:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keremcem hayranlar? lutfen buraya keremceminiz art?k ask oyunundan c?km??t?r.........
busemm
KEREMCEM, ??HRET? YAKALADI?I “A?K OYUNU” ?S?ML? D?Z?DEN AYRILDI!... KEREMCEM’S?Z A?K OYUNU’NUN AK?BET? NE OLACAK? 2/9/2006 11:01 keremcem1.jpg P { margin: 0px; }

Ge?en sezonun en ?ok izlenen dizilerinden "A?k Oyunu" bu sezona sorunlu ba?layacak.

??nk? dizinin ba?rol oyuncusu Keremcem, "A?k Oyunu"ndan ayr?ld?.

?yk?, Keremcem'siz s?recek. Yeni bir cast yap?lacak. Keremcem kadrodan ??k?nca do?al olarak senaryo gere?i ailesi de “A?k Oyunu”nun yeni b?l?mlerinde olmayacak.

Yasemin Ergene'nin g?nl?n? ?elecek yeni erkek oyuncunun kat?l?m?yla dizi yoluna devam edecek...

evet arkadaslar keremcem a?k oyunundan c?km??t?r keremcem hayranlar? lutfen bu haberi okusunlar
Ara
busemm
ÜNLÜ OYUNCU JOHN TRAVOLTA OBJEKTİFLERE FENA YAKALANDI!... BİR ARKADAŞINI HAVAALANINDA YOLCU EDERKEN, SAMİMİ POZLAR VEREN JOHN’UN FOTOĞRAFLARI BİR TIK ÖTEDE!... 1/9/2006 22:00 johntravolta.jpg P { margin: 0px; }
Yıllar önce gay olduğu konusunda sansasyonlar çıkan ünlü oyuncu John Travolta, havaalanında bir arkadaşını yolcu ederken dudaklarından öptü. Öptü ama öptüğü erkek arkadaşıydı ve objektiflerden kaçamadı.

travolta_kiss.jpg

töve tövbe
Ara
busemm
BEŞ AYLIK HAMİLE GÜLBEN ERGEN DOĞURDUKTAN SONRA “PROFESÖR” OLUYOR!.. NASIL YANİ? 1/9/2006 23:03 gulben_hamile.jpg P { margin: 0px; }
Gülben Ergen, hamileliği sırasında 7 tane kiremit kalınlığında hamilelikle, annelikle ilgili kitap okuduğunu ve doğumdan sonra her anne adayına rahatlıkla ders verebileceğini söyledi!..

Yani “hamilelik profesörü” olacak Gülben!..
Ara
busemm
SEDA SAYAN, KEND?S?YLE ?LG?L? ATIP TUTAN BANU ALKAN’LA KISA VE NET KONU?TU!... 2/9/2006 00:14 seda_banu.jpg P { margin: 0px; }
Bo?azda sultan k?yafetleri i?inde tan?t?m yapan Seda Sayan bir s?re ?nce canl? yay?nda iki farkl? ekranda tart??t??? Banu Alkan’a tek c?mleyle yan?t verdi!..

Banu Alkan’?n “Ben rating krali?esiyim” s?zlerinin hat?rlat?lmas? ?zerine “Bana abuk subuk insanlarla ilgisi soru sormay?n” diyen Seda Sayan konuyu kapatt?!..

Bakal?m bu s?zlere yan?t gelecek mi?

Ara
busemm
AŞKLARINI TAZELEMEK İÇİN ANTALYA’DA TATİL YAPAN PINAR ALTUĞ VE YAĞMUR ATACAN ÇİFTİNE NAZAR MI DEĞDİ?... TIKLAYIN!... 2/9/2006 02:04 pinar_yagmur.jpg P { margin: 0px; }
Antalya’da tatil yapan çift, bugün dolaşmak için bisiklet turu yapmaya karar verdiler. Dolaşırlarken Pınar talihsiz bir şekilde bisikletten düşüp dizini incitmiş.
Ara
busemm
SEDA’DAN ŞOK AÇIKLAMALAR!... “RUMELİ HİSARI İPTAL OLDU, BEN EVLİLİK TEKLİFİ ALMADIM... PADİŞAH GELDİ ALDI BENİ"!... NASIL YANİ?... 2/9/2006 14:55 seda_nihat3.jpg P { margin: 0px; }
'Padişah' halıyla sözleşme imzalayan Seda Sayan, gazetecilerin soruları üzerine;

“Aylardır padişahla evleneceğimi söylüyordum. Bugün sizlerin huzurunda imzayı atıyorum. Öncelikle padişahımla evleneyim şehzade Nihat'ı düşünürüm.

Bana evlilik teklifi etmedi ki evleneyim onunla. Nişan yüzüğünü taktı programda, ondan sonra hiçbir şey gerçekleştiremedi. Elini çabuk tutan padişah geldi, sultanını aldı. Uçağı uçuramadı, havai fişek patlatamadı.” açıklamasını yaptı.
Ara
busemm
BUKET SAYGI’NIN 10 EYL?L’DE EVLENMEYE HAZIRLANDI?I SEVG?L? AL? BA?AK’IN BOR? BATA?INDA OLDU?U ?DD?A ED?LD?!... 2/9/2006 10:24 buket_saygi_yakalandi.jpg P { margin: 0px; }

Buket'in a?k? bor?luymu?!

