:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün ölüm günüm olacak...
Rüya Güzeli
Ewt snn qißi ßi insanı kayßetmemek için qerekirse yaLvarırıs. Sen kendin mutLu oLucaksın die ßu kdr kişiyi üsemessin we snnde ßöyLe ßişey yaptıktan sonra mutLu oLucaqına inanmıyorum we tekrar yazıyorum KEŞKE diyiceqin şeyLeri yapma !!!
Ara
adyge55
arkadaşlar bir şekilde bu arkadaşa ulaşmalıyız ve kararının ne kadar yalnış olduğunu anlatmalıyız yokmu aranızda tanıyan veya tlf numarasını falan bilen biri
Ara
Qetesh
Alıntı:arkadaşlar bir şekilde bu arkadaşa ulaşmalıyız ve kararının ne kadar yalnış olduğunu anlatmalıyız yokmu aranızda tanıyan veya tlf numarasını falan bilen biri

[COLOR="Black"]şuanda beklemekten başka çare yok...zaten tahminlerimize göre, bir yerde düşünüyordur şuanda...
kimse merak etmesin, halledeceğiz inş...aziz abi hepimiz için çok değerli bir insan...
doğru olanı yapacaktır...
[/COLOR]
Ara
rapunzel
böyle bir yazı gördüm ve çok üzüldüm.inanın çok sevilen bir insansınız.elbette herşeyin bir çözümü var kolay veya zorda olsa.herkesin sıkıntıları var ama sadece biraz sabretmek gerekiyor.siz çok iyi bir insansınız.umarım bir anlık bir düşüncedir bu.:'(
Ara
HIÇKIRIK
haklısın beklemekten başka çare yok ta ben bekleyemiyorum çok merak ediyorum
ne yapıyor acaba şimdi
Ara
adyge55
beklemekten başka çare yok ama geç kalınırsa ne olacak bence bian önce bi şekilde ulaşılıp yardımcı olmakta fayda var
Ara
eylülakşamı
birileri morciverte ulaşabilse şuanda yanılmıyosam aziz izmirde eğr değilse ankaradadır
Ara
CaNaT
Aziz eminim kendini toplayıp bununda üstesinden gelecektir
en azından ben öyle olacağına inanıyorum Sad
Ara
adda
sacmalama senı cok sevıyoruzz bunu yaomaya hakkın yok pısman olucagın seyler yapmaa senı sevıyoruz
Ara
adyge55
umarım üstesinden gelir fakat böyle bişey yapamadan elim kolu bağlı kalmak hiçte hoşuma gitmiyor
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buğün'üm .. €BeRimSin 6 700 07-29-2008, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  ölüm Meleği OREGON 1 458 01-30-2008, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: ÖLÜM MELEÄžİ
  bugün hakkaten kötu bi gün joyfull 5 811 04-11-2007, Saat: 01:00 AM
Son Yorum: joyfull

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:48 AM