:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bugün hakkaten kötu bi gün
joyfull
bugün benim için çok yorucu sıkıcı berbat......daha sayabilceem bi sürü sıfat war kötü olan ne warsa bugünü anlatmak için..nedenmi?hani insanın kafasına bazı şeylerin dank ettiği zamanlar wardır ya tam böyle bi gündü benim için.aslında hergün gördüğüm biçok insanın ne kadar gereksiz yalancı yalaka olduğunu anladım..insanlar ne kadarda menfaatçi..ya ben çoğunlığun sölediği şey herzaman doğrudur görüşüne inanmıyorum kesinlikle hani bi laf wardır doğru söleyen 9 köyden kovulur..ama ben onlara benzemicem görüşlerimi we fikirlerimi herzaman savunmaya dewam edicem sonucu ne olursa olsun..onlar gibi güdülmücem yani...meğer hayat denen şey ne kadar zorlu bi savaşmış biz hakkaten sınawdaymısız hemde çok zorlu bi sınaw..şuanda kendimi çok yorgun hissediyorum.sanki her günün sonunda yeni bir sawaştan çıkmış gibi hissediyorum..we gece oluo kendim oluyorum kalkanlarım olmadan huzurlu ewimde ailemle..ama tekrar sabah oluo we yeni bir gün başlıo sahte dawranıslar gülüşler...ben şuna inanıyorum herkes we herşey geçer gider ama sen yine sana kalırsın önemli olan kendine karakterine en az zararı wererek bu hayatı tamamlaman...bundan sonra kimseye bol keseden iyilik yok hakedene werilcek hepsii....
Ara
joyfull
biliorum herşey daha ii olucak
Ara
EYVALLAH
umarım herşey daha ii olurr..yaşamın kuralı bu herhalde önümüze bin türlü insan çıkıoo önemli olan kendimizinde onlar gibi olmaması...
Ara
joyfull
saol teşekkür ederim..olmucazzzz
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
bende zaman zaman güneşin doğuşu batışı farksız diyenlerden-dimm.Anladım ki bu düşünce beni şirk koşmaya yönlendiriyo vazgeçtim.İyi insanlar old. gibi kötülerde olacak elbet.Çok üzülürüm beklemediğim insanlardan kötülük gördüğüm zaman sonrasında geniş çaplı düşünürüm,aslında banakötülük yerine iyilik yaptığını farkederimSmilebilmem anlatabildim mi?
Kötüler sayesinde bi çok şeyin ne çok önemli old. anlıyoruz.Kötülük olmasaydı güzELliğin ne kıymati kalırdı ki?
neyse çok uzattım sanırım kötü günler olacak elbet olmayacak değil
serme kendini hayatı dolu dolu yaşa isterse bu eksilerle dolup taşşsın
ilerde + bonus olacak döneceğine eminim Wink
sevgiler....
Ara
joyfull
saol çook ii anlatmıssın prenses..dediklerine katılıorum evet kötuleride seviorum ben yoksa bizlrin ne kıymeti kalırdıSmilesaol çok teşekkür ederim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buğün'üm .. €BeRimSin 6 696 07-29-2008, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Bugün ölüm günüm olacak... CReATuRE 79 3,602 09-06-2007, Saat: 09:36 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 04:37 AM