:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün ölüm günüm olacak...
ROSE
çok şaşırttın beni de aziz ..sen bu kadar güçsüz biri değilsin sana ne oldu .allahın verdiği canı allah alır bunu kimsenin yapmaya hakkı yoktur ve senin bunların üstesinden geleceğine inanıom ben sorun nedir bilmesemde ben seni böyle tanımadım ..

aklından geçenlere dur demelisin en zayıf anımızda hepimiz böyle düşünsek sonumuz ne olurdu savaşmak yerine kaçmayı seçme canım .biliyorum sen her zaman bişeyler için savaşıodun .

böyle bişeyi yapmak acizlik kendine gelirmisin.ölmek ne kolay peki ya arkanda bıraktıklarını hiç mi düşünmüosun sevdiklerini ,aileni , senin hayallerini bunlardan ne kolay vazgeçtin canım .hepimiz zamanla böyle bunalımlara gireriz ama ölmek çare değil yaşayacaklarını neden kendi ellerinle erteliyorsun ben inanıyorum senin için herşey bi zaman yerine oturacaktır ..sevdiklerini en önemliside sana verilmiş olan hayatı unutma derim ben .
belki sen bu kararı alırken o an hiç bişey düşünmedin ama senin için böyle bişeyi görmek beni üzdü açıkçası ..
Ara
CaNaT
biliyorum ama ona nasıl ulaşacağız ki yok hiç birşey cep tel istedim kırdığını söyledi
adres istedim oraya geleyim yada sen gel buraya dedim bişey söylemedi
geçecek buda ben buna inanıyorum ama işte bişey yapamamak benimde canımı sıkıyor
yani burada o kadar değer veren insan var biraz da olsa hatırı olan insanlar var bunlarıda
düşüneceğini umuyorum biraz olsun hatırımız varsa zaten geçer gider bu dert yada sorun
Ara
ask_sehidi
aziz abim yapma yaa dün akşam gayet mutluydun bugun noldu böyle...abi dönüşü olmayan bir karar verme ve seni seweneleri üzme SadSad
Ara
adyge55
derdi sıkıntısı nedir bilmiyorum ama çare ölümde değil onu biliyorum hepimizin bildiği gibi veren canı yalnızca Yüce Rabbim alır ve şuda varki kendine canına kıyanın yeri cehennemdir bunuda düşünerek hareket etmesini tavsiye ederim umarım bu kararından vazgeçer ve bunun bir kurtuluş bir çare olmadığını anlar
Ara
SECO_UA22
Ya Aziz abi neler yazmışsın öyle. Şaka yaptım de birşeyler de ama sakın gerçek deme. Hayat bazen çok zor sınavlar sunar insanlığa ve bazıları bu sınavı geçemez. Ama abi sen geçebileceklerdensin. Bunu çok iyi biliyorum. Çünkü sen güçlüsün. En azından ben öyle biliyorum. Öyle değil misin yoksa. HAYIR! Öylesin abi. SEN ÇOK İYİ BİR ABİ, ÇOK İYİ BİR İNSAN VE ALLAHIN VERDİÄžİ CANI ALAMAYACAK KADAR TEMİZ KALPLİ BİRİSİN...

DUY SESİMİZİ.......
Ara
rapunzel
umarım bu kararından çoktan vazgeçmiş olursun.insanların seni ne kadar çok sevdiğini düşün.Sad
Ara
ÐŽeşaren
Azizi kendine gel lütfen, bu cok yanlis bi Karar..Hani burdaki Üyelerimizinde zaman zaman sorunlari olurdu bi kaci bu gibi yanlis kararlar verirdi, Sen degilmiydin her zaman onlara diyen; bu yaptigin dogru birsey degil diye, her zaman onlara o kadar icten yardim etmeye calisirdin ve bu yaptigini hic yakistiramiyorum sana ..

Sen benim icin, herkez icin o kadar degerlisin ki..

Gecenlerde konusmustuk síkíldím diyordun, Sende ve bende demistik bu bir Imtihan diye hatirliyorsan, bunuda basaracaz, kendimizi bir Umut, Yasam Dalina tutunmaliyiz..Biliyorum, anliyorumda seni o dalin kirildi diye ama bu bitti anlamina gelmiyor..Henüz hic birsey tükenmis degil..Daha neler var yasayacagimiz..
Ne olur etme, kendine gel ..
Biz Azizimizi istiyoruz ..
Ara
ѕqρα кJмя
Helal olsun da ölmezsin.

Daha ecelin gelmedi
Ara
ѕqρα кJмя
Ayrıca öLüm 1 gösteriş değildir..!
Ara
blue_belial
Yeryuzunde hıc kımse ınsanın kendısınden daha degerlı degıldır
benım fıkrım bu
ne Annem! ne kardeslerım! ne sevgılım!
yasayacaksan da bı baskası ıcın degıl, kendın ıcın yasa.
olum ıcınde aynı seyler gecerlı.

karar kişinindir artık bundan sonra

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buğün'üm .. €BeRimSin 6 700 07-29-2008, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  ölüm Meleği OREGON 1 458 01-30-2008, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: ÖLÜM MELEÄžİ
  bugün hakkaten kötu bi gün joyfull 5 811 04-11-2007, Saat: 01:00 AM
Son Yorum: joyfull

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi