:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keremcem hayranlar? lutfen buraya keremceminiz art?k ask oyunundan c?km??t?r.........
busemm
TÜRK TELEKOM, 2-3 BİN CİVARINDA YENİ ELEMAN ALIMI YAPACAĞINI VE ADSL FATURALARINDAKİ HATALARIN DA TELAFİ EDİLECEĞİNİ AÇIKLADI!... 5/9/2006 17:56 telekom_meclis.jpg P { margin: 0px; }
Türk Telekom Yönetim Kurulu Doany, “Yaklaşık 130 bin müşterimize gitmesi gerekenden daha fazla bedelli fatura gönderildi. Müşterilerin bir sonraki faturasında hem bu fazla tahsil edilen bedel hem de bundan doğan faiz düşülecek” dedi.

Özelleştirmeden sonra Türk Telekom'un ana odak noktasının satış, pazarlama ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek olduğunu belirten Doany, “Bunu gerçekleştirebilmek için de hem yeni elemanlar almaya hem de mevcut çalışanlara eğitim vermeye ihtiyacımız var.

Paul Doany, Türk Telekom'a 2-3 bin civarında yeni eleman alımı olacağını bildirdi.
Ara
busemm
18 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ GİZLİCE EVLENEN VE ARDINDAN İSTANBUL’DA DÜĞÜN YAPAN LOLO TUĞBA’NIN NİKAH VE DÜĞÜNÜNDEN, DETAYLAR VE RESİMLER .... 5/9/2006 19:33 lolo_dugun_kucuk.jpg P { margin: 0px; }
18 Ağustos Cuma günü Kıbrıs’ta Nikah töreni yapıp, ardından İbtanbul’da 'Süreyya 5' adlı gemide düğün yapan Lolo Tuğba’nın nikah ve düğün detayları;

Nikahta, Sayın Rauf Raif Denktas ve Kıbrıs Anayasa Mahkemesi Baro Başkanı Avukat Mentes Aziz Bey şahitlik yaptı.

lolo_dugun3.jpg

lolo_dugun1.jpg

Aile arası olan Nikaha, Bakanlar ve Yüksek Mahkeme Hakimleri vs ile seçkin davetliler de katildi.

İstanbul’daki Düğün Töreni ise, 25 Ağustos’ta Süreyya 5 Gemisinde yapıldı. Yurt dışından Erhan Bey’in iş ortağı Protected Fon Baskanı Helmuth Baehr ve eşi de katıldı.

Diğer konuklar arasında sanatçılardan Nez, Vahe Kılıçarslan ve spor adamı Osman Tanburacı, işadamları, aileleri ve en yakın dostları vardı.

lolo_dugun.jpg

duygusuz com adına tebrik ederiz
Ara
busemm
UNUTULMAZ BİR YAPIM OLAN, ''RÜZGAR GİBİ GEÇTİ'' FİLMİNİN AKTRİSİ VİVİEN LEİGH, GELMİŞ GEÇMİŞ EN GÜZEL İNGİLİZ KADINI SEÇİLDİ!... 5/9/2006 19:56 vivian_kucuk.jpg catrine_zeta.jpg P { margin: 0px; }
Bir içecek firmasının İngiltere'de yaptırdığı kamuoyu araştırmasında, Leigh birinci güzel geldi.

Araştırmaya katılanlar, Elizabeth Taylor'ı ikinci, Catherine Zeta-Jones'u üçüncü güzel seçti.

vivian.jpg

Ara
busemm
SON DAK?KA!... K?SM??LER, CANLI YAYINDA BARI?TILAR!... VE N?HAT DO?AN, TRGT’DE SUNDU?U T?RK? GECES? PROGRAMINDA A?IRLADI?I SEVG?L?S? SEDA SAYAN’A NASIL PASPAS OLDU?... 5/9/2006 22:14 seda_nihat2.jpg P { margin: 0px; }
Nihat Do?an ve Seda Sayan’?n iki g?nd?r k?s olduklar? ortaya ??kt?!...

