoz
yoksa engellenenler lıstesınde kalıyo yınede maılı

temızlık yani kısaca Big Grin
taam abi saolasın Big Grin

emeeenee saalık bea =)
Tesekkürler

blue_belial

Rıca .
Abi Tamam Da Cok Guzelde Ve Haklisin Da ... Microsoft Bu Siteyle Neden çalişsin .. Yani Benim Icimde Hep Bir Guvenlik Suphesi Var ...
arkadaşlar bu tip sitelere şifrenisi girmeyin.Hatta MSN haricinde hiç bir yere şifrenisi girmeyin, adresinis giderse üzülürsünüs.Ayrıca şunu da belirteyi bu zaman kadar engelleyeni gösteren bi yöntem yok. ordakiler sadece sizi silenleri gösteriyo.Amacım konuyu açan arkadaşı rencide etmek yada rezil etmek de değil kusura bakmasın...
Bak Benden Solemesi Blue_belial Alinma Sakin Canim Kardesimde Asigenc83 Hakli Hic Biyere Sifrenizi Girmeyin Uselik Dedigi Gibi Ordak Sadece Silenleri Gosteriyo Smile

blue_belial

benımle bahse gırmeyın.
kullanmadıgınız bı adreste deneyın bakalım.
dedıgım gıbı degılse, bende kendımı essek gıbı anırırken vıdeoya cekıcem ve youtube de yayımlıyacam.
yanılan sızsenız, abı ksr bakma ÖZÜR DİLERİZ. bilemedik?
dermısınız...
Sayfalar: 1 2 3