Sabah Gazetesi’nin haberine g?re Buket Sayg?'n?n 10 Eyl?l'de evlenmeye haz?rland??? sevgilisi Ali Ba?ak, alacakl?lardan ka?mak i?in ad?n? bile de?i?tirmi?. Avukat ??kr? Caner, "As?l soyad? 'Ba?ar'd?r. Evlenirse nikah ?ekerine bile el koyar?m" diyor.

Anla?mal? bo?anm??lar
Pop?u ?elik'ten ayr?ld?ktan sonra, bu yaz tan??t??? Ali Ba?ak'la ikinci kez nikah masas?na oturmaya haz?rlanan Buket Sayg?'ya b?y?k ?ok! Sayg?'n?n 10 Eyl?l'de evlenece?i Ba?ak; bor?lu ??kt?. Ba?ak, alacakl?lardan ka?mak i?in ad?n? bile de?i?tirmi?. Ger?ek soyad? 'Ba?ar' olan m?stakbel damad?n Bursa'da Senem D?b?rd?k ile evli oldu?u ancak piyasaya y?kl? miktarda bor?lan?nca d?rt y?l ?nce e?i ile anla?arak bo?and??? ??renildi.

'D?rt y?ld?r iz s?r?yoruz'
Alacakl?lar?ndan avukat ??kr? Caner, Ba?ak'?n sadece ?irketlere bor?lanmad???n?; elektrik, su, vergi ve SSK bor?lar?n?n bile oldu?unu belirterek elinde belgeler oldu?unu s?yledi. Ba?ak'?n firmas?na 7 bin dolar borcu oldu?unu kayeden Caner, ekledi: "4 y?ld?r izini s?r?yoruz. Ad?na kay?tl? ne bir araba, ne bir i?yeri g?z?k?yor. E?er Buket Sayg? ile evlenirse, e?ler aras?nda mal ayr?m? olmad???ndan, nikah ?ekerine, tak?lan tak?lara bile el koyar?m!"
Ara
busemm
HADİSE KIZ HADİSE’DEN İTİRAFLAR: “CEM YILMAZ, OKAN BAYÜLGEN VE BEYAZ’A BAYILIYORUM!.” PEKİ HADİSE, BU ÜÇ KOMİK ADAMDAN KİMİNLE AYNI “PROJEDE” YER ALMAK İSTİYOR?... 2/9/2006 10:43 hadise_k.jpg cem_reklam.jpg P { margin: 0px; }

Hadise komik sever!...

Okan Bayülgen, Cem Yılmaz ve Beyaz’a bayıldığını belirten Hadise, bay kahkaha Cem Yılmaz’la aynı projede yer almak istediğini itiraf etti!...

Geçtiğimiz aylarda en büyüm hayalinin Tarkan'la düet yapmak olduğunu söyleyen Hadise oyunculuğa da göz kırptı: Cem Yılmaz'la bir şey yapabilirsem çok komik olur; ona bayılıyorum.

'Stir Me Up' parçasıyla şöhreti yakalayan Hadise, geçtiğimiz haftalarda 'Sweat' adlı ilk albümünü piyasaya çıkardı.

[SIZE=4]Yakında Türkiye'ye gelmeyi planlayan Hadise, oyunculuğa da sıcak baktığını belirterek, "Çok özel bir filmde rol alabilirim. Cem Yılmaz'la oynamayı da çok isterim" diyor. [/SIZE]
Ara
busemm
YE??M SALKIM-?LKER ?NANO?LU ??FT?, EVLEND?KLER? GECE M?LYON DOLARLIK M?CEVHERLER?N?N ?ALINDI?I ?ST?NYE’DEK? EVLER?N? SATMA KARARI ALDI!... 2/9/2006 11:16 yesim_ilker_yeni.jpg P { margin: 0px; }
Ye?im Salk?m-?lker ?nano?lu ?ifti ?stinye’deki evlerini sat??a ??karm??!...

Hat?rlanaca?? gibi ?iftin, evlendikleri gece evlerine h?rs?z girmi? ve milyon dolar de?erinde m?cevherler ?al?nm??t?!...

Ge?ti?imiz g?nlerde de Ye?im Salk?m’?n, merdivenlerden yuvarlan?p d??mesinin ard?ndan evi satma karar? alm??lar...

[SIZE=4]?ift, Tarabya’da Bo?az manzaral? bir ev kiralam??... [/SIZE]
Ara
busemm
SİBEL CAN, “EŞİNİZ SULHİ AKSÜT’ÜN AYAKLARINI YIKAR MISINIZ?” SORUMUZA NE YANIT VERDİ?... 2/9/2006 11:31 sibel_sulhi.jpg P { margin: 0px; }

Tangalı pozlarıyla bu yazın en çok konuşulan ünlü bayanlarından biri olan Sibel Can, Antalya’da verdiği konser öncesi sorularını yanıtladı...

Can, son günlerde yeniden gündeme gelen “Bir bayan eşinin veya sevgilisini ayaklarını yıkar mı?”sorusunu sorduk.

Sibel Can’ın yanıtı kısa ve net oldu: “Ben kocam Sulhi’nin ayaklarını yıkamak istesem de o bana izin vermez.”
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  keremcem'i o kapt?!... genc k?zlar?n sevgilisi keremcem hangi guzele " sar?larak".... busemm 1 4,622 08-13-2006, Saat: 03:28 PM
Son Yorum: busemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:19 AM