Sayan evlilik planlar? yapt??? sevgilisi Nihat Do?an’la aras?n?n a??k oldu?unu canl? yay?nda a??klad?!...

Nihat Do?an, TGRT'de sundu?u T?rk? Gecesi adl? program?nda konuk etti?i Seda Sayan’a da s?rpriz yapt?!...

Nihat Do?an ?zerinde “Nihat Do?an” yazan bir paspas? Seda Sayan’?n ?n?ne koydu!...

Ancak Seda sevgilisi Nihat’a “sana k?yamam”diyerek paspas?n ?zerine basmad?!...
Ara
busemm
LINDSAY LOHAN İLE SEVGİLİSİ HARRY MORTON HAWAII’DE YAPTIKLARI TATİLDE OBJEKTİFLERE ÇOK SAMİMİ BİR HALDE YAKALANDILAR!... MEDYATİK ÇİFTİN OLAY FOTOĞRAFLARI BİR TIK ÖTEDE!... 5/9/2006 23:27 lohan_frikik.jpg P { margin: 0px; }
Yaptıklarıyla kendini sürekli gündemde tutmayı başaran medyatik şarkıcı Lindsay Lohan, bu sefer de erkek arkadaşıyla samimi haller sergilerken objektiflere yakalandı.
Ara
busemm
ARABESK M?Z???N BABASI, ORHAN GENCEBAY’DAN HAYRANLARINA YEN? ALB?M M?JDES?!... PEK? GENCEBAY’IN YEN? ?ALI?MASI NE ZAMAN P?YASAYA ?IKACAK?... TIKLAYIN!... 6/9/2006 00:45 orhan_baba_bodrum.jpg P { margin: 0px; }
Orhan baba yeni alb?m?n?n haz?rl?klar?n? bitirmi?. Alb?m birka? ay i?inde piyasaya ??kacakm??.

Bir de k?t? haberi var Orhan Baba’n?n; bu alb?mden sonra ba?ka alb?m ??kartmayacakm??.
Ara
busemm
BU NASIL İŞ BÖYLE?... 30 BİNDEN FAZLA BAKİRE KIZ, DANSLARIYLA VE GÜZELLİKLERİYLE AYNI ANDA GÖRÜCÜYE ÇIKTILAR!... TEK SORUN TEK BİR KOCA ADAYININ OLMASIYDI!... NASIL YANİ?... 6/9/2006 01:23 sasirma.jpg P { margin: 0px; }
Krallığını yaptığı küçük Afrika ülkesi Swaziland'ı diktatörlükle yöneten 3'üncü Mswati'nin her yıl onuruna düzenlediği dans dün yapıldı. Dünyanın en fakir ülkesinde, kralın 13'üncü karısı olmak isteyen 30 binden fazla bakire genç kız, dans için kuyruğa girdi.

bakire.jpg

Çünkü Mswati 'kamış dansı' adı verilen bu dansta performansını ve fiziğini beğendiği kızı eş olarak seçiyor. Kralın "Bana şu kızları saraya getirin" demesiyle de emir uygulanıyor.

Seçtiği kızlarla cinsel ilişkiye giren kral eğer hamile kalırlarsa nikah masasına oturuyor. Halkı açlık sınırının altında yaşayan kral, daha önce her bir eşi için saray yaptırılmasını emretmiş ve son model BMW makam araçlarını hizmetlerine sunmuştu.
Kral Mswati aslında geçen yılki dans törenlerinde 13'üncü eşi olması için bir kızı seçmiş ancak geleneklere göre kız doğurgan olmadığı için saraya kabul edilmemişti.

