:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu GuNe KaDaR kac kısıyle cıktınız..!
esmerbela
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çıkmak bu kadar basit mi :S ben şu ana kadar 2 kişi ile çıktım Big Grin bence gönül yarışında birinciyim :S

sana katılıorum 30 40 kişiyle çıkanlar kendilerini övmek yerine kendilerinden utansınlar bence yaptıkları tekşey insanların duygularıyla oynamak yaptıkları şey marifet değil aksine eziyet

ben şu ana kadar 5-6 kişiyle çıkmışımdr saymadım
Ara
lazmurat
hatirlamiyorummmmmmm 50 vardirrrrrrr:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
~uqqaLa~
Tam Da SenDen ßekLeniCek ßi Sayı yani :S

ßu ne aßi 30-40 diyip üStüne kahkahaLar patLatıoSunuz :S ßu kadar SıraDan oLmayıN. oyunCak mı ßu :S Her tekLif edenLe çıkar mıSınız Siz :S tekLifLeri biLe değerLendirSeniz ßu kadaR oLmaZ heraLde :S ßana her tekLif edenLe çıkSaydım ßen de 40-50 die Sayamaz oLurDum :S yazık çok yazık..

ßu araDa ßen hiÇ kmSeyLe çıkmadım çnKü ßana çıkmak çok SaÇma GeLio neDenSe Big GrinBig Grin

eZiq kaLdım aranızDa ama kSura ßakmaYın :S

SeCo kutLuyorum ßüyük ßi ßaŞarı SadeCe 2 kiŞi Big Grin :S
Ara
KoLera
1 ki$i iLe reaL Big Grin 3 ki$ide sanaLdan Big Grin
Ara
sen_ben
ben 1 kişiyi sevdim o kadar
Ara
sen_ben
başka da oldu ama birisiyle gerçekten aşık oldum diğerleri sanaldı hep
Ara
rocker_nergiz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende merak ettim nereye çıktınız arkadaşlar?
super yaa gercekten ne kadar manasız bı laf demı benımle cıkarmsın nereye cıkıyosunuz :yikildim::yikildim:katılıyorum:yikildim:
Ara
rocker_nergiz
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çıkmak bu kadar basit mi :S ben şu ana kadar 2 kişi ile çıktım Big Grin bence gönül yarışında birinciyim :S
degıl beaa ama basıtlestırmişler be seco hiç ii gitmiyorlar ama nese
Ara
HIÇKIRIK
arkadaşlar daha demizen söylediğim yalan dı yani çıktığım kişi

...............................0(sıfır)........................:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Raffine
10' u geçmez Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu tanıdığım güne lanet olsun.... CReATuRE 14 1,236 04-13-2022, Saat: 11:18 AM
Son Yorum: wildfang
  sanal alemde ne kadar gerceksiniz ? |v|_U_S_T_! 33 1,371 04-11-2022, Saat: 10:46 AM
  Forum erkekleri bu zamana kadar ka? k?z veya kad?n a?latt?n?z? swindler 14 1,437 04-01-2022, Saat: 05:56 PM
  Hiç olmadığım kadar... kind£r 0 599 08-30-2009, Saat: 12:36 AM
Son Yorum: kind£r
  Ne KAdar anlamsiz ..:( lazmurat 18 1,127 02-08-2009, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:01 PM