Ara
busemm
YEN? B?R S?NEMA F?LM? ?LE SEVENLER?YLE BULU?ACAK OLAN CEM YILMAZ, G?N SAYIYOR!... ''HOKKABAZ'' ?S?ML? F?LM NE ZAMAN G?STER?ME G?R?YOR?... TIKLAYIN!... 6/9/2006 02:24 cemyilmaz1.jpg P { margin: 0px; }
Yaz ba??ndan beri ?anakkale ve ?stanbul'da ?ekimleri yap?lan "Hokkabaz" isimli sinema filminin haz?rl?klar?n? tamamlayan Cem Y?lmaz, ?ekimlerin bitmesinin rahatl???yla, filmin son r?tu?lar?yla ilgileniyor.

20 Ekim tarihinde vizyonda seyircisiyle bulu?acak olan "Hokkabaz" isimli film i?in Y?lmaz'?n ?ok heyecanl? oldu?u s?yleniyor.
Ara
busemm
24 YILLIK EŞİ CEM HAKKO’DAN “İHANET” YÜZÜNDEN AYRILAN BETTINA HAKKO SESSİZLİĞİNİ BOZDU!.. İHANETİ NASIL ÖĞRENDİ, ALDATAN ERKEKLERLE İLGİLİ NELER SÖYLEDİ, DİNİNİ DEĞİŞTİRECEK Mİ? 6/9/2006 10:44 betina_hakko.jpg P { margin: 0px; }
Şamdan Plus’a konuşan Cem Hakko’nun boşandığı eşi Bettina Hakko bir daha asla evlenmeyeceğini söyledi!..

Erkeklere güvenim kalmadı. Bir daha asla evlenmem. Çok güvendiğiniz, 24 yıllık eşiniz bile bunu yapıyorsa herkes aldatır!..” diyen Bettina Hakko aldatıldığını magazin basınından öğrendiğini söyledi!..

Bettina Hakko şöyle konuştu:

“Artık durumu kabul etmekten başka çare yok! Tekrar bir araya gelmemiz mümkün değil. En büyük isteğim Cem'le arkadaş kalmayı başarabilmek.. Ben Hıristiyanlıktan Museviliğe aşkım uğruna geçtim, dinimi değiştirdim. Çocuklarım da bu dinin doğrultusunda büyüdüler. O nedenle tekrar din değiştirmem söz konusu olamaz.”

”Başlarda
kaçmayı düşündüm. Ama ne zaman Türkiye dışına çıksam dönmek istiyorum, burayı özlüyorum. Türkiye benim vatanım, evim artık... HAKKO Ailesi zamanla benim de annem, babam, kardeşim oldular. Onları sevmekten vazgeçmem, mümkün değil. Hâlâ görüşüp, yemeğe çıkıyoruz. Hep Vakko'da çalıştım. Şimdi doğal olarak Vakko'da çalışmam mümkün değil. Nereden başlarım, nasıl bir hayat kurarım, henüz bilmiyorum...”
Ara
busemm
MUST?’DEN AYRILDI SIRB?STAN’DA YEN? SEVG?L? BULDU!.. MUSTAFA SANDAL’IN EM?NA’SI SIRB?STAN GAZETELER?NE NASIL MAN?ET OLDU? 6/9/2006 11:12 musti_emina.jpg P { margin: 0px; }

Mustafa Sandal’?n ayr?ld??? Bo?nak sevgilisi Emina kendisine S?rbistan’da yeni bir sevgili bulmakta gecikmedi!..

S?rbistan’?n en b?y?k bankas?n?n sahibinin o?lu olan Marko isimli gen?le magazincilere yakalanan Emina S?rbistan gazetelerinin man?etlerinde yer buldu!..

S?rp bas?n?ndaki haberlerde Emina’n?n Mustafa Sandal’la beraberken Marko’yla tan??t??? ve a?k ya?amaya ba?lad??? iddialar? da yer ald?!..

2108510.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  keremcem'i o kapt?!... genc k?zlar?n sevgilisi keremcem hangi guzele " sar?larak".... busemm 1 4,623 08-13-2006, Saat: 03:28 PM
Son Yorum: busemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:27 AM